Revolution UO

Dilediğince Sohbet

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GrumTor

• Kıdemli Üye
  • 3389
    • E-Posta
Ynt: Dilediğince Sohbet
« Yanıtla #270 : 02 Mart 2016, 21:33:09 »
Meriçsu işte. Başka ne beklenir ki bu köftehordan!
Bunu siz istediniz.

Bizi bir allah birde dostlarimiz bilsin, zahmet olmazsa gerisi ilerlesin.

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #271 : 02 Mart 2016, 21:48:58 »
ROSE WONLARIN GÖZLER YAŞLI  ;D

Çevrimdışı Alexa Biohazard

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
  • Alexa Biohazard - Serana Biohazard
« Yanıtla #272 : 02 Mart 2016, 23:32:00 »
Twilerle kapışırken aradan dalan ve sadece onlarla kapışırken ölüp ölüp "low" yazmaktan başka bir şey bilmeyen üyeleri olan, warriorları maximum verite, warlockları maximum 9 alan ve pure mageleri uus jux atmaktan ibaret olan guildlere dusmanlıgı kapadık beyler. Adamlar işsiz gibi öldükçe hırs yapıp bize dalıyor ve diğer loncalara düşmanlığı kapıyorlar bize dalmasınlar diye.

Hayır hobi olarak yine dalın ama başka loncayla kapışırken aradan son vuruşu yapıp haha ezdik modunda takılmayın bari. Komik oluyor :)
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan
fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Çevrimdışı Ally Kilec

• Üye
  • **
  • 276
    • E-Posta
« Yanıtla #273 : 03 Mart 2016, 09:35:24 »
oyuna girebiliyormusunuz gençler

Çevrimdışı Payton Dark

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 124
« Yanıtla #274 : 03 Mart 2016, 09:43:14 »
Twilerle kapışırken aradan dalan ve sadece onlarla kapışırken ölüp ölüp "low" yazmaktan başka bir şey bilmeyen üyeleri olan, warriorları maximum verite, warlockları maximum 9 alan ve pure mageleri uus jux atmaktan ibaret olan guildlere dusmanlıgı kapadık beyler. Adamlar işsiz gibi öldükçe hırs yapıp bize dalıyor ve diğer loncalara düşmanlığı kapıyorlar bize dalmasınlar diye.

Hayır hobi olarak yine dalın ama başka loncayla kapışırken aradan son vuruşu yapıp haha ezdik modunda takılmayın bari. Komik oluyor :)
En dogru olani yapmissiniz. Misal biz savas aciyoruz, kabul etmiyorlar. Size dusmaniz, adamlar ister istemez gelip actionu dagitiyorlar, biz sizinle kapisirken, size salca oluyorlar. Bunu en guzel yapanlar Kharaduns ve Organize isler. Adamlar komple savasi kabul etseler sikinti olmayacak. Ama malesef yapmadiklarindan bu sekilde olmasi daha mantikli en azindan kimin kiminle savastigi belli olur. Dread kardesime selamlar olsun (;
La'Rouge-Dark-Twilight !

Çevrimdışı Bachelor Khr

• Üye
  • **
  • 123
    • E-Posta
« Yanıtla #275 : 03 Mart 2016, 09:57:04 »
En dogru olani yapmissiniz. Misal biz savas aciyoruz, kabul etmiyorlar. Size dusmaniz, adamlar ister istemez gelip actionu dagitiyorlar, biz sizinle kapisirken, size salca oluyorlar. Bunu en guzel yapanlar Kharaduns ve Organize isler. Adamlar komple savasi kabul etseler sikinti olmayacak. Ama malesef yapmadiklarindan bu sekilde olmasi daha mantikli en azindan kimin kiminle savastigi belli olur. Dread kardesime selamlar olsun (;

O kadar çelişmişsin o kadar saçmalamışsın ki yani gülümsemedim değil.
Adamlar savaş kapatıyor iyi yapmışsınız diyorsun.
Biz savaş kapatınca yanlış diyorsun.

Siz zaten 10 kişi altı actiona çıkmıyorsunuz diğer tüm loncalarada savaşımız var.Aramızda aldığımız karar ile sadece siz ile savaşımızı kapattık çünkü actionu bozan sizsiniz.3-5 kişi efendi gibi action yapan guildlerin arasına 15 kişi girip tad bırakmıyorsunuz.Dolayısıyla adam fazlalılığı ile yarattığınız bu çirkinliğe kendimizce son verdik ki tüm lonca bunu mantıklı buldu.
Ha dalmak istiyorsanız buyrun dalın yine sizi engelleyen crim olmakmı? Bakın dw ler burnler sizin yarınız kadar ama adamlar pk olmaktan korkmuyor ve çok takdir ediyorum.
The Kharadun's

Çevrimdışı Sneijder

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 192
« Yanıtla #276 : 03 Mart 2016, 10:03:18 »
Şşşş tamam.
Mert Bio'nun 60 vuran baltası

oldschool gg.

