Revolution UO

Lad Brothers

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Redcoatx LadBrothers

• # Lonca Başkanı
  • Yeni Üye
  • *
  • 5
  • Lad Brother's !
    • Peri Ajans - Web Software
Lad Brothers
« : 23 Mayıs 2016, 16:39:59 »
-Loncamızın ingame kuralları yoktur zaten revolution playerının  çoğu eskidir ve ingamede ne yapıcağını bilir.
-Guilde rütbe sistemi vardır fakat bu sistem sadece titleden ibarettir onun dışında guildeki herkes eşittir.
-Bölümümüzde adet üzerine alım sayfası açıcam fakat alımlar mümkün olduğu kadar ingamedir.
-Loncanın ana ailesi Lad'Brothers olmakla beraber toplu aile alımları yapılacaktır.
-Loncaya girmek isteyenler tek bi şeyi göze almalı away değil online olduğumuz her sürede ve her şarta action(Craftlar haricinde tabi  8)).

-Lonca konuşma programımız Teamspeak 3 olmakla beraber guilde mensup herkes konuşma programına (Action Zamanlarında) mecburdur.
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2016, 17:03:26 Gönderen: Redcoatx LadBrothers »
Biz Biz Olduğumuz İçin Sevildik
Bizi Satanları Bir Bir Sildik
Geride 3-5 Kişi Kalsakta İçimiz Rahat
Mutluyuz
Kral Olmayanlara Taç Taktırdık
İşte En Büyük Hatayı Burda Yaptık

--
Feronia Untouchables !

Finch

• Ziyaretçi
Ynt: Lad Brothers
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2016, 03:27:43 »
Ilk önce sizler insanlarin karısına, kızına, laf atmamayı öğrenin. Adam olun. Ingame'de gevşek gevşek konuşmayın. Özellikle Asus sana diyorum. Sustuysam tanımadığım, seni büyüten, annene olan saygımdandır bilesin. Oyun oynuyorsunuz şurada, onu bile beceremiyorsunuz. Yazık.

Çevrimdışı irf

• Yeni Üye
  • *
  • 17
  • İrfan Biohazard
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2016, 07:14:18 »
Katila katila guldum ya ;) ne actionundan bahsediyorsun anlamadim. Sayimiz esit olmasina ragmen defalarca evin icine toplu girip kal ort cekiyorsunuz. Foruma gelince de şov yapiyorsunuz. Saka gibi bi guildsiniz. Anca siz binek arayin binek tameleyin.

• # Lonca Başkanı
  • Yeni Üye
  • *
  • 5
  • Lad Brother's !
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2016, 19:31:32 »
Ilk önce sizler insanlarin karısına, kızına, laf atmamayı öğrenin. Adam olun. Ingame'de gevşek gevşek konuşmayın. Özellikle Asus sana diyorum. Sustuysam tanımadığım, seni büyüten, annene olan saygımdandır bilesin. Oyun oynuyorsunuz şurada, onu bile beceremiyorsunuz. Yazık.

Konuyu özelden konuşalım genelleme yapmanız anlamsız tek kişininde hatasıdır düzeltir.Düzeltmek için en azından çabalar.
Mutluyuz

--
Feronia Untouchables !

• # Lonca Başkanı
  • Yeni Üye
  • *
  • 5
  • Lad Brother's !
« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2016, 19:36:16 »
Katila katila guldum ya ;) ne actionundan bahsediyorsun anlamadim. Sayimiz esit olmasina ragmen defalarca evin icine toplu girip kal ort cekiyorsunuz. Foruma gelince de şov yapiyorsunuz. Saka gibi bi guildsiniz. Anca siz binek arayin binek tameleyin.

Burda şu yorumu yapman bile oyunda sizin ekibi iyi kızdırdığımızın göstergesi :) 4 v 8 kişi sayımız eşit diyorsan iltifatın için teşekkür ederim  >:D Bunlar dışında zaten denilecek birşey yok Duellodada dışarıdada olan olaylar belli kardeşim bir avuç insanız tüm Revo olarak kapışıyoruz , her zaman biz , her zaman siz veya her zaman başka bi guild kazanıcak diye bir olay yok.Oyun bu ölürüz öldürürüz.Ama sadece günün hatta o saatin kazananı olur.Binekte ararız kalenize gelip eşit sayıdayken sizi kalenizdede keseriz.Bunları sizde yapabilirsiniz tabi oynamayı biliyorsanız  :-\
Mutluyuz

--
Feronia Untouchables !

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2016, 20:30:59 »
Sen guild kurucusu olarak yanındaki şahsiyeti uyarmayıp, "sözlü tacizleri" gördüğün halde smile atıp gülüp geçiyorsan genelleme yapabilirim . Bunda hiçbir sakınca yok. Özelden konuşulacak bir konu yok . Diyeceklerim bu kadar.

• # Lonca Başkanı
  • Yeni Üye
  • *
  • 5
  • Lad Brother's !
« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2016, 21:23:28 »
Sen guild kurucusu olarak yanındaki şahsiyeti uyarmayıp, "sözlü tacizleri" gördüğün halde smile atıp gülüp geçiyorsan genelleme yapabilirim . Bunda hiçbir sakınca yok. Özelden konuşulacak bir konu yok . Diyeceklerim bu kadar.

Benim gülüşüm yanımdaki adamın söylediklerine olmadığını sende biliyorsun devamındada söyledim neye güldüğümü hale RP yapabilen insanları görmek mutlu edici dedi***onuyu çok yanlış anlıyorsun.Ama senin hırsın benim cümlelerim ile sönecek bir hırs değil o yüzden ne desem boş.Nasıl düşünüyorsan öyle düşünmeye devam et yapabileceğim izah bunun dışına çıkamaz.
Mutluyuz

--
Feronia Untouchables !

Çevrimdışı Trancejax

• Yeni Üye
  • *
  • 5
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2016, 21:35:45 »
Selamlar, ben Asus. Dün gece can sıkıntısına tesadüfen britte size denk geldik. Amacımız orda RP yapmaktı sizde biliyorsunuz... Kimsenin karısına, kızına laf etmedik  etmeyiz ettirmeyiz de onu bir düzeltelim.. Annemi tanımana gerek yok azından çıkanı kulağın duysun çok düşün efendice konuş... Dün gece kırıcı bir şey söylemedik, hatta sizde bizim muhabbetimize eşlik ettiniz  siz de bunun farkındaydınız.. Emin olun şu oyunu efendice adam gibi oynayan playerların  başında geliriz. Böyle bir problemınız varsa özelden mastera ulaşabilirdiniz buraya konuyu açıp dile getirmek yersiz olmuş... Konuyu fazla uzatmayıp bir eksiğim olduysa şahsım adına özür dilerim iyi akşamlar.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2016, 21:44:31 Gönderen: Trancejax »

Çevrimdışı Hastala-vista

• Üye
  • **
  • 144
  • Pirsultan-Ruling-Raphael Ne Lazım sana !!
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2016, 22:19:24 »
Komik cocuklar .
Kücük Moskovalı ...