Revolution UO

Tarafımızdan Üzülenler İçin..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
Ynt: Tarafımızdan Üzülenler İçin..
« Yanıtla #90 : 08 Mayıs 2016, 12:35:16 »
Hala hesabınız açık gözüküyor. Bir görevliye itham da bulunmanıza rağmen hesabınız aktif.

Burada şair in anlatmak istediği nedir?

Gerekli görüldüğünde hesabımı kapatabilirsiniz bu sizin göreviniz.

+ olarak size özel mesaj olarak bir şikayette bulundum incelemenizi talep ediyorum

Bahsettiğim moderator arkadaş dışında tüm moderatorlerin görevlerini tam olarak yaptığına da inaniyorum
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2016, 12:36:53 Gönderen: halisaktas »

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #91 : 08 Mayıs 2016, 12:39:13 »
Beşiktaş kadar görevini doğru yapan sürekli online bi moderatör yok,başka mod yok desem yeridir.Belalım ve o sürekli ilgileniyor forumla.Lonca başlığınızda sizi rahatsız eden oyuncuların yorumlarını silebilmeniz için yetkiniz var tartışmaya girmeyin derim.Tartışmayı farklı boyutlara getirirseniz modlarda müdahale etmek zorunda kalıyor
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2016, 12:40:23 Gönderen: Miranda »

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
  • Uzak DoğuLu Zerdust//Oldboy
« Yanıtla #92 : 08 Mayıs 2016, 19:43:22 »
Beşiktaş kadar görevini doğru yapan sürekli online bi moderatör yok,başka mod yok desem yeridir.Belalım ve o sürekli ilgileniyor forumla.Lonca başlığınızda sizi rahatsız eden oyuncuların yorumlarını silebilmeniz için yetkiniz var tartışmaya girmeyin derim.Tartışmayı farklı boyutlara getirirseniz modlarda müdahale etmek zorunda kalıyor

anlamadığım nokta Sadece biolar Beşiktaş Adlı modu Savunuyor Ulan Ne adamsınız :DD
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.
                      Sekban-i Cedid
#öLüm TırrekLer için KurtuLuş oLmayacaktır

Çevrimdışı Miranda

• Kıdemli Üye
  • 1143
  • Mylove
« Yanıtla #93 : 08 Mayıs 2016, 19:58:54 »
Ben bio değilim.Forumda aktif mod yok ondan başka oda olmasa kim ilgilencek forumla.

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #94 : 09 Mayıs 2016, 00:02:45 »
Ben bio değilim.Forumda aktif mod yok ondan başka oda olmasa kim ilgilencek forumla.

Benimle ilgilenmesin kiminle ilgilenirse ilgilensin hesabim kapanacak olursa dahi yanlı bir moderator tarafından kapanmasin o arkadaşın biohazard lonca üyesi olduğunu sende biliyorsun senin bio olmaman ne yazıkki onun yanlı biri olduğunu değiştirmiyor.

Çevrimdışı belalim

• Moderatör Yöneticisi
  • 5208
    • E-Posta
« Yanıtla #95 : 10 Mayıs 2016, 23:04:14 »
Yetkili arkadaşlar herkesle ilgilenir, kişiye özel bir yetkilimiz maalesef bulunmamaktadır.

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : 11 Mayıs 2016, 04:01:46 »
Zerdüşt profil fotoğrafın forumda düştüğün hali anlatıyor.
Yine kimden dayak yedin de hala artislik hareketler yapmaya çalışıyorsun?

Benimle ilgilenmesin kiminle ilgilenirse ilgilensin hesabim kapanacak olursa dahi yanlı bir moderator tarafından kapanmasin
Arkadaş kendini sadrazam zannetti.

Beşiktaş bey bu arkadaşlara neden hala tahammül ediyorsunuz anlamıyorum?
Hakaretleri ortadayken, algı oluşturmaya yönelik sözler kullanırken, kısaca kurallara aykırı biçimde davrandıkları için cezalandırılmalı. Forum kirliliğine gerek yok. Konuştukça batıyorlar farkındayım fakat dışarıdan gören insanlar için algı oluşturabilir, yanlış anlayabilir. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2016, 05:36:07 Gönderen: Finch »

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : 11 Mayıs 2016, 05:25:24 »
Onun haricinde Bazi Yüzsüzler durmadan gelip başlığımda Kışkırtmaya çalışıp Rapor ederek Hesabımızı kapatma cabasına girişiyorlar Bunun Farkındayım
Hakaret-1
Bu tiplerin Birdaha başlığımda Her hangi bir konuya Alakaları olmayıp muhalefet olduğu taktirde Ağzımı bozarım İyi forumlar ..
Tehdit-1
Ya kardeşim sen belamısın İlla Ağzımızımı bozalım Onumu istiyorsun ?? Ben iletilerini Sildikçe Utanmadan arlanmadan halen gelip başlığımda Yazmaya Milleti Kışkırtmaya çalışıyorsun Yazma kardeşim Yüzsüzmüsün sen
Hakaret-2
Tehdit-2