Çevrimdışı Suriyeli

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 328
  • Ofli De'lure -Deadly Touch
« Yanıtla #277 : 03 Mart 2016, 10:47:38 »
SELAMUN ALEYKUM AHALİ
Ağlayacaksanız Oynamayalım Beyler ...

İnsan değiliz Deadly Touch'lıyız ...

Oyunda açılan suriyeli ismindeki karakterler bana ait değildir!!

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #278 : 03 Mart 2016, 11:08:02 »
A.s
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Dread Biohazard.

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 305
  • Audi, vide, tace, si vis vivere .
    • E-Posta
« Yanıtla #279 : 03 Mart 2016, 12:48:18 »

Sen o zaman okunmuş üflenmiş adamsın biri ne zaman bana silah ile poi vursa deadly ve cure iyileştirmiyor ististasız 1 haftadır oluyor bu herkes tricks'ini bulmuş sanırım bu işin.
Sanırsam 7 veya 8 lonca ile savaş halindeydik ve her taraf turuncu ne kadar sayımız bir guildle az,eşit,veya fazla olsak bile bizi çok negatif yöne itiyor sağdan soldan herkes daldığı için doğru konstantre olamıyorsunuz maalesef o yüzden iyi oldu gibi bazı loncalara olan savaşımızı kapatmak.

Selamlar olsun Payton Dark kardeşim.

O kadar çelişmişsin o kadar saçmalamışsın ki yani gülümsemedim değil.
Adamlar savaş kapatıyor iyi yapmışsınız diyorsun.
Biz savaş kapatınca yanlış diyorsun.

Siz zaten 10 kişi altı actiona çıkmıyorsunuz diğer tüm loncalarada savaşımız var.Aramızda aldığımız karar ile sadece siz ile savaşımızı kapattık çünkü actionu bozan sizsiniz.3-5 kişi efendi gibi action yapan guildlerin arasına 15 kişi girip tad bırakmıyorsunuz.Dolayısıyla adam fazlalılığı ile yarattığınız bu çirkinliğe kendimizce son verdik ki tüm lonca bunu mantıklı buldu.
Ha dalmak istiyorsanız buyrun dalın yine sizi engelleyen crim olmakmı? Bakın dw ler burnler sizin yarınız kadar ama adamlar pk olmaktan korkmuyor ve çok takdir ediyorum.

Twilight Loncasının sayı üstünlüğü hep fazla oldu nedendir bilmem veya oyun politikaları bu yönde kararlarına saygı duyuyorum ama bende hiç memnun değilim bu durumdan bazı zamanlarda,adamların her gün aynı adamları fix actionda silah zoru ile mi oyuna sokuyorlar orası mechul :)

Mavi olup ve Gz acitonu tamamen North ortamından kurtulmak için yaptığımız birşeydi bizim,daha sonra diğer loncalarda bu olaya adapte oldu ve action açısından daha seviyeli bir ortama çekildi action bana göre,ölme riskin daha yüksek çünki. Şu an bu kadar fazla player sayısı ile player killer olmak tamamen saçmalık.

Olympus-Revolution UO tarihine altın harflerle geçilmesi gerekir ki, Dying Wish kadar loser bir guild yoktur, olmayacaktır.

Çevrimdışı Sneijder

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 192
« Yanıtla #280 : 03 Mart 2016, 13:32:04 »
BENİM ADIM BOMBA SOYADIM ÖLÜM ULAAN

oldschool gg.

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #281 : 03 Mart 2016, 14:02:32 »
Halberd ve bardiche kullanan adam kalmadı piyasada mert gir oyuna arada :D
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Sneijder

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 192
« Yanıtla #282 : 03 Mart 2016, 15:07:52 »
Kimse arayıp demiyor ki kardeşim 15 halberdin hazır oyuna gir diye

oldschool gg.

• # Lonca Başkanı
  • Üye
  • **
  • 841
« Yanıtla #283 : 03 Mart 2016, 16:44:59 »
Ne zaman yok dedik :)
Dovahkiin, Dovahkiin
naal ok zin los vahriin
fod nust hon zindro zaan

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #284 : 03 Mart 2016, 17:16:39 »
Mehmet İyi güzel yazmisinda adamların kalesi northta brit2 den hp si azalan kaleye kaçıyor değişen bişey yok.