Revolution UO

Twilight Zone

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chivas

• Ziyaretçi
Ynt: Twilight Zone
« Yanıtla #390 : 20 Nisan 2016, 20:50:26 »
Orda yazıda ne yazıyor? Sekban mı? Hacıyatmaz mı? Uza git şimdi.
Zeka küpü bi zeki sensin ha sekban ha hacıyatmaz bunu sen daha iyi biliyorsun üstünde durmaya gerekte yok her konuda agliyorsunuz.

Çevrimdışı Schindler

• Üye
  • **
  • 699
  • Veliaht Of Do'Urden - Cehennet Do'urden (Kael)
    • E-Posta
« Yanıtla #391 : 20 Nisan 2016, 21:16:49 »
Aradığım eski ultima tadını server açıldığı ilk 2 ay yaşadım lag vs vs olmasına rağmen. 2.aydan sonra kötüye gitmeye başladı ve iştahımı kaybettim. 1 aydır da zaten pek girmedim. Buna rağmen bu karara gerçekten çok üzüldüm. Tamam twi ler gitti diye server bitti demek değil fakat twiler olmasa bio lar olmasa ex burnler olmasa kimle oynayacağız ? Bence tatsız olan son olayın gözden geçirilmesi ve playerın geri kazanılabilmesi için de herkesin bildiği,istediği revonun ilk yıllarındaki haline getirilmesi lazım.
ォ          The Do Urden            ォ
               ⎝⏠⏝⏠⎠           

Kimin ne olduğunu bilmesi gerekenler biliyor. Varsın gerisi kendi bildiği gibi bilsin.

Çevrimdışı Nerabian

• Üye
  • **
  • 214
  • Efras Darkside
    • E-Posta
« Yanıtla #392 : 20 Nisan 2016, 21:23:14 »
Arkadaşlar topici kendi hırslarınız ve kişisel kavgalarınızla kirletmemenizi rica edicem.
Çok lamerim her yeri olduğu gibi burayıda kirletmeye kalktim özür dilerim.

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #393 : 20 Nisan 2016, 21:34:36 »
Alexus stafflarla tartıştı diye topyekün oyunumu bırakıyorsunuz şimdi,çok ilginç ne diyim

Çevrimdışı Nerabian

• Üye
  • **
  • 214
  • Efras Darkside
    • E-Posta
« Yanıtla #394 : 20 Nisan 2016, 22:11:28 »
Alexus stafflarla tartıştı diye topyekün oyunumu bırakıyorsunuz şimdi,çok ilginç ne diyim
Bir süredir sıkılmışlığımız vardı sunucu iyiye gitsin diye cok uğraştık şahsen 5-6 tane ciddi bug fixlettim ama görmezden geldikleri çok şey var elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #395 : 20 Nisan 2016, 22:23:43 »
Bir süredir sıkılmışlığımız vardı sunucu iyiye gitsin diye cok uğraştık şahsen 5-6 tane ciddi bug fixlettim ama görmezden geldikleri çok şey var elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum.

Kardeşim sunucu hemen açılsın oyun sırasında hataları görüp fixletiriz diyen oyunculardı.Client gerçekten bir sorun ama hak veriyorum bende zorlanıyorum şuan oynarken başlarda böyle değildi.

Çevrimdışı Tyrandil Ex.

• Üye
  • **
  • 148
  • The Burn'Out
« Yanıtla #396 : 21 Nisan 2016, 11:45:38 »
Aile olarak ayrılmanıza üzüldüm, kaliteli oyunculuğa ve karakterlere sahipsiniz
Ancak guild olarak ayrılmanız sevindirdi, çöp doluydu, seçici davranmamistiniz, hayırlısı olsun...
Tyrandil Ex'burn
Gilmour Ex'burn

Çevrimdışı Qniqne

• Üye
  • **
  • 209
« Yanıtla #397 : 21 Nisan 2016, 14:44:21 »
Gitme Dur diyemedim  :)
Makarası bi yana da sizinle delu da güzel actiler döndü bi sizin deluyu almanız bi bizim almamız hayırlı olsun kararınız..

