Revolution UO

Dilediğince Sohbet

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hastala-vista

• Üye
  • **
  • 144
  • Pirsultan-Ruling-Raphael Ne Lazım sana !!
    • E-Posta
Ynt: Dilediğince Sohbet
« Yanıtla #570 : 18 Haziran 2016, 18:01:11 »
Oğluşu bende sıkıntı yok. :D
ahahha O zaman sıkınttı yoook
Kücük Moskovalı ...

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
  • Gösteriş sizin, gösteri bizim işimiz. TheBiohazard
« Yanıtla #571 : 24 Haziran 2016, 09:40:33 »
Ya anlamıyorum biri bana açıklasın.

Lad diye bir guild var. Adamlar günde en az 6-7 binek tame ediyor. Ve hala gray horse a biniyor.?? Bu nasıl bir mezarcılık. Zaten oyunda en çok online olanlar 10 kişiden 5'i kendileri.

Bunuda geçtim; tuborg (içtiğim alkol isminden utandım) diye bir eleman var, yüzük ona geçmiş. abi adamla köşe kapmaca oynuyoruz. Adam hiç saldırmıyor yani 3 vs 1 olmalısınız ki uss jux sallasın size bir tane.

Lütfen ya biri şu mantığı açıklar mı?

Bu arkadaşlar PvP serverlarlarında mezarcılık yapan tipler, afk durdukça biriken parayla item alıp bankada tutanlar sanırım?

Son olaraka Asus dene ve Love denen tipler bana speed diyor. Adam 5 dakika kaçıyor sadece 1 kez vurabiliyorum bu sürede ama speed açık bende :D
Bunuda okursanız yazın bir neye göre speed? Size 50 kere vurdumda çok iyi oyuncusunuz kaçtınız mı? :D
asddfsg bu kadar hakim bey.
Hoppala vede cubbalaa !!!

Çevrimdışı Alexa Biohazard

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
  • Alexa Biohazard - Serana Biohazard
« Yanıtla #572 : 24 Haziran 2016, 15:35:47 »
Yıl 2016 ile başlayan cümleler kurnak istemiyorum gökhan shdjfj
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan
fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
« Yanıtla #573 : 24 Haziran 2016, 16:29:06 »
Yıl 2016 ile başlayan cümleler kurnak istemiyorum gökhan shdjfj

SADSFD

Çevrimdışı Trancejax

• Yeni Üye
  • *
  • 5
    • E-Posta
« Yanıtla #574 : 24 Haziran 2016, 22:16:01 »
O 1 kere vurabildiğinde de son 2 vuruş üst üste geliyor nedense? Genelde vs yapıldığı zaman kaçan taraf sen oluyorsun.Bu beni 2 kişiyle birlikte 3. kez siz beni kovaladığınızda başıma geldi. Birinde 15 can kaçıyorum düz alan bir anda öldüm. Diğeri 55 can poi var  kaçıyorum düz alan bir anda dibimdesin vuruyorsun ve sonrasında son vuruşu yapıyorsun açık alan oyununda 12 tane dw ya da sen olmadığında kendi guildinde dahil 11 kişi kovaladığında ölmeyen ben poi yiyip kaçan birine ölüyorum nasıl oluyorsa.. bir diğeri ise dün akşam ise 3 kişiyle kovalarken 40 can poi yara var cure içip kaçıyorum 6 saniye sonra 2 vuruşla ölüyorum nedense bana kimse yetişemezken senin beni öldürdüğünü bile göremedim  Çünkü sen  hiç bir zaman öyle bir yeteneğe sahip değilsin olmadında muhtemelen bu oyun tarzınlada olamayacaksın. Belki bilgisayarın hızlanmıştır farklı şeyler olmuştur eski olabilir vesaire her şey olabilir fakat bu ihtimallere iyimser yaklaştığım söylenemez.  Bizim guildimize tamelediğimiz bineklere ihtamlarda bulunacağına biraz aktiflik göster sende tamele yada ara bul tameleyip verirler sana. ha ya da müsait olduğunda bir ara şu zostundan inebilirsin mesela hiç eskimiyormu acıkmıyormu o binek? :) Ara sıra kafan bozulup oyuna girdiğinde göremediğin manzarayla canını sıkmamanı böyle saçma sapan şeyler yazıp psikolojini yıpratmamanı öneririm. Şunuda ekliyim actionda bineksiz göremeyeceğin playerların zirvesindeyiz sanki daha mı çok yakınlaştırsan laptopunu? Ben yine girer ölür girer ölür yine girer yine ölürüm problem değil oyun bu. Havalarda iyice sıcaklaştı bir açıl saçıl bombalama, balıklama dalışlar falan yap stres yapma bu kadar kendine. Polemiğe girmek istemiyorum yazdığın yazıya istinaden cevap verme gereği duydum sen yine inanmak istediğine inan yada benim inandığıma gül geç. Hayırlı geceler..

