Revolution UO

Gece 23:15 Player Yok

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
  • Uzak DoğuLu Zerdust//Oldboy
Gece 23:15 Player Yok
« : 08 Mayıs 2016, 23:15:58 »
Abi Cidden inanamıyorum ya gece 11 oyunda 70 player var gözüküyor yarısı multi diğer yarısı balıkçı açtion atan 15 kişi var .. Her akşam oyuna girip adam aramaktan sıkıldık Bizdende bu kadar Kolay gelsin..
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.
                      Sekban-i Cedid
#öLüm TırrekLer için KurtuLuş oLmayacaktır

Çevrimdışı Mifovorita

• Üye
  • **
  • 491
Ynt: Gece 23:15 Player Yok
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2016, 23:33:06 »
Abi Cidden inanamıyorum ya gece 11 oyunda 70 player var gözüküyor yarısı multi diğer yarısı balıkçı açtion atan 15 kişi var .. Her akşam oyuna girip adam aramaktan sıkıldık Bizdende bu kadar Kolay gelsin..

İlk defa sana katılıyorum action için saat söyleyelim bundan sonra da o saatte girelim oyuna

Çevrimdışı blackthorn

• Üye
  • **
  • 315
  • sevgi ve saygı
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2016, 23:42:43 »
action için saat söyleyelim bundan sonra da o saatte girelim oyuna..

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2016, 00:04:28 »

Dust2 yaptılar ya  >:(

Üzülüyorum gerçekten revo hiç bu kadar erken  pes etmemişti 5-10 tamer hadi siz şimdi tameleyin steed mare üni atın bankaya 300 liraya alacak adam bulursanız.

Not; earth steed'e 30 m teklif ettim arkadaş daha değişik bir satış dusunuyorum dedi ben bunu anladim

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 00:09:02 Gönderen: halisaktas »

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2016, 00:11:31 »
Sunucudaki client sorunu çözülüp eksik sistemler tamamlandığında umarım online oyuncu sayısı artar.Client çok büyük etmen şuan için sanırım.

Çevrimdışı Norvecli

• Yeni Üye
  • *
  • 17
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2016, 00:43:40 »
Abi client göcmesi filan bahane, kimsede item yok! Serverdaki itemler belli başlı kişilerde toplanmış durumda şimdi. Oyunu bırakanlar emin olun son itemiyle actiye çıkıp ölen ve çarpı tuşuna basan kişilerdir. Vallahi bende 2 gündür son itemimle actiye çıkıyodum bi ölsem ultima online hayatım bitecek. Şu kasarken şifre mifre işi çok bozdu oyunu, çünkü herzaman oyuna bakamıyoruz, kontrol edemiyoruz, ee taming charımızda yokki gidip binek tameliyeyim. Revolution uo bize imtihan oldu resmen :)

Çevrimdışı Baelnorn

• # Yörünge Dışı
  • *
  • 23
  • İmperial Legion
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2016, 02:20:34 »
Ultima son demlerini yaşarken oynayan yaş kitlesi işinde gücünde çoluklu çocuklu insanlarken neden bu yakalanan son oyuncu kitlesinin hala hevesi inatla kırılmak için uğraşılıyor neden insanlar bişeyler elde etmek için fütursuzca bir çaba içine girilmeye zorlanıyor anlam veremiyorum.Sunucuda toplu guildler ne istedilerse yapıldı bireysel oyuncular harcandı revonun sadece guildler arası aksiyon sunucusuna dönüşmesinde emeği olan herkese teşekkürler bu sizlerin eseri...
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 02:21:34 Gönderen: Baelnorn »

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2016, 02:32:33 »
Ultima son demlerini yaşarken oynayan yaş kitlesi işinde gücünde çoluklu çocuklu insanlarken neden bu yakalanan son oyuncu kitlesinin hala hevesi inatla kırılmak için uğraşılıyor neden insanlar bişeyler elde etmek için fütursuzca bir çaba içine girilmeye zorlanıyor anlam veremiyorum.Sunucuda toplu guildler ne istedilerse yapıldı bireysel oyuncular harcandı revonun sadece guildler arası aksiyon sunucusuna dönüşmesinde emeği olan herkese teşekkürler bu sizlerin eseri...
Sonuna kadar katılıyorum.

Çevrimdışı Pascal

• Üye
  • **
  • 176
  • вιoнαzαrd
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2016, 03:30:30 »
70 player var gözüküyor yarısı multi

"Rev16'da program açılmıyor." anlamlı tükürüğüne gerekeni yapmışsın.

