Revolution UO

Revolution

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blackthorn

• Üye
  • **
  • 315
  • sevgi ve saygı
Ynt: Revolution 16
« Yanıtla #210 : 08 Mayıs 2016, 22:21:58 »
peki bu ne şimdi ?
mix client olacak diye düşünürken..6x çaktın bize hacım..
hadi büyü , bandaj  atarken karakterin saçma sapan yerine saplanmasını geçiyorum...

oyunda başka karakterle giriş çıkış yaptım..
sonra bu şekilde oyuna girdim..altımdaki binek kayboldu ?? 2 dir böyle gidiyoruz.

aynen devamlı böyle oluyor bazen oyundan cıkıp girer ken hiç girilmez oluyor devalı hata verior.

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #211 : 09 Mayıs 2016, 09:36:52 »
SlvdR ve blackthorn yaşadığınız problemle ilgili güncelleme yapıldı, lütfen tekrar aynı sorunla karşılaşırsanız bildiriniz.

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #212 : 09 Mayıs 2016, 09:38:58 »
Tezgahtarlarla yapılan alışverişlerden sonra oluşan istemci problemleriyle ilgili güncelleme yapıldı.

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #213 : 09 Mayıs 2016, 09:44:31 »
Tezgahtarlarla yapılan alışverişlerden sonra oluşan istemci problemleriyle ilgili güncelleme yapıldı.

5 bin TL lik şahin'e 20 bin TL masraf yapan araç sahibi gibisin Robert neyi anlamadın kimse sevmedi 6x clienti değiştirmek yerine neden bu azim o kadar uğraş bırak 6x clienti bu sunucu daki oyuncular 2x clienti eminim daha çok seviyordur.

Çevrimdışı Balvenie

• Üye
  • **
  • 134
« Yanıtla #214 : 09 Mayıs 2016, 11:43:14 »
5 bin TL lik şahin'e 20 bin TL masraf yapan araç sahibi gibisin Robert neyi anlamadın kimse sevmedi 6x clienti değiştirmek yerine neden bu azim o kadar uğraş bırak 6x clienti bu sunucu daki oyuncular 2x clienti eminim daha çok seviyordur.
-Balvenie Al'Macchia

Bu adamın mustunu kesene aynı sky mustang + 500 k para vericem

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #215 : 09 Mayıs 2016, 12:31:36 »
Şuan var olan bütün uo serverları 6x clientle oynuyor.İlk defa burada 6x oynatılıyormuş gibi bi hava yaratıyorsunuz.Bende revonun 2x clientini robe üzerinde bandana gözükmesini vs seviyorum ama 2x clientte lag yaşarken 6x clientte yaşamıyorum.Olucaksa yepyeni bir 2x client üzerinde çalışılsın rev16da oyuncuların derdi bitmiyor çünkü belki scriptler eskidir uyum saglamıyordur 6xe bilemiyorum tam olarak.Revo kapalıyken senelerce 2x clientin özlemini yaşadık ezik serverlarda.Olucaksa çok eskilerden oynadıgımız 2x clientlerde hiç sorun yaşamıyorduk onlar geri gelsin.Bu kadar insanı kaybetmeye değmez 6x client için.Senelerce oynadığımız tarzda oynuyalım revonun farkıda buydu zaten.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 12:37:17 Gönderen: Miranda »

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #216 : 09 Mayıs 2016, 12:46:06 »
Şuan var olan bütün uo serverları 6x clientle oynuyor.İlk defa burada 6x oynatılıyormuş gibi bi hava yaratıyorsunuz.Bende revonun 2x clientini robe üzerinde bandana gözükmesini vs seviyorum ama 2x clientte lag yaşarken 6x clientte yaşamıyorum.Olucaksa yepyeni bir 2x client üzerinde çalışılsın rev16da oyuncuların derdi bitmiyor çünkü belki scriptler eskidir uyum saglamıyordur 6xe bilemiyorum tam olarak.Revo kapalıyken senelerce 2x clientin özlemini yaşadık ezik serverlarda.Olucaksa çok eskilerden oynadıgımız 2x clientlerde hiç sorun yaşamıyorduk onlar geri gelsin.Bu kadar insanı kaybetmeye değmez 6x client için.Senelerce oynadığımız tarzda oynuyalım revonun farkıda buydu zaten.

