Revolution UO

The Burn'Out

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Black_Angel

• Kıdemli Üye
  • 1955
Ynt: The Burn'Out
« Yanıtla #360 : 26 Ocak 2016, 16:12:17 »
İlkay abiyi her türlü yanımızda görmek isterim. :)

Not: Batu'yu hiç bir şekilde veremeyiz Guildin tapusu adam aile masterını nereye alıyorsunuz :D
Hephaistos Ex'Burn

Çevrimdışı Vladimir Putin

• Üye
  • **
  • 123
  • RUSYA DEVLET BAŞKANI
« Yanıtla #361 : 26 Ocak 2016, 16:31:54 »
paranın satın alamayacağı şey yok senide alırız batunuda alırız hepinizi alırız
RUSSİAN FEDERATİON

Çevrimdışı Saksafon

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 556
  • Sarah - Lurker
« Yanıtla #362 : 26 Ocak 2016, 16:40:45 »
VER ORDAN 2 MİLYON VARİL PETROL
WAR'A GEÇ RESLİYİM ! 

Çevrimdışı Black_Angel

• Kıdemli Üye
  • 1955
« Yanıtla #363 : 26 Ocak 2016, 16:46:18 »
@Putin

Senin paranın geçmeyeceği yerlerde vardır. İçin rahat olsun, çakma Putin seni :)
Hephaistos Ex'Burn

Çevrimdışı Malthael Ex

• Üye
  • **
  • 92
« Yanıtla #364 : 26 Ocak 2016, 16:48:43 »
:)

Para değilde dokuz - on yıllık alkol desteğini sağlarlarsa bence alabilirler Batu'yu ben bile engel olamam o zaman.  :D

Çevrimdışı Riki Martin

• Üye
  • **
  • 549
  • A Dying Wish .
    • E-Posta
« Yanıtla #365 : 26 Ocak 2016, 17:17:08 »
Batuya karşılık Bizim loncadan ilkay abi , garip  ve ilhanı alabilirsiniz üste para da verebiliriz hatta daha iyi bi teklif bu 3ünü alın batu yu da istemeyiz. askşduasd

ilkay abi, garip ve ilhan'ın deri setleri kadar değer etmez. neymiş, hesabını boşaltmışom ben bunun :)
in Zsasz we trust.

Çevrimdışı Malthael Ex

• Üye
  • **
  • 92
« Yanıtla #366 : 26 Ocak 2016, 17:18:53 »
Hakan bi ıra =) gereksiz germe ortalığı.

Hesabı patlatıp gittin, zamanında içtiğin kalitesiz otlar beyinde hasara yol açmış her halde hatırlamıyorsun.

Çevrimdışı Black_Angel

• Kıdemli Üye
  • 1955
« Yanıtla #367 : 26 Ocak 2016, 17:21:09 »
:)

Para değilde dokuz - on yıllık alkol desteğini sağlarlarsa bence alabilirler Batu'yu ben bile engel olamam o zaman.  :D

Mesut ne diye guild içi zaafiyetlerimizi paylaşıyorsun ki o kadar gider yaptıydım, paranız hikaye filan diye :D
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 17:24:49 Gönderen: Black_Angel »
Hephaistos Ex'Burn

Çevrimdışı tufi

• Yeni Üye
  • *
  • 21
« Yanıtla #368 : 26 Ocak 2016, 17:22:44 »

ilkay abi, garip ve ilhan'ın deri setleri kadar değer etmez. neymiş, hesabını boşaltmışom ben bunun :)

ulen hakan sene olmuş 2016 Galatasaray 4. yıldızı takmış Eto Antalyaspor'a transfer olmuş rusya ile savaş eşiğindeyiz işin kötüsü artık rus turistler de gelmez olmuş sen daha neredesin asdkjasdhas
[DW]
Salian Cuiviene
Tufi Cuiviene

Çevrimdışı Blackrainbow

• Kıdemli Üye
  • 1354
  • Guild Master Of The Burn'Out
    • E-Posta
« Yanıtla #369 : 26 Ocak 2016, 17:26:23 »

