Revolution UO

Revolution

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Curtis

• Üye
  • **
  • 658
  • The Sosaria Is Yours
    • E-Posta
Ynt: Revolution 16
« Yanıtla #225 : 11 Mayıs 2016, 00:41:39 »
Ben girmiyorum bu sebeple valla halbuki normalde severim baska evlere dalmayi  :(
Dying Wish

Tony Cuiviene-Curtis Cuiviene

Çevrimdışı Alexa Biohazard

• Üye
  • **
  • 841
  • Alexa Biohazard - Serana Biohazard
« Yanıtla #226 : 11 Mayıs 2016, 01:52:24 »
Save password var evet ama daha geçen girdiğim evde log out yaptıktan sonra entera basarken connecting süresi rahat 2 saniye sürdü 2 aşamada. Haliyle çift kalvası yiyip hakkın rahmetine kavuştum. Revo 10 da bu problemi hiç yaşamadım gerçekten.

Bilmiyorum nolucak açıkçası. Büyü targetlerinin elde kalması mı dersin, internetin oyun açıkken kasması mı dersin, targetin bandaj atarken kayması mı dersin, clientin bir kesimde sürekli patlaması mı, eve girince log out yaparken girememek mi dersin hepsi problemli.

Ayrıca connector 900kb veri çekiyor. Normalde bir connector bildiğim 15 kb çeker ve yollar maksimum. Bu da insanı düşündürüyor.

Son olarak revo 10 moduna geçtiğimde oyun 16 ya göre daha kötü hale geliyor. Revo 10 modunda çantayı veya haritayı sağa sola kaydırırken resmen client patlama aşamasına gelecek gibi oluyor nerdeyse. O derece kasıyor.

Bu kadar problem yaşayan insan varken illa müdahale gelir ama ne zaman gelir orası önemli. Geç gelirse iyice player kalmıcak. 10 gün önce 120 online varken bu akşam bi girdim 60 vardı. Gerçekten üzüldüm. Yakında item/karakter res gelsin başlıkları açılacak klasik olarak. Başlamıcak insanın savunması da oynanabilirlik olur düzeltilmezse. Oynanabilirliğin düzeltilmemesi halinde oyun içersindeki problemleri gözlemleyebilmek bile mümkün değil şuan.

Hayırlısı neyse o olsun ama çabuk olsun gerçekten. Her hafta kan kaybediyor server, yakında kaybedicek kanın bile kalmaması söz konusu yoksa.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2016, 01:53:37 Gönderen: Alexa Biohazard »
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan
fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #227 : 11 Mayıs 2016, 09:19:15 »
Revolution ile özleşmiş 2x client ve beklenen sistemler hazirana kadar herkesi memnun etcek şekilde eklenebilir umarım yoksa alexa haklı hergün online gitgide azalıyor client kopmaları vs.Robert ne kadar güncelleme yaparsa yapsın %70 kesimde hep düşmeler kopmalar geç baglanmalar yaşanmaya devam ediyor

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
  • Gösteriş sizin, gösteri bizim işimiz. TheBiohazard
« Yanıtla #228 : 11 Mayıs 2016, 09:55:00 »
6x clientte kaç oyuncu düşüsü yaşadı server? %60-70 arası girilmiyor. Örnek olarak bundan 2 hafta önce bu saatlerde online 70-80 olurdu. Şuan 30. Akşamları 120-150 olurdu. 70-80...
Hoppala vede cubbalaa !!!

Çevrimdışı Modrei

• Üye
  • **
  • 104
  • b4p tH3 k3nK !
    • E-Posta
« Yanıtla #229 : 11 Mayıs 2016, 09:57:44 »
Haritaların belli bölgeleri ağırlıkta olmak üzere anlık aşırı kasılmalar yaşıyorum. Özellikle Brit Tarlalarda. Bilgisayar donuyor 2-3 sn. kadar daha sonra açılıyor. (O arada 3-5 bişeyler yiyoruz tabii ki :) ) Process Manager'lar ile baktım işlemci veya ram yüküde gözükmüyor donma sırasında. (Artık paranoyakça task manager açık oynamaya başladım.) Revo10'da hiç yaşamamıştım. Yaşayıpta çözen varsa yönlendirirseniz sevinirim.  Birde bir account'tan logout olduktan sonra başka bir account'a geçmek için client'i 2 defa kapatıp açmam gerekiyor. Save Password yok. uo.cfg i silip tekrar da oluşturdum. Connector yada UO klasörü içinde Salt Okunur dosyada yok. Fakat her seferinde aynı. Verifing Account'ta takılıyor bekliyor öyle. Bunada çözüm bulan varsa paylaşırsa sevinirim.
İhtiyar DW
Kain Cuiviene
Modrei De'mour

Çevrimdışı Riki Martin

• Üye
  • **
  • 549
  • A Dying Wish .
    • E-Posta
« Yanıtla #230 : 11 Mayıs 2016, 17:49:37 »
yaşadığım tek sorun oyuna ilk girdiğimde siyah bir görüntü ve connection lost. daha sonra bir daha giriş yaptığımda istediğim şekilde rahatlıkla oynayabiliyorum.

rev10'da da sorun yaşamadım, bunda da yaşamıyorum. 2005 model ama iyi iş görüyor. format atmaya korkuyorum :)
in Zsasz we trust.