Çevrimdışı taz1912

• Üye
  • **
  • 79
    • E-Posta
« Yanıtla #575 : 25 Haziran 2016, 01:18:46 »

Lad diye bir guild var. Adamlar günde en az 6-7 binek tame ediyor. Ve hala gray horse a biniyor.?? Bu nasıl bir mezarcılık. Zaten oyunda en çok online olanlar 10 kişiden 5'i kendileri.

Bunuda geçtim; tuborg (içtiğim alkol isminden utandım) diye bir eleman var, yüzük ona geçmiş. abi adamla köşe kapmaca oynuyoruz. Adam hiç saldırmıyor yani 3 vs 1 olmalısınız ki uss jux sallasın size bir tane.

Bu arkadaşlar PvP serverlarlarında mezarcılık yapan tipler, afk durdukça biriken parayla item alıp bankada tutanlar sanırım?

Son olaraka Asus dene ve Love denen tipler bana speed diyor. Adam 5 dakika kaçıyor sadece 1 kez vurabiliyorum bu sürede ama speed açık bende :D
Bunuda okursanız yazın bir neye göre speed? Size 50 kere vurdumda çok iyi oyuncusunuz kaçtınız mı? :D

Seni benimle köşe kapmaca yapman için kimse zorlamıyor kesemediğin yerde bırakıcaksın o zaman.Daha fazla zorlamanın bir mantığı olduğunu düşünme.
Tuana

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
« Yanıtla #576 : 25 Haziran 2016, 07:52:23 »
O 1 kere vurabildiğinde de son 2 vuruş üst üste geliyor nedense? Genelde vs yapıldığı zaman kaçan taraf sen oluyorsun.Bu beni 2 kişiyle birlikte 3. kez siz beni kovaladığınızda başıma geldi. Birinde 15 can kaçıyorum düz alan bir anda öldüm. Diğeri 55 can poi var  kaçıyorum düz alan bir anda dibimdesin vuruyorsun ve sonrasında son vuruşu yapıyorsun açık alan oyununda 12 tane dw ya da sen olmadığında kendi guildinde dahil 11 kişi kovaladığında ölmeyen ben poi yiyip kaçan birine ölüyorum nasıl oluyorsa.. bir diğeri ise dün akşam ise 3 kişiyle kovalarken 40 can poi yara var cure içip kaçıyorum 6 saniye sonra 2 vuruşla ölüyorum nedense bana kimse yetişemezken senin beni öldürdüğünü bile göremedim  Çünkü sen  hiç bir zaman öyle bir yeteneğe sahip değilsin olmadında muhtemelen bu oyun tarzınlada olamayacaksın. Belki bilgisayarın hızlanmıştır farklı şeyler olmuştur eski olabilir vesaire her şey olabilir fakat bu ihtimallere iyimser yaklaştığım söylenemez.  Bizim guildimize tamelediğimiz bineklere ihtamlarda bulunacağına biraz aktiflik göster sende tamele yada ara bul tameleyip verirler sana. ha ya da müsait olduğunda bir ara şu zostundan inebilirsin mesela hiç eskimiyormu acıkmıyormu o binek? :) Ara sıra kafan bozulup oyuna girdiğinde göremediğin manzarayla canını sıkmamanı böyle saçma sapan şeyler yazıp psikolojini yıpratmamanı öneririm. Şunuda ekliyim actionda bineksiz göremeyeceğin playerların zirvesindeyiz sanki daha mı çok yakınlaştırsan laptopunu? Ben yine girer ölür girer ölür yine girer yine ölürüm problem değil oyun bu. Havalarda iyice sıcaklaştı bir açıl saçıl bombalama, balıklama dalışlar falan yap stres yapma bu kadar kendine. Polemiğe girmek istemiyorum yazdığın yazıya istinaden cevap verme gereği duydum sen yine inanmak istediğine inan yada benim inandığıma gül geç. Hayırlı geceler..