Revo dahil tüm clientlerin 6x olmasının sebebi yaygın bir şey değil yapan insan çok az yapanlarda kolay olduğu için 6x seçiyor fixlemek falan 2x e gore daha kolay akıcılık yönünden bi fark olduğunu düşünmüyorum kendi adıma 6x client le oynadığimda sanki ultima değil başka birşey oynuyorum çok itici bir cliente sahibiz şuan da ve farkındayız yeni clientlerin yine bir maliyet gerektiriyor.bunun desteginide loncalar kesinlikle rp alarak vereceğine inaniyorum

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #217 : 09 Mayıs 2016, 14:15:45 »
Hostu Türkiyeye geçirsek çok iyi olabilir ama maddi olarak yurtdışı ile arasında fark var baya.1 tık aşağısında oynasak ama Türkiye sunucusunda oynasak şuanki halinden daha iyi olabilir server.Ben sorun yaşamıyorum ama sorun yaşayanlar için söylüyorum bunu.

Çevrimdışı Zangief

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 37
  • Sokak Dövüşçüsü
« Yanıtla #218 : 09 Mayıs 2016, 17:43:54 »
Yanılmıyorsam Revo6 ve Revo9 vardı. İnanılmaz keyifle oynardık.
Dilimde şarkıların gündüz gece
Deli gibi aşığız Fenerbahçe
Bu dünyayı yakarız senin için
Şampiyonluk gelince

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
  • Gösteriş sizin, gösteri bizim işimiz. TheBiohazard
« Yanıtla #219 : 09 Mayıs 2016, 23:37:21 »
Surda yazan her sorunu yasiyorum. Surekli lag var. Buyu atinca char kosuyor mu duruyor mu hic bisi anlasilmiyo cunku ilk 1 saniye kosuyo gibi normal gidiyo sonra deli gibi spin atiyor. Ve bi anda ekranin yarisi geriye geliyor. Buyu degil tame sopasi targeti olta tartget i bile elde kaliyor.

İnt hizi: 6-8 arasi degisiyor. Ek bilgi olsun. Revo 16 berbat durumda suan benim acimdan hic guzel yani yok.
Hoppala vede cubbalaa !!!

« Yanıtla #220 : 09 Mayıs 2016, 23:57:42 »
char koşarken saçma sapan duruyor, anlamadım gitti.
bu client çok kötü, ilk kez bu client ile actiona çıktım benim için son oldu.
olamaz mı? -olabilir.

Çevrimdışı Aulё

• Üye
  • **
  • 91
« Yanıtla #221 : 10 Mayıs 2016, 12:02:27 »
Bende oynamıyorum artık 35 kişi oynarsınız.

Çevrimdışı Fodera

• Yeni Üye
  • *
  • 46
« Yanıtla #222 : 10 Mayıs 2016, 14:19:31 »
Hostu Türkiyeye geçirsek çok iyi olabilir ama maddi olarak yurtdışı ile arasında fark var baya.1 tık aşağısında oynasak ama Türkiye sunucusunda oynasak şuanki halinden daha iyi olabilir server.Ben sorun yaşamıyorum ama sorun yaşayanlar için söylüyorum bunu.

+1

Çevrimdışı Cosmodelica1234

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 365
    • E-Posta
« Yanıtla #223 : 10 Mayıs 2016, 22:34:27 »
buyu bandaj atarken charin durması ve ayriyetten bandaj atarken target kaydıgı hangi serverda gozuktu allah askina

Çevrimdışı Cosmodelica1234

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 365
    • E-Posta
« Yanıtla #224 : 10 Mayıs 2016, 22:38:09 »
Daha öncede belirtmiştim Robert pc'me giriş yapmana rağmen çözememiştin.Kullanıcı ve şifremi giriyorum,veriyfing acc de takılıyor revo 16 da defalarca enter enter enter yapıp denedikten sonra giriyor tamemen sanş bazen ilk seferdede giriyor.Bu yüzden evlere giremiyorum başkalarının.
sadece sende olmuyor baya bi bekletiyor evlere girerken korku dolu giriyorum