Çevrimdışı SlvdR

• Üye
  • **
  • 284
« Yanıtla #231 : 11 Mayıs 2016, 23:33:46 »
SlvdR ve blackthorn yaşadığınız problemle ilgili güncelleme yapıldı, lütfen tekrar aynı sorunla karşılaşırsanız bildiriniz.

Pek sık girmiyorum ama hala karşılaşıyoruz malesef.. bu defa binek kaybolmadı ama ara ara bu şekilde bir ekranla karşılaşıyorum(z)

- karakter arası giriş yaptığımda
( buna ek olarak... özellikle zindanlarda Npc lerin duvarların vb objelerin ekrandan çıkıp girene kadar görünmemesi )
 - kale gibi büyük evlerde - ya da etrafınızda evlerin yoğun olduğu bir bölgede..

+ 2x şöyleydi 6x şöyle tartışmasından ziyade ki kesinlikle birşeylerin yenilenmesi gerekli hızlı müdehale edilebilmesi açısından ben bunu hep destekledim.. ama oynayışı bizim yıllardır bildiğimiz alıştığımız pvp sistemimizi etkilememesi gerekli..

bence bu connector de beğenmediğimiz başlıkların ne olduğu ve bunların bizim 2x deki gibi alıştığımız sevdiğimiz şekilde yapılıp yapılmayacağını bilmemiz gerekli..
(mantıklı olacak şekilde tabi ki )

mesala ben karekterimin büyü veya bandaj atarken yerine çakılmasına ( bence burada pvp deki en önemli şey ZAMANLAMAYI etkiliyor)
ya da aşadaki örneklerdeki gibi evrim geçiren 'efektlerin' tuhaf hareketlerin olması.. ilk aklıma gelenler şu anda.. bunlar düzelir mi düzelmez mi bu 6x de ben bunu öğrenmek istiyorum..

« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2016, 23:34:56 Gönderen: SlvdR »

Çevrimdışı Mifovorita

• Üye
  • **
  • 491
« Yanıtla #232 : 14 Mayıs 2016, 18:32:57 »
Şu an bi kaç kişi de server yok gözüküyor ama millet oyunda sorun nedir?

Çevrimdışı Exden

• Üye
  • **
  • 412
  • * Exden Furboe *
    • * Exden Furboe * Vendor
« Yanıtla #233 : 26 Mayıs 2016, 09:06:24 »
Oyuna her ilk login oluşumda şu ekranı almak zorunda mıyım? Konum, zaman farketmiyor. Her karakterin ilk login işleminde böyle oluyor.

Çevrimdışı Led Zeppelin

• Kıdemli Üye
  • 1001
  • ^^
« Yanıtla #234 : 06 Temmuz 2016, 02:20:29 »
şu serverı pvp yapın da en azından bir iki aksiyon yapalım yav
''başkasından üstün olmanın onurlu bir yanı yoktur. asıl onur, kişinin eski halinden üstün olmasından gelir."

Çevrimdışı Hastala-vista

• Üye
  • **
  • 144
  • Pirsultan-Ruling-Raphael Ne Lazım sana !!
    • E-Posta
« Yanıtla #235 : 06 Temmuz 2016, 05:05:12 »
Zorr Pwp Olur Revo
Kücük Moskovalı ...

Çevrimdışı irf

• Yeni Üye
  • *
  • 17
  • İrfan Biohazard
« Yanıtla #236 : 07 Temmuz 2016, 20:12:08 »
Bitmiş server ya kapatın bari ne pvpsi

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #237 : 09 Temmuz 2016, 10:00:00 »
Oyuncuların beklediği quest sistemi ile birlikte serverin ilk başındaki ekonomi sistemi ger getirilip res atılsa sunucuya emınım yine 400leri görürüz.

Çevrimdışı jackal numenor

• Kıdemli Üye
  • 2860
  • Bokfa
« Yanıtla #238 : 09 Temmuz 2016, 12:52:46 »
Ne geldiyse serverin basina kalabalikdan geldi. Gerek yok 400 lere 100_150 olsun daha keyifli olur.  Item res ve action dengeleri sart. Bide olmazsa olmaz craft menulerinin yada craft guestlerinin yapilmasi lazim. Spawn takip sistemin de de ufak bi degiaiklik lazim. Buyuk binekleri sadece hafta sonu degil tum haftaya yayilmasi lazim.

Çevrimdışı Tyrandil Ex.

• Üye
  • **
  • 148
  • The Burn'Out
« Yanıtla #239 : 11 Temmuz 2016, 10:21:38 »
Siz hala "bu oyuna" öneriler mi yapıyorsunuz ya :))
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 10:22:38 Gönderen: Tyrandil Ex. »
Tyrandil Ex'burn
Gilmour Ex'burn