Revolution UO

Tarafımızdan Üzülenler İçin..

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Finch

• Ziyaretçi
Ynt: ıngaaaaa
« Yanıtla #75 : 06 Mayıs 2016, 20:34:24 »
He tamam .
P.s ; agzinin kenarını sil zira forum salyalarla doldu
Bütün samimiyetimle yazdığım post'a bu şekilde cevap veriyorsunuz. Sizler herşeyi hakediyorsunuz dostlarım. Atın bunları nezarete memur bey !

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #76 : 06 Mayıs 2016, 20:41:31 »
Beyler sizlerin zaten bir uyarısı bulunmakta.
Forum moderatörleri gerekli inceliği gösterip sizlere ceza vermek yerine sözlü olarak uyarmış.
Ama siz hala bu olaylara devam ediyorsanız(Hakaret vb. ithamlar) sonuçlarına katlanacaksınız bu kadar basit.
Yok ağzımı bozacağım yok bilmem ne işlemiyor burada. Saygısızlık etmeyin daha fazla.
Bütün samimiyetini dile getirdigin yazına şöyle cevap vereyim biz uyari almayalım hesabimizi kapatmayın diye kimseye aglamiyoruz sen dahil 3-4 daha troll var ki işi gücü bırakmış bize takılıyor ve sen dahil diğer kankilerine hiç bir yaptırım da bulunulmaması insanı çileden çıkartmaya yetiyor 2 hafta da 6 arkadaşım uyarı ve hesap kapatılma cezası aldı ve hepsi de sen. Ve 3-4 troll kankine kufur etmeleri bundan dolayı hesaplar kapanıyor ama biz. Aglamiyoruz hesabimizi kapattılar diye ve kaşıkçı moderatörler var ki sagolsunlar şikayet bekliyorlar edilince gereğini yapmıyorlar.
Gönül rahatlığıyla da isim verebilirim
Beşiktaş j.k bir yanlı moderatördür.

Bu izlenimi ben dahil guild mensubu olan her arkadaşım aynı düşüncededir.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 20:48:58 Gönderen: halisaktas »

Çevrimdışı Qniqne

• Üye
  • **
  • 209
« Yanıtla #77 : 06 Mayıs 2016, 20:41:41 »
Beyler sizlerin zaten bir uyarısı bulunmakta.
Forum moderatörleri gerekli inceliği gösterip sizlere ceza vermek yerine sözlü olarak uyarmış.
Ama siz hala bu olaylara devam ediyorsanız(Hakaret vb. ithamlar) sonuçlarına katlanacaksınız bu kadar basit.
Yok ağzımı bozacağım yok bilmem ne işlemiyor burada. Saygısızlık etmeyin daha fazla.

Bu da sabit spawn  ;D

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 06 Mayıs 2016, 20:50:22 »
Bütün samimiyetini dile getirdigin yazına şöyle cevap vereyim biz uyari almayalım hesabimizi kapatmayın diye kimseye aglamiyoruz sen dahil 3-4 daha troll var ki işi gücü bırakmış bize takılıyor ve sen dahil diğer kankilerine hiç bir yaptırım da bulunulmaması insanı çileden çıkartmaya yetiyor 2 hafta da 6 arkadaşım uyarı ve hesap kapatılma cezası aldı ve hepsi de sen. Ve 3-4 troll kankine kufur etmeleri bundan dolayı hesaplar kapanıyor ama biz. Aglamiyoruz hesabimizi kapattılar diye ve kaşıkçı moderatörler var ki sagolsunlar şikayet bekliyorlar edilince gereğini yapmıyorlar.
Sabri bey neler diyorsunuz öyle ?
Alalım bunu dışarıya...
https://www.youtube.com/watch?v=XRPW5bB3GCI

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : 06 Mayıs 2016, 20:52:38 »

Bu izlenimi ben dahil guild mensubu olan her arkadaşım aynı düşüncededir.

Kardeşim siz bu kelimelerle forum moderatörlerine asla baskı yapamazsınız. Öyle bir düşünceniz var ise şimdiden unutun. Kimse sizin için kuralları çiğneyecek değildir. Adamın kilosuyla dalga geçtiniz. Bir kaç kişiye hakarette bulundunuz, hala hesaplarınız kapatılmadı. Hala üsteliyorsunuz. Apaçık "yörünge dışı" olmak istiyorsunuz. Başka bir açıklaması yoktur bunun.

