Revolution UO

The Biohazard Hesabi Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sims

• Üye
  • **
  • 393
  • biber gazına karşı %100 koruma. denedim çalışıyor.
    • E-Posta
Ynt: The Biohazard Hesabi Hk.
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2011, 22:26:12 »
yavrucum bak aklın karışıyor işte diyorum sana yat uyu zaten az biraz beynin var onuda forumlarda yiyorsun.Videolar facebooka değil youtubeye yüklenip oraya paylaşılmış anladın mı şimdi?
zaman zaman mağlup olsam bile etime;
insan olmak dokunuyor haysiyyetime.

Tyalieva Biohazard

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 26 Mart 2011, 22:35:14 »
Sen youtubeden bulcagına demısın ama ben facebooktan buldum.Youtubeden yuklenıp yuklenmemesınden banane?Bu dedıgınle goremezsın mazallah fılan dıyecegıne kendının goremedigini kanıtlamıs oldunda;

Kime yazıyorum ya zamanımı senin gibi birine yazmakla harcadıgım ıcın üzülüyorum.Ama üzülme senide bir gün takan olur.

Çevrimdışı Sims

• Üye
  • **
  • 393
  • biber gazına karşı %100 koruma. denedim çalışıyor.
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 26 Mart 2011, 22:41:53 »
tamam meriççim hadi iyi uykular sana.
zaman zaman mağlup olsam bile etime;
insan olmak dokunuyor haysiyyetime.

Çevrimdışı Mcmenemen

• Üye
  • **
  • 379
  • http://www.facebook.com/profile.php?id=10000066053
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 26 Mart 2011, 23:51:43 »
dagılın konuyu dagıtmayın ciddi mesala var burda ilililili  ???

Guildleriniz itina ile yıkanır

Elieen Numenor Clear Acc

Trollmü lan o ?

Tyalieva Biohazard

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2011, 00:52:38 »
çoluk çombalak.

// fre

Çevrimdışı Jinn Biohazard.

• Üye
  • **
  • 487
  • Leader of Biohazard
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : 27 Mart 2011, 02:12:39 »
Selam benim hesabım da pat diye kapandı aynı zamanda , oyunda dupe yaptım forum hesabım kapatıldı , pişman değilim !

+ The Biohazard Burak
AÇ2VURAM.

Çevrimdışı Ehliqeuf

• Yeni Üye
  • *
  • 48
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 27 Mart 2011, 11:26:09 »
Ben küfür ettim kapandı safasghsah
~  Mifavorita  ~

Çevrimdışı Phoenix ExBurn

• Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #22 : 27 Mart 2011, 11:59:41 »
]
Selam benim hesabım da pat diye kapandı aynı zamanda , oyunda dupe yaptım forum hesabım kapatıldı , pişman değilim !

-Mert Reyiz

+ The Biohazard Burak

Yaptık , kullandık.

Kullandılar , bugu .

Kapantı , item res atıldı .

daha neyin ağlaması ?

hadi çocuklar ağlamadan .

-Acaba Neden..Chat/Sohbet Desen Hakaret,Küfür.Oyunculuk Desen Hile,3rd Tool.Kendinizde Hala Gururluyuz Diyorsunuz,Yaptık Ve Yaparız Gibi Bir Ruh Hali İçindesiniz Önce Bir Başlık Açın Herkezden Özür Dileyin Ancak Sizi Bir Tutturmuşsunuz "Ağlamadan" Diyip Duruyorsunuz.Herkezin Maddi Durumu,Vakti,Gücü Yok.Kimisi Kısıtlı İnternet İle Oynuyor,Kimisi Çok Az Vakit Buluyor Ve Emek Harcıyor Burda Ama Sizin İçin Bunlar Hiç Birşey İfade Etmiyor.Neden Banlanmamalısınız?Renk Olsun,Farklılık Olsun Diyemi?Staff Neden Sizin Yaptığınız Hataların Ceremesini Çekmek Zorunda?Günümüzün Popüler Online Oyunlarında Bu Tarz Aktiviteler Yapın Bakalım Ne Olucak,Bırak Banlanmayı Bir Daha Üyelik Sitesine Giremezsiniz.Microsoft Gaming,Battle Net,Steam,Gameranger Ve Bunun Gibi Oyun Sağlayıcıların Çok Net Yaptırımları Var.Burda Tolga'nın İyi Niyeti Yüzünden Hala Yazı Yazabiliyorsunuz.Ben Affedilmemenizden Yanayım Ancak Bir Özür Başlığı Açmanızda Fayda Var.Yaptık Bir Çocukluk Diyin,Emek Verenlerden Bir Özür Dileyin.Neyse Sizin Bir Sözünüz Var "Ağlamadan" Bu Durumda Size Teselli Olur Artık.

