Revolution UO

Revolution

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SlvdR

• Üye
  • **
  • 284
Ynt: Revolution 16
« Yanıtla #60 : 17 Şubat 2016, 17:02:53 »
.Cozunurluk

e bu çok sexy oldu :D kırk yıllık uo cuyum böyle kod ilk defa gördüm :P demek ki emekli oldugumuz dönemlerde enterasan şeyler çıkmış :DD >:D

options menüsünden yapmaya çalışıyordum olmuyordu.. 6x mix veriyonun ikinci güzel hareketiyle karşılaştım tenk yü !

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #61 : 18 Şubat 2016, 18:34:12 »
- Revolution 16'ya özel olan çözünürlük komutu için bazı iyileştirmeler yapıldı ayrıca artık çözünürlüğün düzgün bir şekilde aktif olabilmesi için logout yapmanız gerekmeyecek.

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #62 : 18 Şubat 2016, 18:48:03 »
Şimdi denedim,attığım screenshottaki olay hala aynı duruyor.Sanırım çözünürlüğü yükselttiğimiz zaman oluyor.Yapabileceğimiz max çözünürlük nedir acaba.Yada örnek çözünürlük ayarlarını yazarsanız deneriz.
Oyunu tamamen kapatıp tekrar açtınız mı?

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #63 : 18 Şubat 2016, 19:17:23 »
Harikasın robert eline sağlık.Benim gibi 24inç monitörle oynayan oyunculara mükemmel bir fırsat tanıdın  ::)

Çevrimdışı Alexa Biohazard

• Üye
  • **
  • 841
  • Alexa Biohazard - Serana Biohazard
« Yanıtla #64 : 18 Şubat 2016, 19:17:53 »
Çözünürlüğü yükseltince oyun ekranını tutan çubuğun köşeleri siyahlaşıyor. Çok büyük bir problem değil oynamaya engel olacak kadar, ama düzeltilebilirse kusursuz olur.

Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan
fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #65 : 18 Şubat 2016, 19:20:23 »
Ben orayı büyülerle kapattım sdfsdf  ;D Lakin bendede sol alt kısımda öyle onu kapatamadım :D
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2016, 19:20:45 Gönderen: Miranda »

• Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #66 : 18 Şubat 2016, 19:21:28 »
Mantıklı :) İnanılmaz akıcı büyü targetleri ve silah konusunda şarjlandığımızı görebiliyoruz. Ama nedense korkuyorum sürekli oynamaya. Eksiklikleri illa ki vardır o yüzden tamamen kusursuz bir hale geldiğinde bağımlısı olurum sanırım :)
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #67 : 18 Şubat 2016, 19:44:06 »
Bir şey sormak istiyorum.6x clientte neden bandana ve kafalık gözükmüyor.Düzeltilme ihtimali varmıdır acaba

• Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #68 : 18 Şubat 2016, 20:00:08 »
6x clientte bu hep böyleydi. Düzeltilmesi zor olur. Mümkünsede bence böyle daha iyi. Yüzümüz gönlümüz açılsın :P
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #69 : 18 Şubat 2016, 21:35:05 »
Ya önceki mesajlar da da sordum ama görülmedi sanırım.Robert bey ben UO ML versiyonunda revo 16 ile daha akıcı sonuclar aldım acaba ML üzerinde kullansam büyük bir problem ile karsılasabilirmiyim yoksa sadece sizin önerdiğiniz UO 2D üzerine mi kurmamız gerekiyor ?
ML ile daha akıcı sonuçlar alamazsınız, bağlantı programının esası bizim verdiğimiz bağlantıdaki UO sürümünden devşirmedir. Artık dosyaları Revolution 16 klasörüne tekrar indirmeyi zorunlu kıldığımız için çoğu dosyayı bizim verdiğimiz sürümden kullanıyor olacaksınız, indirilmeyen bazı dosyalar yüklediğiniz ML sürümünden kullanılacağı için hatalarla karşılaşma olasılığınız yüksek olacaktır.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2016, 21:58:14 Gönderen: Robert »

Çevrimdışı Nyphetamine Twilight

• Üye
  • **
  • 67
  • Twilight Family
    • The Twilight Forum
    • E-Posta
« Yanıtla #70 : 18 Şubat 2016, 22:28:01 »
Ben pes ettim ne yaparsam yapayım ne yüklersem yükleyeyim bu client sürümünde oyunda takılmalar yaşıyorum tuhaf olan aynı şahısa yapılan x serverına ait clientda bunu yaşamıyorum uo sürümü dahil herşey aynı.Problem birtek bende var heralde 2x yağ gibi akıyor 6x takılıyor ama göçme olmuyor.

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #71 : 18 Şubat 2016, 22:30:57 »
Ben pes ettim ne yaparsam yapayım ne yüklersem yükleyeyim bu client sürümünde oyunda takılmalar yaşıyorum tuhaf olan aynı şahısa yapılan x serverına ait clientda bunu yaşamıyorum uo sürümü dahil herşey aynı.Problem birtek bende var heralde 2x yağ gibi akıyor 6x takılıyor ama göçme olmuyor.
Konuyu geliştiriciyle paylaştık en kısa süre içerisinde problemi gidereceğiz.

Çevrimdışı Pasa1

• Üye
  • **
  • 83
« Yanıtla #72 : 18 Şubat 2016, 22:42:28 »

dostum bende herzaman 6x clientte bu sorunla karşilaştim kare donuyodum büyüler elde kaliyordu vs ama modeme res atıp pcyi kapatıp acınca o sorun geçiyor gibi suanda
Pasa&Defect&Adios    Lannister...

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #73 : 19 Şubat 2016, 14:24:11 »
Koşarken sağ ve sol üst köşeler sürekli karanlık oluyor.

Çevrimdışı Robert

• ~
  • 1548
« Yanıtla #74 : 19 Şubat 2016, 14:55:53 »
Koşarken sağ ve sol üst köşeler sürekli karanlık oluyor.
Çözünürlük komutuyla yüksek değerler girerseniz bu olabilir, 1000x750'nin üzerine çok çıkmamanızı tavsiye ederiz.