Ben gerçekten geçmişe ait yaşanılan şeylere set koyup tekrar bu sunucuya başladım. Lütfen gereksiz tartışmalardan uzak duralım. Bozmak istemiyorum seni.
Silence Ex'Burn
Blackrainbow Ex'Burn
Saint Ex'Burn

Çevrimdışı Phoenix ExBurn

• # Lonca Başkanı
  • Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #370 : 26 Ocak 2016, 17:30:11 »
-Melek Gibi Bir İnsana Böyle İthamlar Hiç Olmuyor. Şiddetle Kınıyorum!
Vyhorenia

Çevrimdışı Riki Martin

• Üye
  • **
  • 549
  • A Dying Wish .
    • E-Posta
« Yanıtla #371 : 26 Ocak 2016, 17:31:22 »
sigara dahi kullanmayan bir adamım ben. kimsenin charıyla da işim olmadı, olmaz da. sen de biliyorsun bunu mesut.

ayrıca batu, senelerce beraber oynadık bu oyunu. kimse yokken de ikimiz vardık. telefon numaralarımızı geçtim, oyun oynamazken dahi birbirimizi arayıp hal hatır soran insanlardık. ben mi senin charlarını boşaltacak adamım? bunu yapacak olsam, daha önceden yapmaz mıydım? ya da böyle bir şeye gerek duyacak adam mıyım ben?

bunların cevabını ver, ben bir daha cevap yazmayacağım zaten sana. sadece senden duymak istediğim şeyler.

kaldı ki o guildde benim sayemde tutunan adam "ucuz ot" muhabbeti yapıyor :) nankörlüğün de bu kadarı.
in Zsasz we trust.

Çevrimdışı Phoenix ExBurn

• # Lonca Başkanı
  • Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #372 : 26 Ocak 2016, 17:32:18 »
-Hiç!
Vyhorenia

Çevrimdışı Blackrainbow

• Kıdemli Üye
  • 1354
  • Guild Master Of The Burn'Out
    • E-Posta
« Yanıtla #373 : 26 Ocak 2016, 17:36:39 »
Ben daha bu konuyu uzatmayacağım. Bu bir oyun, oyun olduğunun artık daha çok bilincindeyim. Sürülmüş tarlanın davası yapılmaz.
Ben aramızdaki husumeti yaşadığımız yıllardan beri ne sana forumda nede farklı bir yerde dolaylı yada direk laf ettim nede bir kelam ettim. Muhabbetin açıldığında muhabbeti anlattım ve gittim. Ben nasıl davranıyorsam seninde öyle davranmanı rica ederim. Tutup şahsıma dolaylı yoldan hakaret ederek, hakaret etmeye çalışarak yada beni sinirlendirerek bir yere varamazsın.
Silence Ex'Burn
Blackrainbow Ex'Burn
Saint Ex'Burn

Çevrimdışı Black_Angel

• Kıdemli Üye
  • 1955
« Yanıtla #374 : 26 Ocak 2016, 17:39:10 »
Bu konular hakkında konuşmam konuşmayı sevmem kişisel meselelerdir der geçerim. ANCAK;

Her 2 muhabbet arasında bu saçma salak konuları açacaksanız bunları Özel Mesaj yolu ile canınız sıkıldıkça birbirinize yazabilirsiniz. Bir oyun için bu kadar hırsla cevaplar vermeye kalkmak hala içinizde bir ukte kaldığı anlamına gelir. Kaç yıl olmuş bir şeyleri tartışmışsınız bitirmişsiniz, hatun gibi aklınıza geldikçe konuyu hortlatıp durmayın. Ben her seferinde 2 kişi arasında yaşanmış birşeyleri okumak zorunda değilim. Ayrıca madem hoşlanmıyorsun bu konuya girip OKUMAYACAKSIN Hakan bu kadar basit. Umarım konu içine atılan bu saçma yazılar silinir de kaldığımız muhabbet yerinden devam eder.
Hephaistos Ex'Burn