Revolution UO

Twilight Zone(Eski)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nuri Alço

• Üye
  • **
  • 715
  • Goayana
Ynt: Twilight Zone
« Yanıtla #630 : 06 Şubat 2011, 20:32:09 »
Halilcim hayırlı teskereler.Şu aralar Ankarada değilim ama herhangi bir ihtiyacın olursa her türlü ulaştırtırım. Telefonu pm attım.

Çevrimdışı Tyrant Twilight

• Üye
  • **
  • 291
  • www.twilightuo.com
    • Twilight Family
« Yanıtla #631 : 12 Şubat 2011, 16:20:57 »
oooo halil bab selamlar.
bakkal dan direk askere geçtin sanırım  ;D
hayırlı teskereler.

Selam Gürkan yapmayın abi ya valla adım çıktı  ;D , Giderken msne girdim herkese ilan ettim  :P, Şaka bir yana 1,5 yıldır adam akıllı msne bile giremedim. Sohbet edemedik suçumu kabul ediyorum  :'(

bekliyoruz canım benim kendine iyi bak oralarda :)

senin için kumarda para kasayım dedim 3.5m ye kadar çıktım ama 8k param kaldı. 2k borç verebilcek varmı :(

Canın Sağolsun Kanka sıfırdan başlarız. (Doruk beni yeme denizde balık sende para bitmezzz >:D)

Halilcim hayırlı teskereler.Şu aralar Ankarada değilim ama herhangi bir ihtiyacın olursa her türlü ulaştırtırım. Telefonu pm attım.

Teşekkürler canım benim şimdilik bir sıkıntımız yok. Düşünmen yeter  :)

« Son Düzenleme: 12 Şubat 2011, 16:21:56 Gönderen: Tyrant Twilight »
Twilight=Kardeşlik
www.twilightuo.com

Çevrimdışı Fireracker Twilight

• Üye
  • **
  • 966
  • Oly-Revo
    • E-Posta
« Yanıtla #632 : 19 Şubat 2011, 14:10:45 »
vayyyyy vayy kimleri görüyoruz :D abi bakkaldan döndünmü sen ya bakkala cıkarken askeremi aldılar yav. hayırlı teskereler

Çevrimdışı Alexus Twilight

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 356
  • Twilight Zone
« Yanıtla #633 : 22 Şubat 2011, 09:11:10 »
Evet arkadaşlar,
Sanırım guild içindeki taşlar artık yerine oturdu diyebiliriz.
Ufak tefek eksikler olabilir bunlarıda bi zahmet siz giderirsiniz.
Masterlığı dün itibari ile Spider Twilight'a devrettim.
Gerekli kişilere rütbelerini ve yetkilerini verdim.
Bundan sonra biraz geri planda durmak istiyorum.
TBR

« Yanıtla #634 : 24 Şubat 2011, 06:06:34 »
Ex'lerle olan evliliğiniz hayırlı olsun doğan ilk çocugunuzun adını apperantice koymanız dileğiyle.
Ey Türk,Gökte Mavi Gök Çökmedikçe, Altta Yağız Yer Delinmedikçe, Senin İlini Ve Töreni Kim Bozabilir..

Çevrimdışı Afrodisiak

• Kıdemli Üye
  • 2716
  • Afrodisiak
« Yanıtla #635 : 24 Şubat 2011, 06:27:23 »
Guild olarak herhangi bir birleşme sözkonusu değil.2 muhabbet ettik diye bu saniyesinde bunları yazman üzücü.
Afrodisiak Cuiviene

Çevrimdışı Blackrainbow

• Kıdemli Üye
  • 1354
  • Guild Master Of The Burn'Out
    • E-Posta
« Yanıtla #636 : 24 Şubat 2011, 06:32:03 »
Ex'lerle olan evliliğiniz hayırlı olsun doğan ilk çocugunuzun adını apperantice koymanız dileğiyle.
Herhangi bir birleşme söz konusu değildir.
Silence Ex'Burn
Blackrainbow Ex'Burn
Saint Ex'Burn

Çevrimdışı Excalibur

• Kıdemli Üye
  • 1476
« Yanıtla #637 : 24 Şubat 2011, 06:32:13 »

Şunu söylemek isterim, duelloda muhabbetine vakit geçirirken ben ve ediz ( afrodisiak ) sadece eğlenmek amaçı Twilight Zone ile kısa bir süreliğine birlikte hareket ettik, herhangi bir birleşme söz konusu olmadı. Açıkçası kendilerine teşekkür ederiz, oldukça eğlendik.

