Revolution UO

Britain şehri ev kurulumu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bahattin

• Yeni Üye
  • *
  • 21
  • Ricardo - Simsar
Ynt: Britain şehri ev kurulumu
« Yanıtla #45 : 20 Şubat 2016, 16:35:55 »
açılmasın diyenler ev kurmasın o zaman :)

Çevrimdışı Dragao

• Üye
  • **
  • 76
  • Dying Wish.
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : 20 Şubat 2016, 17:05:48 »
bence olmamalı. sunucudaki aksiyon gayet yerinde. kaldı ki bizim sayımız diğer guildlere nazaran az da olsa, online olduğumuz vakit o aksiyonun içerisindeyiz. britte aksiyon keyif vermeyecek. eve kaçmalar, gz'ye girişler. her ne şekilde olsa da hp sınırı elverişli ortamı yine de baltalar. sunucudaki aksiyonun bölgelere ayrılmaması gerekiyor.

sunucunun bu yönde hareket etmesini bizlere sormasını da beklemiyorum zaten. akp politikasıyla aynı kafadalar. diktatörlük var burada. umarım en kısa zamanda bu hatadan dönerler.
expeliarmus,
Zsasz Cui.
Dying Wish

Çevrimdışı Nere Nere

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 108
  • Hesapları banlayabilirsiniz ama KOKOREÇleri asla !
« Yanıtla #47 : 20 Şubat 2016, 17:07:29 »
VALLAHİ TÜM YERLER NORTHERNDEN İYİDİR. SAYIMIZ BAZEN AZ BAZEN ÇOK OLUYOR AMA SIKILIYORUM ALTILI GANYAN GİBİ KOŞTURMAKTAN. AĞAÇ YOK BİŞİ YOK ZATEN AĞAÇ ARKASI YOK HER POİ BANKO YENİYOR
Biolar actionı yönlendirmede pasif kalıyor.
Ağlıyordu Payton yapmayın diyordu, Bio kokoreç yaparken DW+TWI+KHA ittifakını olsun bizim PEMPE rengimiz var diyordu.

Çevrimdışı SlvdR

• Üye
  • **
  • 285
« Yanıtla #48 : 20 Şubat 2016, 17:28:18 »

Elbette ki kurulsun. kurulmasıda gerekir.. kurulmasın diyenlerini hakkaten anlamıyorum. yok lag yaparmış yok kasarmış bu nasıl bir bakış açısı anlamıyorum hakkaten.. tarihi geçmiş PC - Laptop kullanmayacaksın arkadaşım o zaman. kullanıyorsanda aksiyon yapmayacaksın başka şeyler de geliştir kendini..
( ki bu oyun 98 lerin oyunu filan ) Clientte sorunlar varsa elbetteki düzeltisin ki bu yeni revo16 ile çok hızlı ilerleniyor gibi... şu ekrandaki dalgalanma neden düzelmedi merak ediyorum ara ara giriyor hala. frame rate yavaşlıyor.. eminim buda düzelecektir..

Yani Clientin iyleştirilmesi konusunda hem fikirim ama bunun Britanya ya ev kurulmasıyla alakası yok o zaman dünya kadar +3 +6 hatta ve hatta +9 silah ve tuhaf tuhaf hiç bir işe yaramayan itemler var serverde onlarıda silinsin onlarda agırlaştırıyor kastırıyordur serveri bu mantıkla düşünemezsin demek istiyorum bilmem anlatabildim mi ??? hatta yeri gelmişken bence inanılmaz silah var serverde zombi kessen +9 çıkacak..(ama infernal kesincede boş çıkmasın ) itemin değeri yok +9 begenmiyorlar bazıları vs vs .. şahsen ben +15 siz aksiyona çıkmam bu kadar bol silahı olan bir serverda...
( npc lerin düzenlenmesi ve buna ciddi dengeler gelmesi taraftarıyım pvp serveri olmayacaksa )

+ Britanya ya gidince Moonglowa gidince Bucs a gidince sagda solda koşturan birilerini görmek istiyorum. abudik gubudik yerlerde aksiyon dönmesi çok saçma moongatelerde - guild kalelerinin etrafında vs vs böyle yerlerde üstünlük guildlerde ki sayıya bakar..
buda çok saçma sapan hiç eğlenceli bir durum değil acıkcası..
iyi kaliteli player az kişiyle de aksiyon yapıp sonuç alabilendir ve almalıdırda bence... bu Britanya da ki ev kurulması şehirlerin etrafına çekecektir aksiyonları önceden olduğu gibi.. hatta keşke Delucia PK şehri olsa..