Bizdende bu kadar Kolay gelsin..

Bu da burada dursun. İleri bir tarihte bu tükürdüğüne ne yapacağını görelim.
Herkes kendine yakışanı yapar.

BIOHAZARD

Çevrimdışı jackal numenor

• Kıdemli Üye
  • 2860
  • Bokfa
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2016, 03:41:13 »
Milletin oyunu bırkamasından keyf alan nadir insan.

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2016, 08:34:34 »

Ağaç pach açılmıyor dedim Multi açılmıyor diye birşey dedimmi Boş boş yazıyorsun.. Onun haricinde sen keyfimin kahyasımısın İster oynarım ister oynamam sanane ? Ki sunucu bu haldeyken girmeyide düşünmüyorum Zaten giren adam akıllı 2 3 guildden biriydik Hadi sevinin Biolara gün doğdu
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 08:35:24 Gönderen: z£rdust »
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #11 : 09 Mayıs 2016, 08:55:35 »

Sizlerin eseri yazmışsın Boşuna yormuşsun kendini Kardeşim Revolutionuo Biz kendimizi bildik bileli böyle guild ler arası açtion döner Burası Açtion ağırlıklı Dönen bir sunucu Sen yılların Değişmeyen kuralını değiştirmezsin Birseysel demişsin Ben bundan 3 ay önce 4 kişi ile açtion atıyordum Ki bunu herkez biliyor siz dahil Ben 4 kişi ile açtion atarken de Siz imperialler evin içine sote kurup adam kesmeye çalışıyordunuz Biz olduk sizin tabirinizle 523414585 Kişi ve siz halen evin içinde sote kurmaya devam ediyorsunuz Kimse salak değil .. Şimdi senin oyun tarzın vasatsa Zaten birşey elde edemezsin .. Biz 4 5 kişi iken çok da güzel adam kesiyorduk Bunu bi becerenmeyen sizsiniz oda 10 Kişi olduğunuz halde Biz az iken deatly touch vardı bio vardı twi vardı khara vardı ex burn vardı Vardıda vardı Ama hiç bir zaman sizin gibi ağlamadık kardeşim Onun haricinde staflardan istenilen yapıldı demişsin Robert rutin olan şeylerden hariç bir kere bile bizi dinlememiştir dediğimizi yapmamıştır Ki bizde öyle bir imdada bulunmamışızdır Sırf milletin huzuru bozulmasın diye..  Her akşam online açtion atıyoruz Sırf herkez oyuna girsin diye millet oyundan kopmasın diye Kimsenin canı sıkılmasın diye Bunu öyle her guild yapamaz Başka guilderden Bırakan arkadaşlarım vardı Oyundan soğumasın diye Guildime buyur edip Gel bizimle açtion at demişimdir Bizimle takılmıştır Ben öyle herkez gibi Kimseyi hor görmem dostta olsa düşmanda olsa Baş göz üstünedir ..  Herneyse O Kadar forumda ağladınız Hadi sevinin bizde yokuz artık..  Guildden girenler olur illaki Kimseye biz oynamıyoruz sizde oynamayın diyemeyiz Buna hakkımız yok zaten Daha fazlada uzatmayacağım İyi Forumlar 
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 08:56:54 Gönderen: z£rdust »
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı Qniqne

• Üye
  • **
  • 209
« Yanıtla #12 : 09 Mayıs 2016, 09:09:14 »

Nasıl Bi zihniyete sahipsin anlamadım ki salça olmak vede oksijen tüketmek için gelmişsin başka bi amacın yok
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 11:52:54 Gönderen: Qniqne »