Bazı yüzsüz kişiliksizlerin İletilerini sildiğim halde Utanmadan Gelip  lonca başlığımda bana ve guildime hakaretler savuştururken ortalıkta yoksun
Hakaret-3
He tamam .
P.s ; agzinin kenarını sil zira forum salyalarla doldu
Hakaret-1
Beşiktaş j.k bir yanlı moderatördür.
Algı-1
Benimle ilgilenmesin kiminle ilgilenirse ilgilensin hesabim kapanacak olursa dahi yanlı bir moderator tarafından kapanmasin o arkadaşın biohazard lonca üyesi olduğunu sende biliyorsun senin bio olmaman ne yazıkki onun yanlı biri olduğunu değiştirmiyor.
Algı-2
Etme eşşekle muhappet küstürürsün,silme cam kırığını ...
Sayın Beşiktaş biohazard uyarı da verebilirsin problem yok  ;D

Algı-3
Hakaret-2

Kimden neyi calicaniz  8) player mi var konu kilit
Algı-4

Yüzsüz olan biziz oyun ve forum yöneticileri bizi istemiyor hala biz server da oynuyoruz.bu tavırlar bizim bırakıp gitmemiz için bunu anlamamak için gerizekali olmak gerekir.
Realite - 1

Tehdit, algı, hakaret, son olarak realite !
Tek eğlence kaynağımız olan bu arkadaşların artık fişinin çekilmesini istiyorum.
Raporları incelemenize gerek yok, burada yeterince gerekçe bulunuyor.
Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
  • Gösteriş sizin, gösteri bizim işimiz. TheBiohazard
« Yanıtla #98 : 11 Mayıs 2016, 08:49:29 »
hepimiz ciddan'ız  :P
birazda şurda forum hesabı açayım.

Ayrıca evet tarafınızdan dolayı üzülüyoruz.  bizde istemezdik sürekli bu halde olmanızı. Bi ara bu serverda forumda Rinqo/Enez vardı. Hani şu "çhooq ş€k!L t@r>>z" gibi yazılar yazan. Onun türkçesini, onun genel kültürünü özlettiniz bize. Daha ne diyeyim. Biz çok üzülüyoruz gençler sizlerden dolayı. Ülkenin gelecek haline..
Hoppala vede cubbalaa !!!

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #99 : 11 Mayıs 2016, 12:00:06 »
Hakaret-1Tehdit-1Hakaret-2
Tehdit-2
Hakaret-3Hakaret-1Algı-1Algı-2Algı-3
Hakaret-2
Algı-4
Realite - 1

Tehdit, algı, hakaret, son olarak realite !
Tek eğlence kaynağımız olan bu arkadaşların artık fişinin çekilmesini istiyorum.
Raporları incelemenize gerek yok, burada yeterince gerekçe bulunuyor.
Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Aferin çocuğum dersine iyi calismissin otur

Sıfır.

Konularda gereksiz yere tartışma çıkaranlar laf sokma yarışına girenlere müsama gösterilmeyecek gerekli yaptırım anında uygulanacaktır.(07.12.2010)

Bu uygulanıyor mu hayır saydigin 99 tane postun hiç bir önemi kalmıyor gereksiz laf dalaşına giriyorsunuz ve bunu benim başlığım altında yapıyorsun hiç bir hak talep edemezsin şimdi canım benim basligimdan tekrar söylüyorum yol al !
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2016, 12:06:38 Gönderen: halisaktas »

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #100 : 11 Mayıs 2016, 12:13:00 »
Aferin çocuğum dersine iyi calismissin otur

Sıfır.

Konularda gereksiz yere tartışma çıkaranlar laf sokma yarışına girenlere müsama gösterilmeyecek gerekli yaptırım anında uygulanacaktır.(07.12.2010)

Bu uygulanıyor mu hayır saydigin 99 tane postun hiç bir önemi kalmıyor gereksiz laf dalaşına giriyorsunuz ve bunu benim başlığım altında yapıyorsun hiç bir hak talep edemezsin şimdi canım benim basligimdan tekrar söylüyorum yol al !

Arkadaşım kaç kere yaptığımız şeyin "laf sokma" olmadığını söyleyeceğim sana, yaptığımız şey saygılı bir şekilde harekete varmadan dalga geçmektir.
Fazla ağlama artık, laftan anlasan biraz.

Yüzsüz olan biziz bunu anlamamak için gerizekali olmak gerekir.