Çevrimdışı WoLcaNo

• Üye
  • **
  • 160
    • HD Film izle
« Yanıtla #49 : 21 Şubat 2016, 08:29:57 »
Bence kurulmalı tek oynayanlarada bir şans verilmeli ama fazla şansları oldunu zannetmiyorum ** İn vas Por ** :D

Çevrimdışı Schindler

• Üye
  • **
  • 703
  • Veliaht Of Do'Urden - Cehennet Do'urden (Kael)
    • E-Posta
« Yanıtla #50 : 21 Şubat 2016, 09:48:20 »
Britain'e evler kurulduktan sonra herkes aksiyon dan zevk almaya başlayacak loncasız küçük gruplar bile. Bir çok kişi britainde dolanıyor olacak ama, loncalar için dışarıda ki aksiyon bitmedi ki ? Neden  sadece britain de aksiyon olacakmış gibi düşünüyorsunuz onu anlamadım ? 
ォ          The Do Urden            ォ
               ⎝⏠⏝⏠⎠           

Kimin ne olduğunu bilmesi gerekenler biliyor. Varsın gerisi kendi bildiği gibi bilsin.

Çevrimdışı zaga75

• Yeni Üye
  • *
  • 39
« Yanıtla #51 : 21 Şubat 2016, 10:36:12 »
İstemeyenler bunu sadece guild ler ee guildde değiliz biz napıcaz uzaktan mı bakıcaz hep ?  nothern e tek gitme şansın yok bakıyorsun arkandan 10 kişi relpor iinnox gitmiyorum bile artık.. britain köprüde evim olsun pk olacağım zaten oralarda takılırım tek başıma

Çevrimdışı Jovanni Haciyatmaz

• Üye
  • **
  • 321
  • JvR HACİYATMAZ
« Yanıtla #52 : 21 Şubat 2016, 11:16:30 »
niye yok abi ben tek takılıyorum
JvR Haciyatmaz
Cosmodelica Haciyatmaz
Javier Haciyatmaz
                KISACA HERŞEY HER ZAMAN

HACİYATMAZ

Çevrimdışı WoLcaNo

• Üye
  • **
  • 160
    • HD Film izle
« Yanıtla #53 : 21 Şubat 2016, 11:18:01 »
İstemeyenler bunu sadece guild ler ee guildde değiliz biz napıcaz uzaktan mı bakıcaz hep ?  nothern e tek gitme şansın yok bakıyorsun arkandan 10 kişi relpor iinnox gitmiyorum bile artık.. britain köprüde evim olsun pk olacağım zaten oralarda takılırım tek başıma

Biz ve Dostlarımız yeter kanka.
Gercekten güzel olacak bu ev işi. Zaten canın az iken eve kacamıyorsun.
Dört gözle evin kurulmasını bekliyorum suanda.

« Yanıtla #54 : 21 Şubat 2016, 11:39:20 »
Biz ve Dostlarımız yeter kanka.
Gercekten güzel olacak bu ev işi. Zaten canın az iken eve kacamıyorsun.
Dört gözle evin kurulmasını bekliyorum suanda.

canınız azken eve kaçamama diye bir uygulama savaş tipi evlerinde değil, sadece dekorasyon tipi evlerde mevcut.
britte kimseninde evini dekorasyon tipi yapacağını zannetmiyorum.
olamaz mı? -olabilir.

Çevrimdışı WoLcaNo

• Üye
  • **
  • 160
    • HD Film izle
« Yanıtla #55 : 21 Şubat 2016, 12:17:51 »
canınız azken eve kaçamama diye bir uygulama savaş tipi evlerinde değil, sadece dekorasyon tipi evlerde mevcut.
britte kimseninde evini dekorasyon tipi yapacağını zannetmiyorum.

Ben savaş tipini pek tercih etmedim icin sıkıntı yok.

Çevrimdışı Legolas

• Üye
  • **
  • 73
« Yanıtla #56 : 21 Şubat 2016, 13:48:18 »
Eskiden hp sınırımı vardı yeni nesil britain ev bile kurulmaması oyun din***ileri ile oynanması saçma bence kurulsun

Çevrimdışı goldstone

• Üye
  • **
  • 183
    • E-Posta
« Yanıtla #57 : 21 Şubat 2016, 22:48:32 »
Britain field neresi oluyor ecep orda yasakmış hala ev kurulumu. Yusufladım şimdi umarım oraya kurmamışımdır.
SÖZÜMÜZ SENETTİR, NAMUSTUR, ŞEREFTİR

Heisenberg

http://www.revolutionuo.net/forum/index.php/topic,93388.0.html

Çevrimdışı Dragao

• Üye
  • **
  • 76
  • Dying Wish.
    • E-Posta
« Yanıtla #58 : 21 Şubat 2016, 22:53:00 »
tam çiftliğin hemen üst tarafı nort-west yönü. kaldı ki ev kurulamıyor o kısıma.
expeliarmus,
Zsasz Cui.
Dying Wish

Çevrimdışı gomez333

• Üye
  • **
  • 76
  • Martiny Golden'Brown
    • E-Posta
« Yanıtla #59 : 21 Şubat 2016, 23:02:22 »
kim ne derse desin heyecan geldi oyuna(tek oynayan birisi olarak)