Revolution UO

Twilight Zone (2012)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Twi Zone

• # Lonca Başkanı
  • Yeni Üye
  • *
  • 24
    • E-Posta
Ynt: Twilight Zone (2012)
« Yanıtla #30 : 11 Mart 2012, 13:05:39 »
twilight afk adamı kesemez diye bir olay, kurallarımız dahilinde yok.
in game olayları, bu şekilde foruma taşımanız oyun bilinçsizliği ve kalitesizliği çerçevesinde karşılık görmektedir.
eğer siz de bizim guilde fake bir char sokup bu imkanı yakalarsanız, aynı şekilde kalemizde afk kalanları kesebilirsiniz.
sessiz olmanız dileğiyle, iyi oyunlar.

Çevrimdışı Orjhi

• Üye
  • **
  • 220
  • Dying Wish.
« Yanıtla #31 : 11 Mart 2012, 13:21:44 »
Biz loncalara fake char atacak kadar karaktersiz değiliz. Hade eyw.
[Dying Wish]

Orjhi
Orgy
Quaresma

« Yanıtla #32 : 11 Mart 2012, 13:29:07 »
üzüntünüzü anlıyorum, şahsen benim de guildime fake char sokulsaydı, ben de sinirlenir ne yapacağımı bilemezdim.
alımlarda ve başvurularda ince eleyip sık dokuma yaparsanız, daha başarılı olabilirsiniz.
onun haricinde, asıl karaktersizlik in game sorunları forumda " karaktersizlik " diye nitelendirmektir.
post atmamanızı rica eder, aksi takdirde bu kadar kibar karşılamayacağımı bilmenizi isterim.
olamaz mı? -olabilir.

Çevrimdışı User

• Üye
  • **
  • 215
« Yanıtla #33 : 11 Mart 2012, 16:37:00 »
gerçektende çok kaliteli arkadaşlar var loncanızda. kalemize gelip makrodaki craft çarlara dalacak kadar düşmüşler. çok yazık..

En iyiler sıralamasında 1. ile arasındaki %10luk farkı %9 a indirebilmek için yapıyorlardır :) veya ölüm sayılarını öldürme sayılarından az göstermek için. Bir deri set için yapacaklarını sanmıyorum. Böyle kabul edin onları :)

Çevrimdışı Orjhi

• Üye
  • **
  • 220
  • Dying Wish.
« Yanıtla #34 : 11 Mart 2012, 19:01:20 »
Boş şişeleri bile alıyolar  :D
[Dying Wish]

Orjhi
Orgy
Quaresma

Çevrimdışı Caroline Twilight

• Üye
  • **
  • 406
  • Twilight Zone
« Yanıtla #35 : 11 Mart 2012, 19:03:10 »
Bir deri set için neleri verir onlar dsf :D Copper set giyip gitsem kesip bide donuma kadar lootlarlar :D
Saçma sapan yorumlarınızı gidip başka yerlerde yaparsanız seviniriz arkadaşlar insan gibi oyun oynayın bizim ne deri sete nede boş şişeye loot atıcak kadar düşmedik sizin kendi yaptıklarınızı gözünüz önünde bulundurup da ona göre yorumlar yapın şimdi yavaş yavaş giderseniz seviniriz iyi oyunlar.
[Elder Craft of Twi]
 Caroline Twilight

Hepiniz Bir,Biz Bir

Çevrimdışı Mystic

• Üye
  • **
  • 145
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : 11 Mart 2012, 19:06:57 »
Bu olayı gerçekleştiren arkadaşa Msn aracılığı ile birşey söylemiştim bana demiştiki Bizim guilddekiler bunu yapacak kadar alçalmadı. Ama yapan kendisi. ve 2 gün evel bende Lava Steed Ss Çekmek için isteyen biri Belli ki üstüne yatacaktı. Sayın hakim bey. küfürü bizzat içimden ettim bilesiniz. herkes oyununa baksın şimdi. dağılın. >:D
Stradlin , Necrimus , Spirit ....