« Yanıtla #638 : 24 Şubat 2011, 06:42:48 »
Anlıyorum,gerçekten çok dirayetli kendi ayakları üstünde durabilen loncalarmışsınız.Umarım birlikteliğiniz uzun süreli bi ilişki olur şahsen ben çok sevindim bu duruma  :D
Ey Türk,Gökte Mavi Gök Çökmedikçe, Altta Yağız Yer Delinmedikçe, Senin İlini Ve Töreni Kim Bozabilir..

Çevrimdışı Merhamethles

• Üye
  • **
  • 185
  • You're scaring me , not your hands !
    • E-Posta
« Yanıtla #639 : 24 Şubat 2011, 06:44:50 »
Anlıyorum,gerçekten çok dirayetli kendi ayakları üstünde durabilen loncalarmışsınız.Umarım birlikteliğiniz uzun süreli bi ilişki olur şahsen ben çok sevindim bu duruma  :D

+1 9238190238  çok iyi :D
Zalim & Tektonik

~RETİRED ~

Liseli Var dediler Geldik Oysaki adam İlköğretimliymiş >:D

Çevrimdışı Blackrainbow

• Kıdemli Üye
  • 1354
  • Guild Master Of The Burn'Out
    • E-Posta
« Yanıtla #640 : 24 Şubat 2011, 06:48:59 »
Evet iki loncada seviyeli, diralayetliki senelerdir (yanılmıyorsam ikiside 10 sene) Revolutionda ve diğer sunucularda bulunuyor. Şuan böyle bir düşüncemiz yok. Bize gelen veya bizden arkadaşlara giden bir talepde yok. Ama düşündümde demek birleşme gibi bişey olsa. Forum genele başlık açacak kadar gerilmişsiniz ben onun nedenini anlayamadım.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2011, 06:51:17 Gönderen: Blackrainbow »
Silence Ex'Burn
Blackrainbow Ex'Burn
Saint Ex'Burn

Çevrimdışı Merhamethles

• Üye
  • **
  • 185
  • You're scaring me , not your hands !
    • E-Posta
« Yanıtla #641 : 24 Şubat 2011, 06:52:55 »
Bilmek İstediğim Birleşseniz NAsıl Zevk Alıcaksınız (Oyundan)  >:D
Zalim & Tektonik

~RETİRED ~

Liseli Var dediler Geldik Oysaki adam İlköğretimliymiş >:D

Çevrimdışı -Thurndike-

• Kıdemli Üye
  • 2137
    • E-Posta
« Yanıtla #642 : 24 Şubat 2011, 06:56:16 »
arkadaşlarında söylediği üzre, herhangi bir şekilde bir birleşme söz konusu değildir.
eğlenceli zaman geçirdik birlikte düelloda, eğlenirken bir kaç tane adam keselim istedik.
kestiğimiz adamların arasında yer almanıza sevindim, fakat kesildiğinizde yaşadığınız üzüntüyü küfür ederek ve buraya topic açarak göstermeniz beni keyiflendirdi.
Thurndike Twi.

Hazır olda değildik, rahatda durmayacağız.
Vurduğumuz yerden ses gelmezse, Twilight değiliz.

Çevrimdışı Wolf.

• Üye
  • **
  • 177
  • Kill For Life
    • E-Posta
« Yanıtla #643 : 24 Şubat 2011, 06:57:22 »
thurn orda biz 4 kişiydik ölen olmadı.yalan laf yapmayalım.prim hiç yapmayalım.ok

« Yanıtla #644 : 24 Şubat 2011, 06:57:35 »
Evet iki loncada seviyeli, diralayetliki senelerdir (yanılmıyorsam ikiside 10 sene) Revolutionda ve diğer sunucularda bulunuyor. Şuan böyle bir düşüncemiz yok. Bize gelen veya bizden arkadaşlara giden bir talepde yok. Ama düşündümde demek birleşme gibi bişey olsa. Forum genele başlık açacak kadar gerilmişsiniz ben onun nedenini anlayamadım.

Twilightların topiğinide bu kadar sahiplendiğinize göre görev dağılımları da yapılmış heralde.Gerilim?Ne gerilimi aralıksız güldüm gördüğüm an. :D Bizler acize başkalarından medet umanlara kızmayız yada nispet yapmayız,sadece acırız.