Revolution UO

Dying Wish

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Huor Amras Calafalas

• Kıdemli Üye
  • 4997
  • Ceset Tamer
    • Facebook
    • E-Posta
Ynt: Dying Wish
« Yanıtla #60 : 01 Ocak 2016, 19:09:11 »
..
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2016, 22:34:31 Gönderen: Huor Amras Calafalas »
Kuşkusuz en büyük yargı , etrafınızdaki herkesi '' insan '' sanmamızdır.

Çevrimdışı Riki Martin

• Üye
  • **
  • 549
  • A Dying Wish .
    • E-Posta
« Yanıtla #61 : 01 Ocak 2016, 19:14:15 »
bio'lara söyledi onu o :)
in Zsasz we trust.

Çevrimdışı Sneijder

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 192
« Yanıtla #62 : 01 Ocak 2016, 19:20:37 »
Adamlara tek bir laf diyeceğim Oda şu Lonca Başlığınızı Aile Başlığınızı Silmişler Kankalarrr Bilmem Anlatabiliyormuyum :)
Rmz Hepimiz Kardeşiz

Rastielmani Yiğit sen misin ?
Mert Bio'nun 60 vuran baltası

oldschool gg.

Çevrimdışı Zerdust

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 511
  • Sekban-i Cedid
    • E-Posta
« Yanıtla #63 : 01 Ocak 2016, 19:22:50 »
Rastielmani Yiğit sen misin ?

Çocuğum Git dersini Çalış Burada Empati Kuramazsın Biz Mağara Adamıyız Anlayamayız
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.

Çevrimdışı Dread Biohazard.

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 305
  • Audi, vide, tace, si vis vivere .
    • E-Posta
« Yanıtla #64 : 01 Ocak 2016, 19:26:01 »
Adamlara tek bir laf diyeceğim Oda şu Lonca Başlığınızı Aile Başlığınızı Silmişler Kankalarrr Bilmem Anlatabiliyormuyum :)
Rmz Hepimiz Kardeşiz

Kendi isteğimiz ile sildirdik, basit ve net. İsteyen sorabilir,soruşturabilir.

Biohazard soyadı ile ilgili bilmediğiniz,bilemeyeceğiniz,bilmemeniz gereken şeyler var ki anlatmıyorum sizi trolleyen adamlarla baş başa bırakıyorum.
Olympus-Revolution UO tarihine altın harflerle geçilmesi gerekir ki, Dying Wish kadar loser bir guild yoktur, olmayacaktır.

Çevrimdışı Riki Martin

• Üye
  • **
  • 549
  • A Dying Wish .
    • E-Posta
« Yanıtla #65 : 01 Ocak 2016, 19:31:08 »
biz hiçbir şey öğrenmek de istemiyoruz, bilmemize de gerek yok. sonuçta başlıklarınız, soyadınız yasaklı ve nokta. bu bizi de ilgilendirmez, onu yazmamın nedeni bizim bir şeyimizin silmediği ve neandertaler başlığını bizim sildirdiğimiz.

şimdi arkadaşlarına ve sana rica ediyorum, bir daha iyi dileklerinizden başka bir şey yazmazsanız mutlu oluruz. iyi dilekte bulunmanıza bile gerek yok, keyfinize göre.
in Zsasz we trust.

Çevrimdışı Kumwaga..

• Üye
  • **
  • 229
  • İnsanlar Doyumsuzdur.
« Yanıtla #66 : 01 Ocak 2016, 19:31:42 »
Neyse beyler uzatmayın artık gidin kendi lonca bölümünüzde post kasın.
Grenbeeret Cuiviene

Caterpillar Cuiviene

God Of By.

Çevrimdışı Zerdust

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 511
  • Sekban-i Cedid
    • E-Posta
« Yanıtla #67 : 01 Ocak 2016, 19:32:20 »
Kendi isteğimiz ile sildirdik, basit ve net. İsteyen sorabilir,soruşturabilir.

Biohazard soyadı ile ilgili bilmediğiniz,bilemeyeceğiniz,bilmemeniz gereken şeyler var ki anlatmıyorum sizi trolleyen adamlarla baş başa bırakıyorum.

Dostum Onu Kendi Fake hesaplar açıp Gelerek Forumda Trolluk Yapan Beyin Durumu Error vermiş adamlarınızda Arayacaksınız Oyun oyundur Gelip Milletin Gururuyla oynamasınında Belli bir sınırı Vardır. Ailene Gelincede Almanız için ben Sizin kadar Forumda efor sarfedip Defalarca Söylemiş Ada'mım Sorabilrisin Arkadaşlarına.. Kalkıp kişiselleştirmenin anlamı yok Herşey gider Dostluk kalır Anılar kalır Bir fincan Kahve kalır ..