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #80 : 06 Mayıs 2016, 20:56:13 »
Kardeşim siz bu kelimelerle forum moderatörlerine asla baskı yapamazsınız. Öyle bir düşünceniz var ise şimdiden unutun. Kimse sizin için kuralları çiğneyecek değildir. Adamın kilosuyla dalga geçtiniz. Bir kaç kişiye hakarette bulundunuz, hala hesaplarınız kapatılmadı. Hala üsteliyorsunuz. Apaçık "yörünge dışı" olmak istiyorsunuz. Başka bir açıklaması yoktur bunun.
Benim kadar kardeşin olmasının imkanı yok adamın kilosuyla dalga gecmiyoruz arkadaş 135 kilo bunu yaratan Rabbim böyle yaratmış senin. Gibi iyi yazan troller yüzünden asla hesabim kapatılmaz. Kapatılamaz ancak Beşiktaş j k isimli moderator hakkında olumsuz yazılarım incelenmeden bile hesabımı kapatmaya yeterli olabilir.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 20:56:58 Gönderen: halisaktas »

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
  • Uzak DoğuLu Zerdust//Oldboy
« Yanıtla #81 : 06 Mayıs 2016, 20:57:04 »

Adamın Kilosuymuş Kendisi değilde adamın kilosu oluyor .. Sen kendi başlığında bizim Nicklerimizi ve Lonca adımızı kullanarak Çeşitli videolar paylaşıp benzetmeler yaparken iyidide Ben kilonla ilgili bir Örnek verdim diyemi Kötü oluyorum Güldürme beni allah aşkına ciddan'lı konuşan adam :DDD
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 20:57:51 Gönderen: z£rdust »
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.
                      Sekban-i Cedid
#öLüm TırrekLer için KurtuLuş oLmayacaktır

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : 06 Mayıs 2016, 20:59:03 »
Benim kadar kardeşin olmasının imkanı yok adamın kilosuyla dalga gecmiyoruz arkadaş 135 kilo bunu yaratan Rabbim böyle yaratmış senin. Gibi iyi yazan troller yüzünden asla hesabim kapatılmaz. Kapatılamaz ancak Beşiktaş j k isimli moderator hakkında olumsuz yazılarım incelenmeden bile hesabımı kapatmaya yeterli olabilir.
Yazdığın hakaretlerin özetini çıkarsam hesabının kapatılması için yeterlidir.
Burada hesabın kapatılmıyorsa, forum moderatörleri hala sizlere "tolerans" sağlamasından kaynaklıdır.
Bu şekilde ileri geri yazı yazarak insanların daha fazla sabrını zorlamayın.

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #83 : 06 Mayıs 2016, 21:01:06 »
Adamın Kilosuymuş Kendisi değilde adamın kilosu oluyor .. Sen kendi başlığında bizim Nicklerimizi ve Lonca adımızı kullanarak Çeşitli videolar paylaşıp benzetmeler yaparken iyidide Ben kilonla ilgili bir Örnek verdim diyemi Kötü oluyorum Güldürme beni allah aşkına ciddan'lı konuşan adam :DDD
Son kez tekrar ediyorum sana .
Ciddan ben değilim.
Asılsız iddaları, şizofrenik düşünceleri bırak bir yana. Çık dışarıya biraz nefes al gel.

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #84 : 06 Mayıs 2016, 21:04:59 »
Ciddan ben değilim.
Asılsız iddaları, şizofrenik düşünceleri bırak bir yana. Çık dışarıya biraz nefes al gel.

Troller e verilen isim ciddan ondan öyle diyor 8)

Bide gerçekten son olsun gidip oyun oynayin sayfayı çok kirletiyorsunuz.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2016, 21:06:13 Gönderen: halisaktas »

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
  • Uzak DoğuLu Zerdust//Oldboy
« Yanıtla #85 : 06 Mayıs 2016, 21:05:52 »
Ciddan ben değilim.