Ne de güzel söylemişsin...
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2016, 12:46:38 Gönderen: Amykos »

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
« Yanıtla #101 : 11 Mayıs 2016, 12:14:33 »
Sen konu dışı yazmıyor musun? En çok sen yazıyorsun. Kime laf edeceğinizi şaşırdınız. Şuan bu konu sizi üzenlerin konusu(yani sizi üzüyoruz sonra gönlümüz el vermiyor bizde üzülüyoruz). Herkes gelmiş zaten.

Bu başlığın bir konusu yok. Kimse kimseyede buraya yazamazsınız demiyor. Esas sen diğer başlıklarda bu şekilde tutum gösterme. Nede olsa 30luk reg çok pahalı 5 tane çıkarsan yeter. Gerisi bankada dursun (garlic düşürdü). Eyvah.

+9 Spear'ada burdan cevap vereyim. Aksiyonda Gm Fencer char Gömi, hani şu peşinden 20 kişi britten başlayıp vesperde izini kaybettiğiniz. saddfgh 20 kişiyle. Evet o charım düelloda +9 spear tutuyordu hemde 9 HASAR. Çok fakirim. :D Neyse 3 tane reg çıkarayımda bugün böyle geçsin. Heal atmazsam canım dolar. dsfgdhjk

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #102 : 11 Mayıs 2016, 13:06:09 »
Sen konu dışı yazmıyor musun? En çok sen yazıyorsun. Kime laf edeceğinizi şaşırdınız. Şuan bu konu sizi üzenlerin konusu(yani sizi üzüyoruz sonra gönlümüz el vermiyor bizde üzülüyoruz). Herkes gelmiş zaten.

Bu başlığın bir konusu yok. Kimse kimseyede buraya yazamazsınız demiyor. Esas sen diğer başlıklarda bu şekilde tutum gösterme. Nede olsa 30luk reg çok pahalı 5 tane çıkarsan yeter. Gerisi bankada dursun (garlic düşürdü). Eyvah.

+9 Spear'ada burdan cevap vereyim. Aksiyonda Gm Fencer char Gömi, hani şu peşinden 20 kişi britten başlayıp vesperde izini kaybettiğiniz. saddfgh 20 kişiyle. Evet o charım düelloda +9 spear tutuyordu hemde 9 HASAR. Çok fakirim. :D Neyse 3 tane reg çıkarayımda bugün böyle geçsin. Heal atmazsam canım dolar. dsfgdhjk

Sen 30 lük reg patlat maglum ağırlık var 365 kilo falan
sgfaagafFagSgsgaffab,zb

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
« Yanıtla #103 : 11 Mayıs 2016, 13:37:44 »
dostum siz kilo işine taktınızda benim öyle bir kilom yok. yani yazılarınız sadece acizliğinizin dışa vurumu. benim kilo ilede problemim yok  ;D ama sizin gerçekten problemleriniz var. zaten yazdığınız yazılardan, görüşlerinizden nasıl bir "boşluk" içinde nasıl büyük bir "ben ne yapıyorum?" sorusunun içinde dolanıyorsunuz. allah size kolaylık sağlar umarım. çünkü sizden ilerde hiç birşet olmayacak. bir üretim içinde olmayacaksınız ve en sonunda burhan içinde ilerleyen yaşlarınızda maalesef sizlerin belki haberlerini alıcağız/alamıyacağız.

Sizi aciz tavırlarınız ve oyun içinde ki item açlığınızla başbaşa bırakıyorum. Özellikle seni bu item açlığı ile. Allah yolunuzu gözetsin.

Çevrimdışı Zangief

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 37
  • Sokak Dövüşçüsü
« Yanıtla #104 : 11 Mayıs 2016, 13:43:37 »
dostum siz kilo işine taktınızda benim öyle bir kilom yok. yani yazılarınız sadece acizliğinizin dışa vurumu. benim kilo ilede problemim yok  ;D ama sizin gerçekten problemleriniz var. zaten yazdığınız yazılardan, görüşlerinizden nasıl bir "boşluk" içinde nasıl büyük bir "ben ne yapıyorum?" sorusunun içinde dolanıyorsunuz. allah size kolaylık sağlar umarım. çünkü sizden ilerde hiç birşet olmayacak. bir üretim içinde olmayacaksınız ve en sonunda burhan içinde ilerleyen yaşlarınızda maalesef sizlerin belki haberlerini alıcağız/alamıyacağız.

Sizi aciz tavırlarınız ve oyun içinde ki item açlığınızla başbaşa bırakıyorum. Özellikle seni bu item açlığı ile. Allah yolunuzu gözetsin.

Kağıt mı yiyorsun? Salvia mı bonzai mi içiyorsun? giydirmediğin kimse kalmadı, herkesle kavga ediyorsun sonra herkes boş beleş insan ben kalite kokuyorum edalarında takılıyorsun. Tuhaf bir kardeşsin sen.
Dilimde şarkıların gündüz gece
Deli gibi aşığız Fenerbahçe
Bu dünyayı yakarız senin için
Şampiyonluk gelince