Çevrimdışı Sneijder

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 192
« Yanıtla #68 : 01 Ocak 2016, 19:34:21 »
Çocuğum Git dersini Çalış Burada Empati Kuramazsın Biz Mağara Adamıyız Anlayamayız

Mağaradan bingo aldın da ikinci kelimeden dong sesi geldi. Klavyeden tuşlara rastgele basarak konuşmaya çalıştıkça insanlarla sağlıklı iletişim kuramazsın. Eyvallah.
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2016, 19:38:23 Gönderen: Sneijder »

oldschool gg.

Çevrimdışı Zerdust

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 511
  • Sekban-i Cedid
    • E-Posta
« Yanıtla #69 : 01 Ocak 2016, 19:39:46 »
Mağaradan bingo aldın da ikinci kelimeden dong sesi geldi. Klavyeden tuşlara rastgele basarak konuşmaya çalıştıkça insanlarla sağlıklı ilişki kuramazsın. Eyvallah.

En azından Benim ne olduğumu Biliyorlar Konuşamıyor olabilirimde Allah'a şükür Ben Ben olduğum için Mutluyum Peki Sen kimsinki Onun bunun kullandığı Nicklerle Hesap Açıp gelip Trollük yapıyorsun Evladım Kimin bu durumda Nekadar Aciz ve Sıfatsız Biri olduğunu Gösteriyor Gelip Sdik yarışına Gireceksen Biraz daha büyümen lazım :)

Çevrimdışı Sneijder

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 192
« Yanıtla #70 : 01 Ocak 2016, 19:50:00 »
En azından Benim ne olduğumu Biliyorlar Konuşamıyor olabilirimde Allah'a şükür Ben Ben olduğum için Mutluyum Peki Sen kimsinki Onun bunun kullandığı Nicklerle Hesap Açıp gelip Trollük yapıyorsun Evladım Kimin bu durumda Nekadar Aciz ve Sıfatsız Biri olduğunu Gösteriyor Gelip Sdik yarışına Gireceksen Biraz daha büyümen lazım :)

oldschool gg.

Çevrimdışı Alexa Biohazard

• Üye
  • **
  • 841
  • Alexa Biohazard - Serana Biohazard
« Yanıtla #71 : 01 Ocak 2016, 19:50:17 »
Öncelikle bu postumun şu kısmını bir moderatör olarak değilde player olarak atıyorum,

The Biohazard başlığını kendim sildirmiştim özel mesaj yoluyla. Bu konuda yanlış anlaşılmalar olmuş düzeltmek istedim.

Bu başlıkta tartışmaları başlatan kişiler bizim guildimize mensup kişiler değildirler. Aldırış edeceksenizde buna göre ederseniz sevinirim.

Moderatör olarak bakarsam konuya,

Tartışmalarda küfür, hakaret ve tartışmanın şahsileştirilmesinden ötürü uyarı bildiriminde bulundum bazı hesaplar için. Devamı halinde 2. uyarı (ban) talebinde bulunulacaktır bu hesaplar için.

Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan
fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #72 : 01 Ocak 2016, 19:59:35 »
biz hiçbir şey öğrenmek de istemiyoruz, bilmemize de gerek yok. sonuçta başlıklarınız, soyadınız yasaklı ve nokta. bu bizi de ilgilendirmez, onu yazmamın nedeni bizim bir şeyimizin silmediği ve neandertaler başlığını bizim sildirdiğimiz.

şimdi arkadaşlarına ve sana rica ediyorum, bir daha iyi dileklerinizden başka bir şey yazmazsanız mutlu oluruz. iyi dilekte bulunmanıza bile gerek yok, keyfinize göre.

Adamda sana aynı şeyden bahsediyor.Kendi isteğimiz ile sildirdik yoksa düne kadar başlık yerinde duruyordu.Ve şuan biohazard soyadı yasaklı değil başlığımızda yasaklı değil zamanı gelince yeniden yerini alıcak.Hala yasaklısınız diyorsun  ;D
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2016, 20:05:58 Gönderen: Miranda »

Çevrimdışı dejavu

• Kıdemli Üye
  • 1257
  • Ie
    • E-Posta
« Yanıtla #73 : 01 Ocak 2016, 20:00:26 »
gassaraylı ve sadece bardiche kullanan bi elemanız vardı nerde o
buraya bakarlar

Çevrimdışı Vladimir Putin

• Üye
  • **
  • 123
  • RUSYA DEVLET BAŞKANI
« Yanıtla #74 : 01 Ocak 2016, 21:10:33 »
Aloooooooo uçak düşmüş biz sınırı geçmedik ??? Vaziyet alın ortalık karışacak gibi
RUSSİAN FEDERATİON