Revolution UO

The Kharadun's

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kylie Kharadun's

• # Lonca Başkanı
  • Yeni Üye
  • *
  • 47
  • - Why So Serius - Kharadun's Family
    • E-Posta
Ynt: The Kharadun's
« Yanıtla #15 : 24 Ocak 2016, 20:02:14 »
Hayırlı olsun, başarılar.

Eyw kanka :)
-The Kharadun's-

Siz yokken biz vardık !

Çevrimdışı Lamlarce Untouchables

• Üye
  • **
  • 81
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • E-Posta
Ynt: The Kharadun's (Alımlar Açılmıştır)
« Yanıtla #16 : 26 Ocak 2016, 22:03:41 »
Hayırlı olsun. "Kharadun's" guildinin yeniden kurulması beni eskilere döndürdü. Serverda dengeleri değiştirir. ;)
Demenin suç olduğu bir ortamda ...
İnadına...
Ne Mutlu TÜRKüm Diyene!Ben TÜRK'üm.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #17 : 26 Ocak 2016, 22:06:04 »
Hayırlı olsun. "Kharadun's" guildinin yeniden kurulması beni eskilere döndürdü. Serverda dengeleri değiştirir. ;)

Dostum eyw sagol da senin nick de çok tanıdık sende bizdemiydin eskiden ?
The Kharadun's

Çevrimdışı Lamlarce Untouchables

• Üye
  • **
  • 81
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 26 Ocak 2016, 22:53:52 »
Dostum eyw sagol da senin nick de çok tanıdık sende bizdemiydin eskiden ?

Evet kaç sene geçti hatırlamıyorum. Kylie nickini görünce başlıkta o günlere gittim resmen. Ben Ercanla tanıştıktan sonra guildi kapatıp İzmir Urladaki tüm arkadaşlarla gelmiştim. Tabi okul zamanıdı daha, seneler hızlı geçmiş. Yine her şey o günlerdeki kadar zevkli ve seviyeli olur inş.
Demenin suç olduğu bir ortamda ...
İnadına...
Ne Mutlu TÜRKüm Diyene!Ben TÜRK'üm.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #19 : 26 Ocak 2016, 22:56:02 »
Evet kaç sene geçti hatırlamıyorum. Kylie nickini görünce başlıkta o günlere gittim resmen. Ben Ercanla tanıştıktan sonra guildi kapatıp İzmir Urladaki tüm arkadaşlarla gelmiştim. Tabi okul zamanıdı daha, seneler hızlı geçmiş. Yine her şey o günlerdeki kadar zevkli ve seviyeli olur inş.

Evet doğru tahmin :) bende vardım o zamanlar ama pek aktif değildim.
İyi dileklerin için teşekkür ederiz.
The Kharadun's

« Yanıtla #20 : 06 Şubat 2016, 17:24:03 »
Zamanında Ercan ile birlikte oynamış birisi olarak şuan Kharadun's guildinin geldiği nokta hiç içler açıcı değil.

Actionda yanınızda koşup guilde girmek isteyen adamları guilde alıyor olmanız, forumdan şöyle başvuru yapanları alacakmışsınız tarzında konuşmanız falan. En üzüldüğüm konu çırılçıplak gezen adamlar, mace fighter adam gnargled staff ile peşimizde koşmalar. Guilde deri seti olmayan adamları almasanız, uus jux yiyince kaçan adamları guildde barındırmasanız eski kalitenizi korurdunuz.

Serberius, Abyzttin, Maximus (Ercan), Nietsche, hariç sonradan katılma arkadaşlar sizin kalitenizi düşürüyor.

Twilight ile dostluğunuza gelirsek, elbette tercih sizin fakat yeterince kalabalık guildler olarak dayanışma ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorum.

İyi oyunlar :)
Mezarci of Biohazard.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #21 : 06 Şubat 2016, 17:27:15 »
Bilseydim kesmezdim az evvel.
Gel vereyim fire robeni duellodayım.
The Kharadun's

« Yanıtla #22 : 06 Şubat 2016, 17:29:07 »
Bilseydim kesmezdim az evvel.
Gel vereyim fire robeni duellodayım.

Yavrum, senin adını unuttum diye bu kadar ağrına gitmesin.
İma ettiğim insanların arasında olmadığını anlayacak kapasitede var olduğunu düşünerek yazmıştım fakat anlamadığın şey arkandan gelen çırılçıplak uus jux atıp, donuyla gezen arkadaşları kast etmiştim. Konuyu fire robe diye anlayacak kadar yaralı olduğunu düşünürsek gel ben sana bir set vereyim.
Mezarci of Biohazard.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #23 : 06 Şubat 2016, 17:31:32 »
Yavrum, senin adını unuttum diye bu kadar ağrına gitmesin.
İma ettiğim insanların arasında olmadığını anlayacak kapasitede var olduğunu düşünerek yazmıştım fakat anlamadığın şey arkandan gelen çırılçıplak uus jux atıp, donuyla gezen arkadaşları kast etmiştim. Konuyu fire robe diye anlayacak kadar yaralı olduğunu düşünürsek gel ben sana bir set vereyim.

