Revolution UO

Tarafımızdan Üzülenler İçin..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
  • Uzak DoğuLu Zerdust//Oldboy
Ynt: ıngaaaaa
« Yanıtla #60 : 26 Mart 2016, 19:03:33 »
Ben böyle saçmalık görmedim Açtionun içine ettiler Resmen zaten toplasan 7 8 guild var bu guidlerin 6 sıdamı order olur Bu neyin kafası Madem korkuyorsunuz girmeyin abi oyuna Dün deluda açtion atiyoruz herkez Order Tabi birbirlerinin yüzüne bakıyorlar =)
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 19:50:33 Gönderen: z£rdust »
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.
                      Sekban-i Cedid
#öLüm TırrekLer için KurtuLuş oLmayacaktır

Çevrimdışı Cosmodelica1234

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 366
    • E-Posta
« Yanıtla #61 : 03 Mayıs 2016, 13:47:35 »
Beyler bu aksam bi girelimde siralar dolmus aglatalim biraz insanlari

Çevrimdışı Qniqne

• Üye
  • **
  • 209
« Yanıtla #62 : 03 Mayıs 2016, 21:10:09 »
Çok Aglattınız Tbrk  >:D

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #63 : 04 Mayıs 2016, 08:42:03 »
Çok Aglattınız Tbrk  >:D

Gel sen o kadar adam kes O kadar uğraş  2 Tane Heykel içinmi :)
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı belalim

• Moderatör Yöneticisi
  • 5208
    • E-Posta
« Yanıtla #64 : 06 Mayıs 2016, 17:21:23 »
z£rdust ve bazı forum üyelerinizi ilk ve son kez uyarıyorum. İnsanlarla burada seviyeli bir şekilde hakarete varmadan dalga geçebilirsiniz fakat bu size insanların kişisel, fiziksel özellikleriyle dalga geçme hakkını asla vermez. İletileri tarafınızca silinse de bizlerin silinen iletileri de görebildiğimizi unutmayınız.

Bu şekildeki iletileriniz, insanları aşağılayıcı ve karakterlere ayırmanız yasal anlamda da suç teşkil eder. İlk önce kendinizi ve sonra üyelerinizi bu konu hakkında uyarınız. Tekrarı halinde bütün hesaplarınız tarafımca kapatılır ve oyun içinde de yetkili arkadaşlara işlem yapılması için değerlendirmemi yollarım...
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 17:21:40 Gönderen: belalim »

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #65 : 06 Mayıs 2016, 17:33:36 »
z£rdust ve bazı forum üyelerinizi ilk ve son kez uyarıyorum. İnsanlarla burada seviyeli bir şekilde hakarete varmadan dalga geçebilirsiniz fakat bu size insanların kişisel, fiziksel özellikleriyle dalga geçme hakkını asla vermez. İletileri tarafınızca silinse de bizlerin silinen iletileri de görebildiğimizi unutmayınız.

Bu şekildeki iletileriniz, insanları aşağılayıcı ve karakterlere ayırmanız yasal anlamda da suç teşkil eder. İlk önce kendinizi ve sonra üyelerinizi bu konu hakkında uyarınız. Tekrarı halinde bütün hesaplarınız tarafımca kapatılır ve oyun içinde de yetkili arkadaşlara işlem yapılması için değerlendirmemi yollarım...

Benim iletileri silmemdeki Mevzu Olayın daha büyümemesi içindir Millet farklı anlıyorsa Umrumda olmaz.. Onun Haricinde Anlamadığım nokta Gelen giden bizim üstümüze oynarken Ve o kadar bildiri yaptığımız halde ilgilenilmezken Bizim en ufak bir yazımızda beşiktaş jk adlı mod hemen işleme koyuluyor Gözümüzden kaçmadı değil Sizde peşi sıra gelip başlığımıza tehdit içerikli şeyler Yazıp uyarı veriyorsunuz Madem öyle sadece bizim Yazışmalarımızı değil herkezin yazışmalarını kontrol edersiniz Ceza alacak varsa alır Ben ve guildim olarak Kimseden Korkacak değiliz İyi forumlar!
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 17:40:18 Gönderen: z£rdust »
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı Beşiktaş J.K

