Revolution UO

The Biohazard Hesabi Hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tyalieva Biohazard

• Ziyaretçi
Ynt: The Biohazard Hesabi Hk.
« Yanıtla #30 : 27 Mart 2011, 15:33:11 »
Öncelikli olarak tüm yazılanları cızılenlerı okudum eyvallah bazı konularda haklısınız.

Ama herşeye kötü yanından bakmanız anlamsız.Tamam bu bugun zaten savunulcak tarafı yok hataydı,olmasaydı keske diyoruz emin olun.Ama bundan oncede bundan kat kat onemlı olan buglarıda üyelerimiz -- ozellıkle Enes(Tina) -- bildirmeseydı bu resten sonrada o tür buglar bır başkası tarafından bulunup yıne aynı husran yaşanıp Revolutıonun sonu gelebilirdi.

Ve şu konuda hala anlaşamıyacagız sanırım.Eger siz şunları serverdan yasaklayın gıtsın gıbı baslıklar ve sozler sarf edersenız bızımde tepkımız haklısınız dogrusunuz olmaz.Tamam ortada bır bug var ama bu ilk değil.Bundan oncede bunun kadar onemlı buglar bulundu ve somuruldu.Bundan sonrada somurulmeyecegının garantisini robert bile veremez.O yüzden bu konuda ozellıkle tum guıld ve aıle yapmıs gıbı hepsını yasaklayın derseniz ve üstelik önceden kendı yaptıklarınızı unutupta bunu dersenız tepkı sert olabılır :)

Uzun lafın kısası olmasaydı ama olan oldu.Mert'in şu dedıgınıde anlamamakta ısrar ediyorsunuz; "Yapılan bug item res sebebiydi,ama asla char resetlik bir durum yoktu.Char reset kararı tamamen Robertin şahsi fikridir"

Ha birde hiç biriniz cıkıp ozur dılemedı dıyenler olmusta daha sız ılk gunden sunları banlayın yasaklayın dersenız ustelık 2-3 kendını bılmez cıkıp ana avrat duz giderse ozur dılememızı zaten hiç beklemeyin.

Özür dilencek birileri varsa o da bu zamana kadar bug yapmayın alnı ak olan adam olan kişiler ve Tum revolutıon yetkılı ailesi.Ha ben oyunla ılgılenmedıgımden bır 4-5 aydır bu buguda forumdan ogrendım bugla alakam yok ama yınede benım yaptıgım bır yalnıs varsa ben kendı adıma ozur dılerım problem degıl ama Bıohazard aile ve guıldınden kımse ana avrat sovenlerden ve daha ılk reset kararından sonra abuk subuk konusanlardan ozur dılemesını beklemesin.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2011, 15:44:16 Gönderen: Tyalieva Biohazard »

Çevrimdışı Jinn Biohazard.

• Üye
  • **
  • 487
  • Leader of Biohazard
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 27 Mart 2011, 15:33:31 »
Bizi bir allah birde dostlarimiz bilsin, zahmet olmazsa gerisi ilerlesin.
AÇ2VURAM.

« Yanıtla #32 : 27 Mart 2011, 16:20:11 »
2 haftadır hep aynı şeyleri tartışıyonuz valla artık ben okumaktan yoruldum. olan olmuş boşverin gitsin. neyin ne olduğu belli nede olsa.
Hydrylin - Dideroth Twilight

tam tamer loncası olmuşuz asdjkasd

Çevrimdışı Nerites

• Üye
  • **
  • 52
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 27 Mart 2011, 16:49:04 »
Mert olsalardı 5 ay önce söylerlerdi. Yüzleri olsaydı özür dileyip revoyu bırakırlardı. İkisi de olmadığından ötürü yapacak birşey yok. Robertin de online player kaygısı var herhalde. Gıkını çıkartamıyor. Evet veya hayır demekten bile çekiniyor. Hiç açıklama yapmayıp belki de olay soğur, unutulur diye bekliyor.
Biz en dandik adama ispat edemediğimiz(aleni doğru) şey söyledik 3 senelik forum accumuz gitti dikkat et sen de :)

Çevrimdışı Darkcloud Twi

• Kıdemli Üye
  • 2353
« Yanıtla #34 : 27 Mart 2011, 17:29:46 »
Benim 2-3 sene önceki darkcloud twilight hesabımın banlanması kadar olmasa da, o olay da ilginç tabi.. :)

alakasız bir konuda sohbet sırasında banlı karakterlerin bankalarının 2 staff tarafından boşaltıldığını söyledim diye banlandım ki o dönem oynayıp o olayı bilmeyen player/staff yoktur. Böyle saçma olaylar oluyor, yapacak birşey yok..