Çevrimdışı Balvenie

• Üye
  • **
  • 134
« Yanıtla #13 : 09 Mayıs 2016, 11:33:06 »
Sizlerin eseri yazmışsın Boşuna yormuşsun kendini Kardeşim Revolutionuo Biz kendimizi bildik bileli böyle guild ler arası açtion döner Burası Açtion ağırlıklı Dönen bir sunucu Sen yılların Değişmeyen kuralını değiştirmezsin Birseysel demişsin Ben bundan 3 ay önce 4 kişi ile açtion atıyordum Ki bunu herkez biliyor siz dahil Ben 4 kişi ile açtion atarken de Siz imperialler evin içine sote kurup adam kesmeye çalışıyordunuz Biz olduk sizin tabirinizle 523414585 Kişi ve siz halen evin içinde sote kurmaya devam ediyorsunuz Kimse salak değil .. Şimdi senin oyun tarzın vasatsa Zaten birşey elde edemezsin .. Biz 4 5 kişi iken çok da güzel adam kesiyorduk Bunu bi becerenmeyen sizsiniz oda 10 Kişi olduğunuz halde Biz az iken deatly touch vardı bio vardı twi vardı khara vardı ex burn vardı Vardıda vardı Ama hiç bir zaman sizin gibi ağlamadık kardeşim Onun haricinde staflardan istenilen yapıldı demişsin Robert rutin olan şeylerden hariç bir kere bile bizi dinlememiştir dediğimizi yapmamıştır Ki bizde öyle bir imdada bulunmamışızdır Sırf milletin huzuru bozulmasın diye..  Her akşam online açtion atıyoruz Sırf herkez oyuna girsin diye millet oyundan kopmasın diye Kimsenin canı sıkılmasın diye Bunu öyle her guild yapamaz Başka guilderden Bırakan arkadaşlarım vardı Oyundan soğumasın diye Guildime buyur edip Gel bizimle açtion at demişimdir Bizimle takılmıştır Ben öyle herkez gibi Kimseyi hor görmem dostta olsa düşmanda olsa Baş göz üstünedir ..  Herneyse O Kadar forumda ağladınız Hadi sevinin bizde yokuz artık..  Guildden girenler olur illaki Kimseye biz oynamıyoruz sizde oynamayın diyemeyiz Buna hakkımız yok zaten Daha fazlada uzatmayacağım İyi Forumlar
Gereksiz üstüne alınmışsın toplu guildlerin dediği yapıldı derken kastettiğimiz siz değildiniz. Ayrıca bizi diğer serverlardan da araştırabilirsin, hiç bi serverda soteyle uzaktan yakından alakamız olmamıştır. Ama bu servera başladığımızdan beri ilk başta siz yoktunuz zaten twiler vardı 500 kişi, biolar aynı şekilde ne olduğunu anlamadan beli 50 defa öldük, bi adam gibi oynayan Ex'burn ve Dying Wishler vardı. Biz ilk başta hiç sote yapmadık ama sürekli öldük hatta frag sistemine bile giremedik. (Ayrıca 10 kişisiniz demişsin bizim bütün guild oyuna girse 6 kişiyiz sayı saymayı öğren lazım olur.) Ex'burn ve Dying Wishlere 1 veya 2 kere sote yapmışızdır geri kalan bütün sotelerimizi size, twilere, kharadunlara ve biolara yapmaya çalıştık, biz sayımız 3 ü geçtiği zaman bi kere bile sote atmadık (siz 50 kişiyken en az 15 defa sotenizi bozdum veya sotenize girdim tek başımayken ondan boş yapma), Kaç gündür de sayımız 4 ü buldu ve dışarı çıkıp sizden ayıklayıp ayıklayıp en az 10 kişi kestik hergün, bioları da aynı şekilde. Biz her guilde(siz dahil) şu teklifi de yaptık biz 4 kişiysek 4 3 kişiysek 3, çıkarın en iyi adamlarınızı dışarda atalım 3vs3 4vs4. Neden hiç biriniz yanaşamadınız? madem oynamayı bilmiyoruz tamam deseydiniz?

Ben bırakmanıza üzüldüm zaten adam akıllı düzenli online olan 3 4 guild vardı biri sizdiniz.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 11:40:41 Gönderen: Balvenie »
-Balvenie Al'Macchia

Bu adamın mustunu kesene aynı sky mustang + 500 k para vericem

Çevrimdışı Baelnorn

• # Yörünge Dışı
  • *
  • 23
  • İmperial Legion
« Yanıtla #14 : 09 Mayıs 2016, 14:15:58 »

Sanırım hassas gününe denk geldi yazdığım yazı :( Oysa iyi okursan ben guild ismi vermedim bahsettiğim süreç sunucunun başı o zamanlar sekbanlar toplasan 8-10 kişiyi geçmezdi.Bize 10 kişi demişsin ama bizim total sayımız 6 ne yazık ki dersine iyi çalışmamışsın.Ayrıca bu sunucuda oynuyorsun diye sana minnet falan duymamızı mı bekliyorsun anlamadım ? Şuan aksiyon dönüyorsa bizde varız biolarda var dw lerde darksidelarda bırakın bu kendinizi madda bişey sanmayı.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2016, 14:21:48 Gönderen: Baelnorn »