• Forum Yetkilisi
  • 216
  • . . . . 1 9 0 3 - ∞ . . . .
    • E-Posta
« Yanıtla #66 : 06 Mayıs 2016, 18:02:15 »
İşleme koyulan yazılarınızı ve işleme koyulmayan yazıları acaba gösterebilir misiniz?
▒▓█▄▀▄▀▄▀▄ BEŞİKTAŞ J.K ▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒
http://dai.ly/xfcgrb

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #67 : 06 Mayıs 2016, 18:47:43 »
Moderatör görevlisinin post'unda hiçbir tehdit içerikli söylem göremiyorum. Gayet yerinde bir açıklama olmuş. Sen ve senin gibiler bu şekilde devam ederseniz daha çok ağlayacaksınız. Kimse durduk yere sizinle uğraşmaz. Onlarca defa "burası 30 kişiyle savaşmaya benzemez" dedim anlamadın, tek tek eleniyorsunuz. Postlar silinmeden önce, guildinizden "ikile" diyen arkadaş vardı. Ufaktan ikileyin hadi. Ense tıraşınızı görelim.
Selametle...

http://www.revolutionuo.net/forum/index.php/topic,5080.0.html

Ya kardeşim sen belamısın İlla Ağzımızımı bozalım Onumu istiyorsun ?? Ben iletilerini Sildikçe Utanmadan arlanmadan halen gelip başlığımda Yazmaya Milleti Kışkırtmaya çalışıyorsun Yazma kardeşim Yüzsüzmüsün sen
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #68 : 06 Mayıs 2016, 18:52:31 »
İşleme koyulan yazılarınızı ve işleme koyulmayan yazıları acaba gösterebilir misiniz?

Neyle göstereyim Modmuyum kardeşim ben Dönüp dönüp bana uyarıları yapıştırıyorsun Hesabımızı kapatıyorsun Kendi başlığımızda 2 kelime yapmamıza izin vermiyorsun Sanki işi gücü bırakmış bizi izliyorsun Madem izliyorsun Bize karşı yazıların Kışkırtıcı yazılarada uyarı ver Onlarından hesaplarını kapat Ya onuda geçtim Başka bi yerde Bir kelime yazmışsam eyvallah hakkındır Banlarsın veya uyarını verirsin .. Bazı yüzsüz kişiliksizlerin İletilerini sildiğim halde Utanmadan Gelip  lonca başlığımda bana ve guildime hakaretler savuştururken ortalıkta yoksun Tak ben birşey yazdığımda uyarını veriyorsun Hesabımı kapatıyorsun.. Sizinle cidden uğraşamicam Kolay gelsin.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 20:18:03 Gönderen: z£rdust »
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #69 : 06 Mayıs 2016, 19:01:03 »
Buraya herkes post gönderebilir, rahatsız olduysan, bir hatamın olduğunu düşünüyorsan rapor gönderip forum kuralları gereğince işlem yapılır. Sen buna karışamazsın. Kimseyi kışkırtmaya çalışmıyorum

2.ci postunda arkadaş hakarette bulunmuştur. Forum kuralları gereğince cezalandırılmasını istiyorum.

Bir İnsan anca bu kadar İmperial Legion Olduğunu belli eder Sen böyle forumda Kudurdukça Bizi kışkırtmaya Çalıştıkça..  Oyunda Her akşam olduğu Gibi Reskile bağlayıp Ss lerinizi foruma Servis etmeye Devam edeceğim ..
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 19:03:24 Gönderen: z£rdust »
                      Sekban-i Cedid

Çevrimdışı Beşiktaş J.K

• Forum Yetkilisi
  • 216
  • . . . . 1 9 0 3 - ∞ . . . .
    • E-Posta
« Yanıtla #70 : 06 Mayıs 2016, 19:17:24 »
Sanırım RevolutionUO Forumunda anlamadığınız, anlamak istemediğiniz bir durum var. Loncanıza ait bir bölüm bile olsa bu sizin burada istediğiniz gibi davranmanızı, istediğiniz hakareti etmenizi, istediğiniz resmi paylaşabileceğiniz gibi bir mana içermiyor..

