Revolution UO

Tarafımızdan Üzülenler İçin..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
  • Gösteriş sizin, gösteri bizim işimiz. TheBiohazard
Ynt: Tarafımızdan Üzülenler İçin..
« Yanıtla #105 : 11 Mayıs 2016, 13:56:32 »
sw charım yok ama sana nerde yara verdim bilmiyorum. sggasdsd
Hoppala vede cubbalaa !!!

Çevrimdışı z£rdust

• # Lonca Başkanı
  • **
  • 98
  • Uzak DoğuLu Zerdust//Oldboy
« Yanıtla #106 : 11 Mayıs 2016, 21:19:20 »
sw charım yok ama sana nerde yara verdim bilmiyorum. sggasdsd

Lonca bölümüme Verdiğin Eforu gayreti Kendi Kilona verseydin Şimdi 70 Falan olmuştun. 
Zerdust ve Balance da öyleler. Bi vurdular mı 1 ay izin alıyosun.
                      Sekban-i Cedid
#öLüm TırrekLer için KurtuLuş oLmayacaktır

Çevrimdışı Marvellous Haciyatmazzz

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 15
« Yanıtla #107 : 11 Mayıs 2016, 22:27:41 »
It urur,kervan yurur

Su gereksize kimse cevap vermesin zira kendini nimetten sayiyor.

Çevrimdışı Gömi

• # ilk uyarısını aldı
  • **
  • 148
  • Gösteriş sizin, gösteri bizim işimiz. TheBiohazard
« Yanıtla #108 : 12 Mayıs 2016, 01:50:11 »
çok ağlattın bizi ciddan. yeter. asdsf
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 09:26:27 Gönderen: Gömi »
Hoppala vede cubbalaa !!!

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 15
« Yanıtla #109 : 12 Mayıs 2016, 02:12:23 »
Gokhancim buraya cevap vermeye aklini yorma herkes senin ne oldugunu biliyo yeter artik uzatma,yanciligina devam et biozirt keyfiiiii

Çevrimdışı halisaktas

• # Yörünge Dışı
  • **
  • 111
« Yanıtla #110 : 12 Mayıs 2016, 02:18:03 »
Hmm 20 kişiden kaçmış brit - vesper - minoc - delu falan yaptırmış himm çok güzel zaten bir sen kacabiliyorsun bu serverda 150 player yapamıyor bir sen yapıyorsun aferin sana çok akıllı bir bireysin oyunculuğun mükemmel bide kelle avcisiymissin himm bak sen aferin yine sana himm bide son mesajiymiş aferin sana himm bide irlandalı varmış aramızda bide vent konuşmaları cildirmisiz Amerikan futbolu da biliyormus himm aferin sana bide kale kapılarını acacakmiş bak sen şu biozartttta bide
kafasi duruyo enesin. Hos 6x te biraz kucuk ama saklamistim.
KAFASI duruyormuş enesin
sende kalsın sana lazım oluyor .
Kaybol  tırrekk ;D

« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 02:30:20 Gönderen: halisaktas »

Çevrimdışı psiqo12

• # Yörünge Dışı
  • *
  • 6
« Yanıtla #111 : 12 Mayıs 2016, 13:06:16 »
çok ağlattın bizi ciddan. yeter. asdsf

Forumda neden bu kadar vakit geçirdiğin anlaşılıyor o kiloyla Dışarı çıkamadığın için Evde pc başında takılıp forumda trollük yapmak daha cazip geliyordur sana  :)
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 13:08:03 Gönderen: psiqo12 »

Çevrimdışı belalim

• Moderatör Yöneticisi
  • 5208
    • E-Posta
« Yanıtla #112 : 12 Mayıs 2016, 16:11:16 »
Konu kilidiniz açılmıştır, gerekli cezalar verilmiştir. ( 3 uyarı, 3 hesap kapatma ) Umarım bundan sonra daha seviyeli sohbetler edersiniz ve buraya hiçbir yetkili müdahale etmez.

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #113 : 12 Mayıs 2016, 16:58:04 »
Helvaları kim dağıtıyor ?

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 15
« Yanıtla #114 : 12 Mayıs 2016, 18:54:00 »
Amac insanlari sogutup serverin kapanmasinimi saglamak?
Bu gereksiz arkadaslar burda insanlari tahrik ediyor buna goz yumuyorsunuz cevap verincede hesap kapatiyosunuz gercekten yazik zaten eskisi gibi oynamiyoruz bundan sonrada daha oynicagimizi sanmiyorum
Sizin gibi gereksiz suluk bos beles ackopek insanlarla gercekten yuzgoz olmak istemiyorum yolda gorsen 5 lira verecegin adamlar burda kraldan cok kralci kesiliyolar yapmayin gidin isinize bakin durduk yerede insanlardan kufur yemeyin biliyorum zevk aliyosunuz ama size burdan daha ekmek cikmaz hadi herkes isine...