Adamlar en kibar söylemiyle dalga geçer gibi forum hesaplarımız niye banlandı diyebiliyorsa; bundan da ilginçi 3 sayfadır bir staff veya oyun yetkilisinden cevap gelemiyorsa bize de diyecek birşey kalmıyor. Artık topice bakar bakar en sonunda beni banlarlarsa onlar da kurtulur, ben de.. ;)
www.twilightuo.com

Twilight=Kardeşlik

Çevrimdışı eFe

• Üye
  • **
  • 841
  • # Özgür
« Yanıtla #35 : 28 Mart 2011, 11:07:51 »
Bu bug'ı başka bir lonca bulmuş olsa ve kullansa eminim hemen yetkililere bug bulduk gelin fixleyin derdiniz %100  ;)
Herkesin bir bedeli vardır, önemli olan ise bunun ne olduğunu öğrenebilmektir.

Çevrimdışı Alexus Twilight

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 356
  • Twilight Zone
« Yanıtla #36 : 28 Mart 2011, 12:22:50 »
Mert bu post'un bana değildir inşallah.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2011, 12:23:11 Gönderen: Alexus Twilight »

Çevrimdışı Phoenix ExBurn

• Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #37 : 28 Mart 2011, 14:10:13 »
@Phoenix ExBurn
Preimum hesaplar 0'lanmadı arkadaşlar kullanabilecek kaldıkları yerden , yani reel paradan yana zarara geçen bir senin kardeşin ve onun gibi müptezellerdir  :D

-Mert Reyiz

-Böyle Birşey Var Yada Yok Onu Bir Tarafa At,Bizden Kimse Res'den Rahatsız Değil..Bence Her Ay Res Atılsın,Aksiyon Server Gibi.Benim Konuştuğum Konu Çok Farklı Ama Sen Anlamak İstemiyorsun.Konu,Sömürüldü,İhbar Edilmedi Vs.. Değil Benim İçin.Server Kapatıldı Ama Halen Bazı Üyeleriniz Belkide Hepiniz,Gerek Forumda Gerek Kendi Aranızda Pişkin Davranıyorsunuz Ve Buda Bizi Rahatsız Ediyor.Neden Rahatsız Ediyor Çünkü Gelecekte Böyle Bir Durumda Yine Tekrarlamanız Kuvvetle Muhtemel.Tavrınız Sorun.Yaptık Olsun Yine Yaparız Gibi Bir Yol İzliyormuşsunuz İzlenimi Yarattınız Herkezde,Sadece Ben Ve Benim Ekibimmi Size Cevap Yazdı Yada Üstünüze Gitti,Hayır.Eğer Sadece Benim Ekibim Size Kitlenmiş Olsa Demekki Bizim Garezimiz Vardır Ancak Öyle Değil.Neyse Umarım Anlatabilmişimdir Kendimi.Kolaygelsin.
Vyhorenia

• Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #38 : 28 Mart 2011, 14:15:07 »
Mert bu post'un bana değildir inşallah.

-Ben Alınabilirim Hiç Sorun Yok.Çünkü 3-5 Post Yukarıda Kendileri "Delikanlılık" Vs.. Diye Terimler Kullandılar Ve Onun Üzerine Cevabı Alıp,1 Gün Oturup Düşündüler Ve Şimdide Konuyu Çok Alakasız Taraflara Çekip,İstanbula Gel Vs.. Diyorlar.Real Hayatta Buluşma Teklifi Banaysa Eğer Lütfen Pm Yolu İle Adres Ve Tel Alayım.Ama 36 Yaşında Bir Adamı Ayağına Çağırman Hoş Değil.Çay İçilicek Bir Yer Varsa Sen Bir Küçüğüm Olarak,Kalk Gel Ziyaretime Ağırlıyım Seni Ve Bundan Zevk Duyarım.
Vyhorenia

Çevrimdışı eFe

• Üye
  • **
  • 841
  • # Özgür
« Yanıtla #39 : 28 Mart 2011, 15:42:37 »
36 yaşında adamsın hala ultima oynuyorsun denilmiştir sana illaki dimi ,çoluk çocuga öğretmeyeydin bari.
Yanlış anlaşılma olmasın laf koyma vs başka birşey için demiyorum sadece merak ettim .
Herkesin bir bedeli vardır, önemli olan ise bunun ne olduğunu öğrenebilmektir.

• Kıdemli Üye
  • 1014
  • Esta Noche Fénix
« Yanıtla #40 : 28 Mart 2011, 16:00:38 »
Heroes 3'de Oynuyorum Bunlar Benim Çocukluğumun Oyunları Aslada Bırakmam Ama Wow Gibi Oyunlarda Oynuyorum Ama Sen Bu Yaşta Oyun Oynuyorsun Diyorsan O Konuda Birşey Diyemem Benim İşim Bilgisayarla,Eşimde Oynuyor,Ortağımda Oynuyor Tabi Farklı Oyunlar.Oyunun Yaşımı Olur Yahu.Commodore'la Büyüdük Ve Bu Saatten Sonra Zor Bırakmak.Ancak Hardcore Player Değilim Onuda Belirteyim.Char. Falan Kasmıyorum Yani. :)
Vyhorenia

Çevrimdışı cBlack

• ~
  • 5179
« Yanıtla #41 : 28 Mart 2011, 16:35:13 »
Konu dağılmış.

kapatılmasının sebebi açık. ayrıca biohazard'a dair forumda herhangi bir isim alınması da yasaklanmıştır.

kilitlendi.