DAS AUTO

Çevrimdışı Tameci

• Üye
  • **
  • 111
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : 11 Mart 2012, 19:54:38 »
Hayırdır arkadaşlar benim adıma falan filan yapılıyor ve benim bilgim yok ne iş çözemedim size fena yara vermişim sanırım sizi her keseni ben sanıyosunuz ne işdir çözemedim benim 2 charım var '' Phantaso + Masherada bunların ikiside twilight' Loncasında zaten sizin loncanız ile bir alakamız kalmadı bunu sizde biliyorsunuz bende biliyorum neyse fazla lafa gerek yok hadinin acti zamanı.

« Yanıtla #38 : 12 Mart 2012, 00:27:49 »
konuşup içinizi döktüyseniz, artık susmanız gerekmez mi?
en iyiler sıralamasında bir süre, herhangi bir iddamız yok, zamanında oyuna başladığımız ilk ay, 300 fark attığımız zamanlarıda, lütfen abilerinizden, ablalarınızdan öğreniniz.
1 senedir uo ile alakası olmayan bir tayfa geliyor ve 2 senedir uo dan hiç kopmamış bir tayfayı alt etmesini nasıl bekliyorsunuz? biraz zaman veriniz. item ihtiyacımız yok, kimseyi donuna kadar lootladığımız yok, sadece sessiz kalıp kafa şişirmezseniz sevineceğiz, sevgiler.
olamaz mı? -olabilir.

Çevrimdışı Lucius

• Üye
  • **
  • 346
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 12 Mart 2012, 16:04:50 »
baya bi oldu girmeyeli la oyuna, şu skilleri halledeyim geliyorum :D az kaldı.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2012, 16:07:54 Gönderen: Lucius »
twilight zone

Çevrimdışı -Thurndike-

• Kıdemli Üye
  • 2137
    • E-Posta
« Yanıtla #40 : 13 Mart 2012, 01:49:58 »
Ne alaka şimdi, Neanların sizi ne kadar çok üzdüğünden konuşmuyoruz ki sdf. Yazık ya Wakuu'ya söyleyinde az kessinler şunları ilk gündne ağlamaya başlamışlar acıdım yeminle

güzel arkadaşım, acınacak haline gülüyorsun. " başkasının şeyiyle gerdeğe girmek " diye adlandırıyoruz şu yaptığına.
biz yendiğimizi de konuşmayı sevmeyiz ki yenildiğimizi konuşalım. konuşanlara da saygı duyarız, ama gelip de bizim topicimizde olmamak kaydıyla.
neyse, ezilmiş olmanın verdiği kine ve nefrete veriyor bu salyalarını akıtmalarını, elbet düzelirsin.
Thurndike Twi.

Hazır olda değildik, rahatda durmayacağız.
Vurduğumuz yerden ses gelmezse, Twilight değiliz.

Çevrimdışı Zengiin Twilight

• Yeni Üye
  • *
  • 1
« Yanıtla #41 : 15 Mart 2012, 11:54:54 »
ulan ultima oynamayalı 3 seneyı gecıyo sımdı gırdım foruma 3 sene oncede bizi çekemıolardı halamı aynı olur be kardeşim ....

selamlar kardeşlerim özlemişim ya her an başlayabılırım siz devam edıceksenız eğer

Çağatay GERÇEK...

Çevrimdışı Blackjack Twilight

• Yeni Üye
  • *
  • 8
« Yanıtla #42 : 19 Mart 2012, 18:11:13 »

Çevrimdışı Zerdust

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 511
  • Sekban-i Cedid
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : 19 Mart 2012, 18:14:53 »
Yıkıldım  ;D
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.

Çevrimdışı Blackjack Twilight

• Yeni Üye
  • *
  • 8
« Yanıtla #44 : 19 Mart 2012, 18:44:15 »
Arkadaşlar ben bıraktım bilginize iyi oyunlar hepinize.