Revolution UO

The Burn'Out

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Riki Martin

• Üye
  • **
  • 549
  • A Dying Wish .
    • E-Posta
Ynt: The Burn'Out
« Yanıtla #375 : 26 Ocak 2016, 17:40:59 »
neyse. özür dilerim, fazla uzadı. bir daha da böyle bir yazım falan olmayacak da. saygım olan tek kişi var, onu da kırmayacağım. sizin söylediğiniz gibi olsun.
in Zsasz we trust.

Çevrimdışı Phoenix ExBurn

• # Lonca Başkanı
  • Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #376 : 26 Ocak 2016, 17:46:55 »
-Bu Konu Neydi  ;D Hakan Neden Gitmişti ? Benim Hatırladığım Kadarıyla Hakan Ve Ben Aktif Oynuyorduk O Dönemde Sonra Ben Hakan'a Master'lık Vermiştim. Oyuna Ara Verdim Ve Hakan Gitmişti. O Gün Bugün Oldu Hakan Hiçbir Açıklama Yapmadı. En Azından Bana. Şimdi Merak Ediyorum Onca Yıl Geçti, Neden Hakan'ın Konusunu Açtınız? Açılmışken, Hakan Senden Rica Ediyorum, Bana PM Olarak Yada Burda Yazarmısın.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 17:50:42 Gönderen: Phoenix ExBurn »
Vyhorenia

Çevrimdışı Jenas Cuiviene.

• Kıdemli Üye
  • 1508
  • Dying W i s h
    • E-Posta
« Yanıtla #377 : 26 Ocak 2016, 18:10:43 »
Ben hakanı tanırım abi pırlanta gibi çocuktur cumaları hiç kaçırmaz yapmamıştır öyle şeyler (:
ölme de değil öldürmede frag birincisi  olursanız en iyi lonca heykelini alabilirsiniz.

Çevrimdışı Phoenix ExBurn

• # Lonca Başkanı
  • Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #378 : 26 Ocak 2016, 18:17:12 »
-Ailemdeki 3 Ufaklığı Topladım. Önlerine Açtım Bilgisayarları, Dedim Oyun Oynayacağız. Sevindiler, Bir Telaş Sevimli Bir Heyecan. Client'ı Açtım Hepsine, Login Falan. Oyuna Girdik Hep Beraber. "Şimdi Mouse Sağ Click Basılı Tutup Yürütün Karakte.." Derken, Biri Ağlamaya Başladı, Diğeri Alt F4 Atmış LOL Client Arıyor Masaüstünde, 3. Akraba Çocuğu Tüm UO Arayüzünü Tutmuş Oraya Buraya Sürüklemiş. En Küçükleri Ağlayarak, "Annem Dedi Dimi Böyle Korkut Onları Bir Daha Oyun Oynamasınlar Diye" Diyor. Derken. Şaka Şaka Çocuklar LOL Oynayacağız Ve Sizlere Kostüm Alacağım Diyerek Konuyu Tatlıya Bağladım. Buradan Çıkarılacak Dersler Var Güzel Kardeşlerim. Gelin Yeni Bir Şeyler Deneyelim. Korkacak Bir Şey Yok. Bir Telefon Kadar Yakın; "Alo 183"  ;D
Vyhorenia