Bölümün Loncanıza özel bir yerde bulunmasının amacı; paylaşımlarınızın derli toplu olması, ilerisi için yapacağınız organizasyonlar için size yardımcı olması, oyun içi ekran görüntüleri ile topluluğunuzu ön plana çıkarmak içindir.. Verdiğim örnekleri aynı doğrultuda çoğaltabilirsiniz..
İşte bütün bunlarla birlikte halen RevolutionUO Forum kuralları içerisinde, RevolutionUO yöneticilerinin yetkileri dahilinde bulunduğunuzu bilmeniz gerekiyor ki aksi bu zamana kadar belirtilmedi..

Bizler Lonca başlıklarına genelde karışmıyoruz.. Ama bu bölümler altında değiştirilen, silinen yazıların içeriğini görmediğimiz manasına gelmiyor. Bunun dışında Loncalar başlığı altındaki konuları canımız esti hadi bir kontrol edelim ve birilerine işlem uygulayalım diye gelip okumuyoruz ki okusak dahi bunun hesabını kimseye vermek zorunda değiliz. Lonca başlıklarında verilen cezalar genellikle yorum altında bulunan " Moderatöre rapor et " kısmından bizlere düşen rapor edilmiş iletiler veya özel mesaj sistemi ile bildirilen özel mesajlar oluyor.. Hakkında işlem yapılmasını gerektiğini düşündüğünüz bir kişi varsa sizlerde bu yolu izleyebilirsiniz. İşlem gerektiren bir durum ise zaten kişi gözetmeksizin işlem uygulandı ve uygulanacaktır..

Son olarak iyi niyetimle tekrar şunu belirteyim. Aslında forum kurallarında da belirtildiği gibi sizlere karşı herhangi bir hesap verme sorumluluğuna sahip değiliz. Lakin bazıları şeyleri eksik bildiğinizi göz önünde bulundurarak iyi niyetimizle bir açıklama yapmış bulunuyorum. Bundan sonraki kısımlarda kimseye karşı bir açıklama yapma zorunluluğumuz olmadığını tekrar gözden geçirerek forum kuralları dahilinde hareket etmekte özgürsünüz..

Herkese saygılar..
▒▓█▄▀▄▀▄▀▄ BEŞİKTAŞ J.K ▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒
http://dai.ly/xfcgrb

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #71 : 06 Mayıs 2016, 19:31:45 »
Sanırım RevolutionUO Forumunda anlamadığınız, anlamak istemediğiniz bir durum var. Loncanıza ait bir bölüm bile olsa bu sizin burada istediğiniz gibi davranmanızı, istediğiniz hakareti etmenizi, istediğiniz resmi paylaşabileceğiniz gibi bir mana içermiyor..

Bölümün Loncanıza özel bir yerde bulunmasının amacı; paylaşımlarınızın derli toplu olması, ilerisi için yapacağınız organizasyonlar için size yardımcı olması, oyun içi ekran görüntüleri ile topluluğunuzu ön plana çıkarmak içindir.. Verdiğim örnekleri aynı doğrultuda çoğaltabilirsiniz..
İşte bütün bunlarla birlikte halen RevolutionUO Forum kuralları içerisinde, RevolutionUO yöneticilerinin yetkileri dahilinde bulunduğunuzu bilmeniz gerekiyor ki aksi bu zamana kadar belirtilmedi..