ulan o kadar yalansın ki. herşeyi geçtim ben zost'a binmem  :) ben pegasus yada fresian'a binerim. hee ben beceriksizim he  bye. 55 canla ölmüşmüş :D des mani yediğin ve poili olduğun gerçeğini değişmeden şunu belirteyim 79 hp var sende, poi yemişssin, hp barından yarıdan az görünüyor. ama 55 hp? sen status açık mı oynuyorsun? hayır. 55 hp var nasıl diyebiliyorsun. saçmaladığın ve yalanların burdan belli. action yapan kimse status açık oynamaz sanırım bu oyunu. o yüzden yalanlarınızı kendinize saklayın.

binek olayına gelince. benim az ve öz var. ve hep altımda. sizin gibi bankada ego tatmin yapmıyor binekler.
Seni benimle köşe kapmaca yapman için kimse zorlamıyor kesemediğin yerde bırakıcaksın o zaman.Daha fazla zorlamanın bir mantığı olduğunu düşünme.

kesemediğim yer değil ki aslan kardeş. sevgili simba bana kaçarken speed kapa diyorsunuz ama ben size yetişemiyorum. ben size ne diyorum siz ne cevap veriyorsunuz. o yüzden şimdi biraz sussun. :) trinsic tarayın siz. yada labirente gidin belki lama çıkmıştır.

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #577 : 25 Haziran 2016, 12:10:08 »
Olm status açık oynuyorum niye dışlıyorsun benim gibileri :D
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
« Yanıtla #578 : 25 Haziran 2016, 12:29:23 »
fsdsdfsdf

neden 55? neden 53 değil, 54 değil, 56 değil neden 6 hocam. dsfgd

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #579 : 25 Haziran 2016, 14:19:36 »
Statü acik oynarsan tam sayıyı unutmazsin sdffgs
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Hastala-vista

• Üye
  • **
  • 144
    • E-Posta
« Yanıtla #580 : 25 Haziran 2016, 17:54:33 »

Zevk Alarak kestiğimiz  Bir Lonca Ladlar !! Sayelerinde item de kasmıyoruz ... Bence en büyük eksiklikleri  bizleri Görünce Kaçmaları.eger belki  Olur da bir gün Kaçmayı bırakıp kafa kafa ya savaşırsak o zaman sizleri kaide alıcam Send
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2016, 17:56:06 Gönderen: Hastala-vista »
Kücük Moskovalı ...

Çevrimdışı Hastala-vista

• Üye
  • **
  • 144
    • E-Posta
« Yanıtla #581 : 25 Haziran 2016, 18:04:15 »
Yaw Gardaş neyin tartışmasını yapıyorsun Herkes birbirini Tanıyor Görende bana diyecek Pvp Kralı birde yalandan yok 55 hp yok 53 hp onları geç poi yiyinçe kaçacak delik arayan bir adamın Böyle şeyler yazması çok ironi geldi bana  ... Binek işine gelince ne zaman açtiye çıksak yerlerde ölü shire desert forest must lama görüyoruz onlarda dandik renkler Birgün de Stedlerde marelerle cıkıp acti Yapında bizde size hee gardaş Sizsiniz diyek yani
Kücük Moskovalı ...

Çevrimdışı Pascal

• Üye
  • **
  • 176
  • вιoнαzαrd
« Yanıtla #582 : 11 Eylül 2016, 01:41:15 »
5 online var Gökhan 15 kişiyle papaz susbsjabah
Herkes kendine yakışanı yapar.

BIOHAZARD

Çevrimdışı Gömi