Ps:Tuhaf Bir Video Çekmişsiniz..
Vyhorenia

Çevrimdışı Blackrainbow

• Kıdemli Üye
  • 1354
  • Guild Master Of The Burn'Out
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 27 Mart 2011, 12:36:42 »
Zenginin parası züğürdün çenesi derler buna...
Birde tutup ağlıyor demiyorlar mı bitiyorum işte.
Sunucuya zarar verdiğiniz için ben konuyla ilgili yorumlarımı yaptım. Ha biz hala Revolution'a destek oluyoruz. Ama sizin oyamanızı istemiyoruz. Çünkü dupe bambaşka birşeydir. Sunucu geri alınmadı. Aile reisleriniz adam gibi özür dilemedi, atarını koydu. Siz bizden daha bekliyorsunuz onu anlamadım. Tutup size "afferim lan ne iyi yaptınız aslansınız" dememizi mi...
« Son Düzenleme: 27 Mart 2011, 12:42:06 Gönderen: Blackrainbow »
Silence Ex'Burn
Blackrainbow Ex'Burn
Saint Ex'Burn

Çevrimdışı Evarest

• Yeni Üye
  • *
  • 1
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : 27 Mart 2011, 13:02:44 »
daha burda bugun tartışmanın ne anlamı var yapan yapmış yapmayan yapmamış. Oyun reset atıldı bitti gitti daha problem ne geri alabileceğiniz birşey yok bu saatten sonra

Çevrimdışı Blackrainbow

• Kıdemli Üye
  • 1354
  • Guild Master Of The Burn'Out
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : 27 Mart 2011, 13:16:09 »
Gülüp, geçiyorum.
Store bugında beni suçladınız itemi öyle kastığımı ima ettiniz. O palavranı patladı. M aldı oldu. Konuyla ilgili Ben Biolardan Tina'ya gerekli açıklamayı yaptım. Bana M satmışsınız Hesap detayları varmış. Gönderin o detayları ben bi inceliyim. Bi yanlış çıksın. Hesap sahibini evrakda sahtecilikden savcılığa vermezsem namerdim.
Not: Bunun mevzuatını çok iyi biliyorum, çünkü senelerdir bu sektördeyim.
Silence Ex'Burn
Blackrainbow Ex'Burn
Saint Ex'Burn

Çevrimdışı ewer

• Üye
  • **
  • 129
    • E-Posta
« Yanıtla #26 : 27 Mart 2011, 14:06:37 »
Benim bildigim m alan adam forumda unicorn filan satcam diye kicini yirtarcasina pazarlik yapmaz.

Olay zaten benim icin dupe filanda degil artik, insanlari tedirgin ediyorsunuz, istemiyor insanlar oynamayi sizinle, kac kere konusuldu forumda "bu adamlarin her actigi accountun banlanmasi gerekir" diye.

Biz delikanlilik yapip soyledik dupeleyenlerin biz oldugunu diyorsunuz, haklisiniz. Mertce soylediniz hic olmazsa ama biraz daha delikanli olunda, istenmediginiz yerde durmayin?

Çevrimdışı Darkcloud Twi

• Kıdemli Üye
  • 2353
« Yanıtla #27 : 27 Mart 2011, 14:19:15 »
Mert olsalardı 5 ay önce söylerlerdi. Yüzleri olsaydı özür dileyip revoyu bırakırlardı. İkisi de olmadığından ötürü yapacak birşey yok. Robertin de online player kaygısı var herhalde. Gıkını çıkartamıyor. Evet veya hayır demekten bile çekiniyor. Hiç açıklama yapmayıp belki de olay soğur, unutulur diye bekliyor.
www.twilightuo.com

Twilight=Kardeşlik

• Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #28 : 27 Mart 2011, 14:28:07 »
-Konuyu Çok Dağıtmışsın Mert,Parayla M Almak Vs..Bilgim Yok Ancak Böyle Birşey Söz Konusu Olsa Bile M Nedir ? Oyundaki Emek,Para Nedir? Hayattaki Emek..Sonuç İkiside Emek Yani Ne Alakası Var Dupe Yapmak İle M Almak.Premium Account Neden Alıyorsun Para İle ? Bunlar Hile Değildir.Emeğin Karşılığı Oyunda Yada Real'da Verilmiş Şeylerdir.Tasvip Edersin Etmezsin O Ayrı Konu Ama Onu Örnek Gösteripde Kendini Aklamaya Çalışmak Hele Hele Benim Yazdığım Yazıya Cevap Niyetine Onu Söylemek Çook Abes Bir Durum.Batuhan Dupe Yaptı,Batuhan Injection Açt,Batuhan Staff'ken Edit Yaptı Gibi Bir Durum Olsa Onu Örnek Gösterebilirsinki Yok Öyle Birşey Ve Konuyu Parayla M Aldı Diye Bağlamışsın.Cevap Vericem Diye Uğraşma,Burda Kendini Birilerine İspat Edemezsin Heleki Bu Olaydan Sonra Çok Geç.Şuanda Yapıcağın En Doğru Şey Güzellikle Konuyuda , Revoyuda Kapatman.İşte Bunu Yaparsan Birşeyleri İspat Etmiş Olursun.İsmini Taşı Biraz.
Vyhorenia

• Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #29 : 27 Mart 2011, 14:29:45 »
Ulan delikanlı olsan zaten sölersin Persia'dan aldım m'leri diye de neyse sen 183 gp'den res scroll satarak 300 m yap server açılınca da bana ss at olur mu : )

-"Ulan" Diye Cümleye Başlayan Bir İnsandan "Delikanlılık" Dersi...Yazık.
Vyhorenia