Revolution UO

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 7 8 9 [10]
91
Genel / Ynt: Revolution
« Son İleti Gönderen: Alexa Biohazard 04 Nisan 2021, 18:44:49 »
Ya ramazan da geliyor pandemi şartları o bu şu tam revoda oynama isteği olan zamanlar :) UO bile demiyorum revo diyorum...
92
2010 Dünya Kupası / Açılacak mı ?
« Son İleti Gönderen: II-T.i.n.a-II 03 Nisan 2021, 23:05:46 »
bütün konular arşivde buraya bir şekilde girdim :D
93
« Son İleti Gönderen: II-T.i.n.a-II 03 Nisan 2021, 22:43:55 »
vay vay vay :)
kaç yıldır login olamıyordum en son yapılan değişiklik ile  forum hesapları ile oyun hesabı birleştirilmiş,   forum hesabını aktif etmek için oyuna girip  (.forum sanırım) forum hesabını aktive etmek gerekiyordu.  ve bunu yapmamıştım server kapalı olduğundan  uzun süredir foruma giremiyordum
bununla ilgili mail atmıştım baya önce   bugün tekrar denedim ve login olabildim. 

sorunsuz şeklinde açın serveri da oynayalım ıvır zıvır yenilikler istemiyoruz.(özel yapım ev vs )  windows 10 uyumlu bir sphere kasmadan takılmadan  oynayalım :)   
94
« Son İleti Gönderen: Gömi 29 Mart 2021, 11:29:53 »
ilginç.

biriniz kötü bir şey mi dedi? cevap dahi alınmıyor  : ;D
95
« Son İleti Gönderen: Micheal 25 Şubat 2021, 00:21:36 »
Robert anket açmayı geri getirir misin acaba?
96
« Son İleti Gönderen: danifilthDRN 22 Şubat 2021, 03:37:15 »
Yokmu bu robertin bi telefon numarasi bi hesap bilgisi Twitter Instagram Facebook felan bi yığın mesaj atalim
97
« Son İleti Gönderen: Gömi 08 Şubat 2021, 15:31:55 »
çok komik değil mi ya :D

mesaj atılan eski sevgili gibi.

engellemiyor.
geri dönmüyor.
telefonu açmıyor.

dsfggdfg
98
« Son İleti Gönderen: Led Zeppelin 03 Şubat 2021, 06:59:26 »

Keşke bir açıklama yapılsa bu kadar insan sürekli buraya bakmak zorunda kalıyor. Açılacak, açılmayacak veya çalışmalar sürüyor gibi.. Bir açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı bence, bu kadar insan bekliyor. Buraya bakan insanların hepsi belirli bir yaşın üstünde işi gücü olan insanlar. Kimsenin karşısında çocuk yok. Yıllarımızı verdik bu servera ve bu sıkıntılı günlerde belki biraz olsun kafa dağıtmak için oyun açılır diye umutla bekliyoruz. Bizim bu servera duyduğumuz sevgi ve saygıyı bizde Robert'ten bekliyoruz. En azından bir açıklama ile.. Teşekkürler
99
« Son İleti Gönderen: Curtis 01 Şubat 2021, 14:51:11 »
Keşke bir açıklama yapılsa bu kadar insan sürekli buraya bakmak zorunda kalıyor. Açılacak, açılmayacak veya çalışmalar sürüyor gibi.. Bir açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı bence, bu kadar insan bekliyor. Buraya bakan insanların hepsi belirli bir yaşın üstünde işi gücü olan insanlar. Kimsenin karşısında çocuk yok. Yıllarımızı verdik bu servera ve bu sıkıntılı günlerde belki biraz olsun kafa dağıtmak için oyun açılır diye umutla bekliyoruz. Bizim bu servera duyduğumuz sevgi ve saygıyı bizde Robert'ten bekliyoruz. En azından bir açıklama ile.. Teşekkürler
100
« Son İleti Gönderen: Gömi 01 Şubat 2021, 13:28:13 »
Ülkede elle tutulur. düzgün çalışan hiç bi sw olmaması çok garip. olanı da açmıyorlar.  >:D
Sayfa: 1 ... 7 8 9 [10]