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #115 : 12 Mayıs 2016, 19:08:09 »
Amac insanlari sogutup serverin kapanmasinimi saglamak?
Bu gereksiz arkadaslar burda insanlari tahrik ediyor buna goz yumuyorsunuz cevap verincede hesap kapatiyosunuz gercekten yazik zaten eskisi gibi oynamiyoruz bundan sonrada daha oynicagimizi sanmiyorum
Sizin gibi gereksiz suluk bos beles ackopek insanlarla gercekten yuzgoz olmak istemiyorum yolda gorsen 5 lira verecegin adamlar burda kraldan cok kralci kesiliyolar yapmayin gidin isinize bakin durduk yerede insanlardan kufur yemeyin biliyorum zevk aliyosunuz ama size burdan daha ekmek cikmaz hadi herkes isine...
Kraldan çok kralcı kesildiğimiz yok . Küfür yemekten zevk aldığımız da yok. Ciddanı tanımıyorum. Aynı kefeye koyma.
Amacımız diğer konuda yazıyor. Herkesle bir alıp veremediğimiz yok. Sizleri iyi tanıyorum. Kasmayın kendinizi.
Tanımadığın kişilere nasıl olurda "köpek" "boş insan" gibi aşşağılayıcı hakaret dolu post atabiliyorsun? Yukarıda forum moderatörü zaten bir uyarıda bulundu, "saygılı olun" artık diye sizler hala hakaretlerinize devam ediyorsunuz. Sizler uslanacaksınız ama ne zaman bakalım...

Çevrimdışı Zangief

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 37
  • Sokak Dövüşçüsü
« Yanıtla #116 : 12 Mayıs 2016, 19:26:05 »
Kraldan çok kralcı kesildiğimiz yok . Küfür yemekten zevk aldığımız da yok. Ciddanı tanımıyorum. Aynı kefeye koyma.
Amacımız diğer konuda yazıyor. Herkesle bir alıp veremediğimiz yok. Sizleri iyi tanıyorum. Kasmayın kendinizi.
Tanımadığın kişilere nasıl olurda "köpek" "boş insan" gibi aşşağılayıcı hakaret dolu post atabiliyorsun? Yukarıda forum moderatörü zaten bir uyarıda bulundu, "saygılı olun" artık diye sizler hala hakaretlerinize devam ediyorsunuz. Sizler uslanacaksınız ama ne zaman bakalım...

ya tamem sesini kes bak dalgana, kimin saygılı olacağını sana mı soracağız? sen kimsin ki saygı göreceksin. Hadi artık harbiden baydın bu lonca topicine giriş yapma
Dilimde şarkıların gündüz gece
Deli gibi aşığız Fenerbahçe
Bu dünyayı yakarız senin için
Şampiyonluk gelince

Amykos

• Ziyaretçi
« Yanıtla #117 : 12 Mayıs 2016, 19:33:05 »
ya tamem sesini kes bak dalgana, kimin saygılı olacağını sana mı soracağız? sen kimsin ki saygı göreceksin. Hadi artık harbiden baydın bu lonca topicine giriş yapma
Kime saygılı olacağını bana sormayacaksın. Saygılı olmak zorundasın.
Biraz seviyeli ol. Buraya herkes post yazabilir. Sıkıntın var ise moderatöre rapor gönderebilirsin.
Hala kötü sözler etmeye devam ediyorsunuz. Uslu, efendi yazın yazınızı hakaret etmeden konu kapansın gitsin. Birşey desem canım yanmayacak. Küfür mü ettim? Hakaret mi ettim? Yok.
Sizler suç işliyorsunuz, banlanıyorsunuz. Yapmayın saygılı olun. Yoksa sadece burada değil, her yerde böyle dışlanmak zorunda kalırsınız. Beyefendi olun.

Çevrimdışı Zangief

• # ilk uyarısını aldı
  • *
  • 37
  • Sokak Dövüşçüsü
« Yanıtla #118 : 12 Mayıs 2016, 19:43:12 »
Kime saygılı olacağını bana sormayacaksın. Saygılı olmak zorundasın.
Biraz seviyeli ol. Buraya herkes post yazabilir. Sıkıntın var ise moderatöre rapor gönderebilirsin.
Hala kötü sözler etmeye devam ediyorsunuz. Uslu, efendi yazın yazınızı hakaret etmeden konu kapansın gitsin. Birşey desem canım yanmayacak. Küfür mü ettim? Hakaret mi ettim? Yok.
Sizler suç işliyorsunuz, banlanıyorsunuz. Yapmayın saygılı olun. Yoksa sadece burada değil, her yerde böyle dışlanmak zorunda kalırsınız. Beyefendi olun.

tamam hadi git şimdi
Dilimde şarkıların gündüz gece
Deli gibi aşığız Fenerbahçe
Bu dünyayı yakarız senin için
Şampiyonluk gelince

Finch

• Ziyaretçi
« Yanıtla #119 : 12 Mayıs 2016, 19:55:35 »
tamam hadi git şimdi
Üye listesine aday gibisin..
http://www.revolutionuo.net/forum/index.php/topic,95125.0.html

Insanlara karışma hakkını nerden buluyorsun sen? Sokak dövüşçüsü yazmışsın yanında da sokak ağzını buraya getirmişsin. Fazla ileri geri konuşma.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 19:57:56 Gönderen: Finch »