Revolution UO

Revolution

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alexa Biohazard

• Üye
  • **
  • 841
  • Alexa Biohazard - Serana Biohazard
Ynt: Revolution 16
« Yanıtla #180 : 06 Mayıs 2016, 06:25:01 »
Sende yine 5 dakikada bir :) Bende rahat bi 10-15 saniyede bir oluyor bu problem. Oyun içersinde action veya pvm gibi riskli şeylere bulaşamadım bugün hiç donmaktan. Donmasa da targetself içeren büyüleri atarken 2 kere tıklamak zorundayım çünkü %99 targel elimde kalıyor. Umarım rahatça oynama imkanı bulabilirim..
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan
fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Çevrimdışı Exden

• Üye
  • **
  • 412
  • * Exden Furboe *
    • * Exden Furboe * Vendor
« Yanıtla #181 : 06 Mayıs 2016, 07:21:32 »
Rev16 yayinlandigindan veri onu kullaniyorum bahsettiginiz hic bir problemi yasamadim. Tek yasadigim haritada bazi agaclarin gorunmemesiydi. O da rev 10 kaynakliymis. Duzelir en yakinda.

Çevrimdışı Baelnorn

• # Yörünge Dışı
  • *
  • 23
  • İmperial Legion
« Yanıtla #182 : 06 Mayıs 2016, 07:32:44 »
Açıkcası banada pek sağlıklı bi connector olarak gelmiyor.Dün bucsa uçtum düştüm oyuna girdim tekrar düştüm bi daha girdim tekrar hata verdi.1 dakika içinde 3 defa düştüm kısacası ve bu arkadaşlarımında başına geldi.Büyü atınca piston aşağı indi edasıyla bir anda durmasıda biraz tuhaf ve kesinlikle targetla ilgili bariz sıkıntı var.

Ayrıca player sayısında ciddi miktarda düşüş gözlemledim connectorden sonra sanki verilen tarih beklense daha iyi olabilirdi.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 07:35:00 Gönderen: Baelnorn »

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #183 : 06 Mayıs 2016, 09:59:28 »
Bildirilen problemlerle ilgili güncellemeler yapıldı, yüklenmesi için bağlantı programını tamamen kapatıp tekrar açmalısınız.

Çevrimdışı jackal numenor

• Kıdemli Üye
  • 2860
  • Bokfa
« Yanıtla #184 : 06 Mayıs 2016, 10:57:06 »
Bu target kaymasının nedeni bandaj ile alakalı. Bandaja her tıklandığında target kayıyor. Robert size özel mesaj atamıyorum. Kontrol edermisiniz Kullanıcı tarafından engellendi diyor.

Çevrimdışı Beşiktaş J.K

• Forum Yetkilisi
  • 216
  • . . . . 1 9 0 3 - ∞ . . . .
    • E-Posta
« Yanıtla #185 : 06 Mayıs 2016, 13:00:24 »
Tam olarak anlamadığım ama fikir yürüttüğüm bir olay mevcut. Oyuna bağlanırken bizim sunucuya bağlanmamız gerek diye düşünüyorum ama Revo 16'da sanki aynı esnada sunucu da bizim bilgisayarımıza bağlanıyor ve gereksiz bir kasma başlatıyor. Discord'a, LOL'e veya herhangi bir şeyle uğraşırken aram aram bariz bir ping artışı gözlemlemekteyim. Hele ki bu sunucunun yoğun olduğu dönemlerde sanki biraz daha artmakta.
Dediğim gibi yazımı sadece Revo 10'la kıyaslayarak bir varsayım olarak yazdım.
▒▓█▄▀▄▀▄▀▄ BEŞİKTAŞ J.K ▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒
http://dai.ly/xfcgrb

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #186 : 06 Mayıs 2016, 13:51:42 »
Konuyla ilgili bir güncelleme daha yapıldı, aktif olması için bağlantı programını tamamen kapatıp tekrar açmalısınız.