Problem şu ki bu yazıyı öldükten 3 dakika sonra yazman.
Yani asıl ağlama duvarına yazmalıydın buraya değil.

Guild ile alakalı kararlar bizi bağlar.Düşünceni sorduk mu ? Hayır.
İyi oyunlar.
The Kharadun's

« Yanıtla #24 : 06 Şubat 2016, 17:35:41 »
Dün gece yazacaktım bu yazıyı yine aynı senaryoyu görünce düşüncemi paylaşma ihtiyacı duydum.
Düşünceni sorduk mu falan tarzında bir şey demene gerek yok. Eleştiri dediğimiz şey yıkıcı değil yapıcı bir şeydir.

Düzeltme: Action esnasında sizinle uus jux atan adamların kim olduğunu bilmeden guilde adam aldığınız kısmı inkar edememen beni en çok üzen kısım.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2016, 17:36:36 Gönderen: Extuin Biohazard »
Mezarci of Biohazard.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #25 : 06 Şubat 2016, 17:43:49 »
Dün gece yazacaktım bu yazıyı yine aynı senaryoyu görünce düşüncemi paylaşma ihtiyacı duydum.
Düşünceni sorduk mu falan tarzında bir şey demene gerek yok. Eleştiri dediğimiz şey yıkıcı değil yapıcı bir şeydir.

Düzeltme: Action esnasında sizinle uus jux atan adamların kim olduğunu bilmeden guilde adam aldığınız kısmı inkar edememen beni en çok üzen kısım.

Kaale alınmadığını bile bile yorum yazman ve hatta yorumu değiştirip tekrar yollaman da beni en çok tebessüm ettiren kısım.
Lütfen oyunda ki hırsınız ile foruma yorum yazmayınız zira çıplak adamda barındırsak en azından sizin şu yaptığınızı yapmıyorlar ve gözümde yükseliyorlar.
The Kharadun's

« Yanıtla #26 : 06 Şubat 2016, 17:55:54 »
Kaale alınmadığını bile bile yorum yazman ve hatta yorumu değiştirip tekrar yollaman da beni en çok tebessüm ettiren kısım.
Lütfen oyunda ki hırsınız ile foruma yorum yazmayınız zira çıplak adamda barındırsak en azından sizin şu yaptığınızı yapmıyorlar ve gözümde yükseliyorlar.

Lütfen beni kaale al, büyük adam olduğunu düşünmen acınası. :)
Mezarci of Biohazard.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #27 : 06 Şubat 2016, 18:22:08 »
Lütfen beni kaale al, büyük adam olduğunu düşünmen acınası. :)

Uzatma kendi lonca sayfandaki ağlama duvarına yaz beni kestiler fire robemi aldılar v.s
The Kharadun's

Çevrimdışı Sam

• Moderatör
  • **
  • 658
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 09 Şubat 2016, 03:56:36 »
Zamanında Ercan ile birlikte oynamış birisi olarak şuan Kharadun's guildinin geldiği nokta hiç içler açıcı değil.

Actionda yanınızda koşup guilde girmek isteyen adamları guilde alıyor olmanız, forumdan şöyle başvuru yapanları alacakmışsınız tarzında konuşmanız falan. En üzüldüğüm konu çırılçıplak gezen adamlar, mace fighter adam gnargled staff ile peşimizde koşmalar. Guilde deri seti olmayan adamları almasanız, uus jux yiyince kaçan adamları guildde barındırmasanız eski kalitenizi korurdunuz.

Serberius, Abyzttin, Maximus (Ercan), Nietsche, hariç sonradan katılma arkadaşlar sizin kalitenizi düşürüyor.

Maximus şu sıralar çok yoğun, ki loncayı bırak ailedeki herkes çalışma ve sosyal yaşantılarından ötürü online olduğu saatler dar. Aramıza yeni kişiler almak istedik ve bu kişiler arasında doğru karar olmayanları görsek de şans vermek istedik. Bu yüzden "Deneme Sürecimiz" var. Bizimle olmalarını doğru bulmadığımız arkadaşlarımızla yollarımızı ayırıyoruz. Evet belki geç karar verdiklerimiz var ama bununda sebebi online olduğumuz süre zarfında bunlarla uğraşmak yerine aksiyonda yerimizi eksik etmemek.

Eleştirin için teşekkürler lakin bu tip bir durumda empati yaparak adım atmanı dilerdim. Yorum yapmaktansa Ercan'la daha önceden birlikte oyun oynamış biri olarak ona özel mesaj atman daha kaliteli bir hareket olurdu kanımca.

İyi oyunlar :)

Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2016, 03:57:34 Gönderen: Sam »

" John Lennon "
They hate you if you're clever and they despise a fool.

Çevrimdışı Bachelor

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 250
« Yanıtla #29 : 09 Şubat 2016, 07:53:13 »
Kalite?
Kesilince alakasız yerlere zırlayan birinden kalite beklemek doğru olmaz kardeşim.
The Kharadun's