Son kes tekrar ediyorum sana Ben ciddanım  Niye üstüme gelip gelip duruyorsunuz :DD
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.
                      Sekban-i Cedid
#öLüm TırrekLer için KurtuLuş oLmayacaktır

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : 06 Mayıs 2016, 21:08:46 »
Son kes tekrar ediyorum sana Ben ciddanım  Niye üstüme gelip gelip duruyorsunuz :DD
Saykodelik halis'in söylediğine göre 2 haftada 6 kişi ağır yaralanmış.
Siz böyle devam ederseniz bu bilanço yükselir.
Devam edin gençlik.

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #87 : 07 Mayıs 2016, 03:08:41 »
Kapanan "Kiralik Seri Katiller" bölümünde ki ;
Sarışın, kendine güvenen carpentry classında ki hesap ile;
1 large bed yapması karşılığında 500 k teklifimi kabul etmeyen Guild üyelerine yeni teklifimle gelmiş bulunmaktayım...

Yeni teklifim;
-Vejetaryan Sekban-ı Cedit üyeleri "Carrots" ile
-Normal olarak beslenmeyi seçen Sekban-ı Cedit üyeleri "Fish steaks" ile
"Açlıktan başı döner", "Açlıktan nefesi kokar" yazısı gidene kadar karnını doyurup, "You're stuffed!" yazısı ile birlikte özçekimini buraya atarsa her fotoğraf başına 25k ödül vereceğim.

Dikkat edilecek hususlar;
+Oyuncunun adının gözükmesi.
+Oyuncunun yediği yiyeceğin belirtilmesi(tür olarak) önemlidir.

Teklifin amacı ;
+Yaz geldiğinde sıcaktan yemek bulamayan guild üyeleri için evlerimizin önüne bir kap su ile bir tas yemek konması.
+Sosaria halk'ının kimsesizlere sahip çıkmasını sağlayarak toplum dayanışmasını öne çıkartmak.
+Sosaria'nın kötü kokulardan arındırılmasıdır.

Not:Bu bir Sosyal sorumluluk projesidir

Özçekimlerinizi bekliyorum.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2016, 03:13:43 Gönderen: Amykos »

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #88 : 07 Mayıs 2016, 04:02:23 »
Kapanan "Kiralik Seri Katiller" bölümünde ki ;
Sarışın, kendine güvenen carpentry classında ki hesap ile;
1 large bed yapması karşılığında 500 k teklifimi kabul etmeyen Guild üyelerine yeni teklifimle gelmiş bulunmaktayım...

Yeni teklifim;
-Vejetaryan Sekban-ı Cedit üyeleri "Carrots" ile
-Normal olarak beslenmeyi seçen Sekban-ı Cedit üyeleri "Fish steaks" ile
"Açlıktan başı döner", "Açlıktan nefesi kokar" yazısı gidene kadar karnını doyurup, "You're stuffed!" yazısı ile birlikte özçekimini buraya atarsa her fotoğraf başına 25k ödül vereceğim.

Dikkat edilecek hususlar;
+Oyuncunun adının gözükmesi.
+Oyuncunun yediği yiyeceğin belirtilmesi(tür olarak) önemlidir.

Teklifin amacı ;
+Yaz geldiğinde sıcaktan yemek bulamayan guild üyeleri için evlerimizin önüne bir kap su ile bir tas yemek konması.
+Sosaria halk'ının kimsesizlere sahip çıkmasını sağlayarak toplum dayanışmasını öne çıkartmak.
+Sosaria'nın kötü kokulardan arındırılmasıdır.

Not:Bu bir Sosyal sorumluluk projesidir

Özçekimlerinizi bekliyorum.

Ulan ahahahahaha !!!

Çevrimdışı belalim

• Moderatör Yöneticisi
  • 5208
    • E-Posta
Ynt: Tarafımızdan Üzülenler İçin..
« Yanıtla #89 : 07 Mayıs 2016, 22:45:35 »
Gibi iyi yazan troller yüzünden asla hesabim kapatılmaz. Kapatılamaz ancak Beşiktaş j k isimli moderator hakkında olumsuz yazılarım incelenmeden bile hesabımı kapatmaya yeterli olabilir.

Hala hesabınız açık gözüküyor. Bir görevliye itham da bulunmanıza rağmen hesabınız aktif.