Revolution UO

Twilight Zone (2012)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eva

• Üye
  • **
  • 95
Ynt: Twilight Zone (2012)
« Yanıtla #60 : 14 Nisan 2012, 03:31:44 »
Eğer bu şahsiyetsizliği evirip çevirip üyeni tebrik ediyorsan en büyük şahsiyetsiz sen olursun.
Neyse en nihayetinde oyun, ben fazla takmıyorum ayrıca loncan 100 kişi olabilir yapılan her olumsuzluğu böyle çevirirsen saygınlığını kaybedersin yarın bu şahsiyetsiz davranışlara maruz kalırsan anlarsın.
Niyetim başlığınızı provake etmek değil.
Hayırlı geceler.

« Yanıtla #61 : 14 Nisan 2012, 05:50:04 »
yukarda ki yazımı nerenle okuduğun hakkında bir fikrim yok, ama gözlerinle okumadığın belli. eğer ki, özür dilenmiş bir olayın arkasından, üyem hakkında ileri geri konuşursan, kimin yanında olursan ol, kimin arkadaşı olursan ol umrumda olmazsın, lafımı esirgemem.
bur da üslup öğrettirme bana kendine, eğer yapılan hata yüzünden " kusura bakmayasın " denilmişse, uzatılmaz, hakarete varılan yorumlara girilmez. eğer ki uzatıyorsan da, şahsiyet, haysiyet, karakter kavramlarını ağzına almaman gerekir.
in game olaylarda, küfür haricinde yapılan hataları ve olayları, " şahsiyetsizlik, geri zekalılık, karaktersizlik " olarak nitelendirip, " nihayetinde oyun ben fazla takmıyorum " uda eklersen komik duruma düşersin, güldürürsün herkesi.
şuanda gözümde çok komik bir hal almış bulunmaktasın, biraz daha haysiyet, şahsiyet bahsetmemeni önemle rica eder, iyi dileklerin için teşekkür ederim.

ps. verecek bir cevabın kaldığını ve olduğunu düşünmüyorum. ha haysiyetim, şerefim, onurum iki paralık oldu, rezil oldum, geri     zekalısınız moduna girip, rezil etme çabası ve şevki içinde, muhakkak cevap vericem ben, yoksa kendim ezilmiş hissederim tarzında bir bakış açısı ile olaya bakacaksan lütfen " özel mesaj " kullanırsan sevinirim.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2012, 05:50:18 Gönderen: Thurndike Twilight »
olamaz mı? -olabilir.

Çevrimdışı Eva

• Üye
  • **
  • 95
« Yanıtla #62 : 14 Nisan 2012, 12:29:12 »
Senin özürün bana gelmedi, gelseydi buraya yazmazdım. Ayrıca bu konu Wolfu bağlamaz onunla ne alakası var onu çözemedim. Ben oyunu takmıyorum benim içim önemli olan kişiler nitekim sizin süper üyeniz bana saldırdığında Wolfu zor durumda bırakmamak için karşılık vermeden çıktım üzerimdede değerli eşyalar vardı. Lonca başkanısın senide anlıyorum altta kalmamaya mı çalışıyorsun neyin cevabını veriyorsun, yapma gerek yok. Ben o kişinin yapığı kişiliksizliği sana bildirdim buradan yazmaya bilirdim belki o konuda haklısın.

Çevrimdışı Wolf.

• Üye
  • **
  • 177
  • Kill For Life
    • E-Posta
« Yanıtla #63 : 14 Nisan 2012, 19:49:39 »
Tamam beyler sakin.Anıl'a ufak bi yanlış yapıldı onuda hallettik.Sorun yok.

Çevrimdışı Glorfindel

• Yeni Üye
  • *
  • 3
  • Kurtay
« Yanıtla #64 : 21 Nisan 2012, 16:28:07 »
Bende özledim furkanım =) gecenin bu saatinde deh dıgıdık deh dıgıdık essek herifler :p

Çevrimdışı arthur

• Yeni Üye
  • *
  • 5
« Yanıtla #65 : 22 Nisan 2012, 01:02:37 »
deli para kastım res scroolla 100k oldu  8) o değilde sıkıldım be boş zamanlarımda köprüde apaçilik yapıyorum
in nox'um deathly olabilir,bu da size koyabilir

Çevrimdışı Battalgazi (Aybars)

• Kıdemli Üye
  • 1141
  • Ultima Online Ve RevolutionUO Demirbaşı
    • ÇEVKA
    • E-Posta
« Yanıtla #66 : 23 Nisan 2012, 11:53:57 »
Hayırlı olsun canım kardeşlerim   >:(   >:D

HÜRMETLER.
Bir şeyi gerçekten yapmak isteyen bir yol bulur; istemeyen mazeret bulur.

Çevrimdışı Alexus Twilight

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 356
  • Twilight Zone
« Yanıtla #67 : 10 Haziran 2012, 05:05:08 »
lo gene kapatmışınız :)))
tamda oyuna girmek üzereydim sadasd