Çevrimdışı CavalleirsHaciyatmaz

• Yeni Üye
  • *
  • 16
« Yanıtla #398 : 21 Nisan 2016, 19:21:22 »
Oyunda ana avrat sövüyor burda rica ediyor tipik bir ezme.
Geçmişinde yaşadıklarını/yaşattıklarımızı burada telafi edemezsin. İstediğin hakaretleri edebilirsin, klavyene kuvvet.
Cevabı geçmişte de verdik, halen vermeye devam ediyoruz, mesajlar alınıyor olmasına sevindim.

Şikayette bulunmama rağmen şahsıma ve bulunduğum topluluğa edilen hakaretlerden dolayı gereğini tekrar ivedilikle rica ediyorum.

Orda yazıda ne yazıyor? Sekban mı? Hacıyatmaz mı? Uza git şimdi.
Tüm dertlerinizi ve geçmişinizdeki tüm yaşanmışlıkları #ağlamaduvarı 'nda paylaşın, yeri burası değil  ;)
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2016, 19:22:48 Gönderen: CavalleirsHaciyatmaz »
"Creator of, Skb"
Cavalleirs Haciyatmaz
Apollo Haciyatmaz

10 yıldır Cavalleirs ve arkadaşları tarafından hor görülüp, aşağılanyoruz:(

Çevrimdışı Pascal

• Üye
  • **
  • 176
  • вιoнαzαrd
« Yanıtla #399 : 22 Nisan 2016, 05:23:24 »
Herkese selamlar,

Yine yeniden burdayız :)

Coming soon...
Herkes kendine yakışanı yapar.

BIOHAZARD

ciddan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #400 : 22 Nisan 2016, 12:12:45 »
Mert gene çok içmişssin ya adsfdgfd

Üzüldüm yeni duydum. Büyük bir loncanın gitmesi yada gitmese bile küstürülmesi kötü.

Çevrimdışı Pekmezci

• Üye
  • **
  • 393
  • Monkey Don Luffy
    • E-Posta
« Yanıtla #401 : 22 Nisan 2016, 12:53:25 »
Mert gene çok içmişssin ya adsfdgfd

Üzüldüm yeni duydum. Büyük bir loncanın gitmesi yada gitmese bile küstürülmesi kötü.

Ne küsmesi ne gitmesi; adamlar hala oynuyor... :), aleksus denen sözde staflarla tartışmış sadece kendisi bırakmış, bıraksın gitsin zaten..

Çevrimdışı Nerabian

• Üye
  • **
  • 214
  • Efras Darkside
    • E-Posta
« Yanıtla #402 : 22 Nisan 2016, 13:06:12 »
Ne küsmesi ne gitmesi; adamlar hala oynuyor... :), aleksus denen sözde staflarla tartışmış sadece kendisi bırakmış, bıraksın gitsin zaten..
Aleksus Denen?Adını yazman(ki yazamamışsın :)) bile hadsizlik bence vasıfsız seni.Ayrıca abimiz bize bırakın demedi hiç bi zaman bilip bilmeden konuşma değişik
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2016, 13:07:02 Gönderen: Nerabian »

ciddan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #403 : 22 Nisan 2016, 13:33:16 »

sana yorum yap demedim ki.. pekmezci değilde adın maydanoz olmalıymış :(

Çevrimdışı Balvenie

• Üye
  • **
  • 134
« Yanıtla #404 : 22 Nisan 2016, 14:53:34 »
Geçmişinde yaşadıklarını/yaşattıklarımızı burada telafi edemezsin. İstediğin hakaretleri edebilirsin, klavyene kuvvet.
Cevabı geçmişte de verdik, halen vermeye devam ediyoruz, mesajlar alınıyor olmasına sevindim.
acti zamanı süründen ayrılabilirsen bi ara gel öğreteyim sana oyunu :) 2 haftadır 1 kere yattım o da geçen gün zaten direk ss almışsınız, ben sizin sayenizde zibil gibi özel robe ve full plate set stokladım baya canımı yakıyosunuz aynen asdvjaasdasd
-Balvenie Al'Macchia

Bu adamın mustunu kesene aynı sky mustang + 500 k para vericem