Çevrimdışı Afrodisiak

• Kıdemli Üye
  • 2716
  • Afrodisiak
« Yanıtla #187 : 06 Mayıs 2016, 20:00:31 »
açın işte revo 10 u isteyen onunla takılır isteyen 15 ile takılır.Şurda iki oyun oynucaz eğlenicez bıktık artık kısıtlamalardan.Bu connector ıle mage oynamak mumkun degıl
Afrodisiak Cuiviene

Çevrimdışı Quellian Twilight

• Üye
  • **
  • 896
  • Šn@n
    • E-Posta
« Yanıtla #188 : 06 Mayıs 2016, 20:30:23 »
açın işte revo 10 u isteyen onunla takılır isteyen 15 ile takılır.Şurda iki oyun oynucaz eğlenicez bıktık artık kısıtlamalardan.Bu connector ıle mage oynamak mumkun degıl
+1
Twilight Zone  
        Laz deyip gecma oda 3 harflidur carbar,
                Twilight=Kardeşlik

Çevrimdışı emsuda1453

• Üye
  • **
  • 364
« Yanıtla #189 : 06 Mayıs 2016, 20:44:56 »

Bizleri koyun gibi yönlendirmeyi bırakıp revo16 yı revo10 gibi akıcı yapın yeter.
Biz revo10 ile mutlu idik. Ve hiçbir player a sorulmadan kafanıza göre iş yapıyorsunuz yine. Amaç bizleri oyundan bıktırtmaksa eğer çok iyisiniz bu işte.
hızlı yaşa genç öl ki cesedin yakışıklı olsun

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #190 : 06 Mayıs 2016, 21:10:41 »
Bende rev10 da lag yaşayıp rev16 da çoğu zaman akıcı oynayanlardan biriyim.Bu tartışmalar bitmiyecek gibi gözüküyor.Bi taraf memnun edilse diğeri atara başlıyor.2x clientte birçok oyuncu landfix vs ile oynadığı için 6x e geçmeye yanaşmıyor fakat 6x cliente geçilmesi şart.Her ne kadar uğraşılsada host Türkiyeye geçirilmeden bu iş çözülmücek gibi böylece insanlarında bahanesi kalmıcak 2x 2x diye.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 21:58:03 Gönderen: Miranda »

Çevrimdışı Eky

• Üye
  • **
  • 324
    • E-Posta
« Yanıtla #191 : 06 Mayıs 2016, 21:25:39 »
2x clientte birçok oyuncu landfix vs ile oynadığı için 6x e geçmeye yanaşmıyor
olay bu bence
Dying Wish
Eky
Showlerkarl

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #192 : 06 Mayıs 2016, 22:19:32 »

Çevrimdışı Dread Biohazard.

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 305
  • Audi, vide, tace, si vis vivere .
    • E-Posta
« Yanıtla #193 : 06 Mayıs 2016, 22:23:10 »
6x client gerçekten çok akıcı,dün kendimi 8 bira içmiş o kafayı yaşıyomuş gibi hissettim. Neyin ne olduğunu çözemedim bi 20 dakika.
Olympus-Revolution UO tarihine altın harflerle geçilmesi gerekir ki, Dying Wish kadar loser bir guild yoktur, olmayacaktır.

Çevrimdışı Cyclone

• Üye
  • **
  • 172
  • Cyclone Twilight
« Yanıtla #194 : 07 Mayıs 2016, 00:43:51 »
Bende arkadaşların bahsettiği gibi bir durum var rev16 acıkken ventten biri konuştugunda sesi kesiliyor ve söylediği şey 5 sn sonra 2 kere tekrar ediyor ve bu olay olur olmaz hemen donuyor oyunda karakter koşarken birden donuyorum ve etrafımdaki herkes koşmaya devam ediyor bazen 1 sn donuyorum bazen 5-10 sn kadar donuyorum ve bu oyun zevkini tamamen bitirdi benim için ne adam kovalayabiliyorum ne kaçabiliyorum büyülerdede şöyle bir durum söz konusu mesela 2 tane usjux üst üste atamıyorum ben usjux makrom 2 tuşunda ilk bastığımda target geliyor 2. bastığımda target gelmiyor tuşu kırıyorum 5 sn sonra felan geliyor target hadi geldi diyelim büyü targeti en saçma olay ise büyüyü kendim fizlediğimde hemen koşamıyorum örneğin in nox atıyorum adamın benden önce attığını fark edip fizliyorum ne impor un targeti elime geliyor nede in nox delayı bitene kadar koşamıyorum kendi fizlediğim büyülerde fizler fizlemez koşamama durumu da söz konusu bende bu sorunlar giderilene kadar çok nadir oynamayı düşünüyorum zira fazlasıyla can sıkıcı bir durum.
Çok lamerim her yeri olduğu gibi burayıda kirletmeye kalktim özür dilerim.