Bizler Lonca başlıklarına genelde karışmıyoruz.. Ama bu bölümler altında değiştirilen, silinen yazıların içeriğini görmediğimiz manasına gelmiyor. Bunun dışında Loncalar başlığı altındaki konuları canımız esti hadi bir kontrol edelim ve birilerine işlem uygulayalım diye gelip okumuyoruz ki okusak dahi bunun hesabını kimseye vermek zorunda değiliz. Lonca başlıklarında verilen cezalar genellikle yorum altında bulunan " Moderatöre rapor et " kısmından bizlere düşen rapor edilmiş iletiler veya özel mesaj sistemi ile bildirilen özel mesajlar oluyor.. Hakkında işlem yapılmasını gerektiğini düşündüğünüz bir kişi varsa sizlerde bu yolu izleyebilirsiniz. İşlem gerektiren bir durum ise zaten kişi gözetmeksizin işlem uygulandı ve uygulanacaktır..

Son olarak iyi niyetimle tekrar şunu belirteyim. Aslında forum kurallarında da belirtildiği gibi sizlere karşı herhangi bir hesap verme sorumluluğuna sahip değiliz. Lakin bazıları şeyleri eksik bildiğinizi göz önünde bulundurarak iyi niyetimizle bir açıklama yapmış bulunuyorum. Bundan sonraki kısımlarda kimseye karşı bir açıklama yapma zorunluluğumuz olmadığını tekrar gözden geçirerek forum kuralları dahilinde hareket etmekte özgürsünüz..

Herkese saygılar..

Sen bana Rapor et diyorsun Ettiğimiz halde İşlem yapılmıyor Sorulduğunda o kadar şikayet varki Elimizden geldikçe okumaya çalışıyoruz Deniliyor Burdan Çıkarağımız Mevzu Ben okuyabildiğim kadarını okurum Şansa önüme düşersen Uyarını veya hesabını kapatırım .. Madem silinen iletileri herşeyi görüyorsunuz madem Kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz O zaman gelen şikayetleri baştan sona kadar kontrol edip Okursunuz  .. Beni İllaki 3241545410 Kişi şikayet ediyordur Bizimde elbet şikayet ettiklerimiz var Gelen Raporları baştan sona kadar okuduğunuzda Kim haklı kim Haksız belli olur zaten .. Onun haricinde Bazi Yüzsüzler durmadan gelip başlığımda Kışkırtmaya çalışıp Rapor ederek Hesabımızı kapatma cabasına girişiyorlar Bunun Farkındayım Oyunda ellerinden birşey gelmeyince Böyle Saçma sapan işlerle Uğraşıp Egolarini Tatmin etmeye çalışıyorlar Bu tiplerin Birdaha başlığımda Her hangi bir konuya Alakaları olmayıp muhalefet olduğu taktirde Ağzımı bozarım İyi forumlar ..
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 20:08:35 Gönderen: z£rdust »
                      Sekban-i Cedid

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 06 Mayıs 2016, 20:24:31 »
Beyler sizlerin zaten bir uyarısı bulunmakta.
Forum moderatörleri gerekli inceliği gösterip sizlere ceza vermek yerine sözlü olarak uyarmış.
Ama siz hala bu olaylara devam ediyorsanız(Hakaret vb. ithamlar) sonuçlarına katlanacaksınız bu kadar basit.
Yok ağzımı bozacağım yok bilmem ne işlemiyor burada. Saygısızlık etmeyin daha fazla.

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #73 : 06 Mayıs 2016, 20:27:12 »
Forum moderatörleri gerekli inceliği gösterip sizlere ceza vermek yerine sözlü olarak uyarmış.
Ama siz hala bu olaylara devam ediyorsanız(Hakaret vb. ithamlar) sonuçlarına katlanacaksınız bu kadar basit.
Yok ağzımı bozacağım yok bilmem ne işlemiyor burada. Saygısızlık etmeyin daha fazla.

He tamam .
P.s ; agzinin kenarını sil zira forum salyalarla doldu

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
« Yanıtla #74 : 06 Mayıs 2016, 20:27:42 »

Ciddanlı Konuşan adam geldi
                      Sekban-i Cedid