Revolution | Ultima Online Shard
ANA SAYFA
KAYIT
DOSYALAR
FORUM
HARİTA

Head Hunters

25.10.2010
Stizz

Katil misiniz? Adam öldürmeyi çok mu seviyorsunuz? İşte bu meslek tam size göre. Bu grup sunucumuzda katillerin oluşturduğu bir gruptur. Grup üyeleri birbirlerine saldıramaz, zarar veremezler.

Grubun amacı Britishe karşı bir kuvvet oluşturup, Britishi bozguna uğratmaktır.

Sistem nasıl çalışır?
Mintainde bulunan Graham Ogilvy e gidip gruba katılmak istediğinizi belirtmelisiniz(Menü üzerindeki seçenek ile). Graham grubuna sadece yetenekli katilleri katmak istediğinden sadece leş sayısı 50den fazla olanları kabul etmektedir. Gruba katıldığınızda masum oyuncuların kellelerini Grahama getirdiğinizde size kellerinin sahiplerinin ünü (fame değeri) ve sizin tecrubeniz doğrutulsunda bir miktar ücret vermektedir. 

Head Hunter görevleri
Biri sizin canınızı mı sıkıyor,  pis bir hırsız veya bir dolandırıcı işte burada sizin elinize kan değmeden H.H nin acımasız katilleri devreye giriyor nasıl mı? İlk önce Britain sehrindeki Addison adlı aracı katili  bulmanız gerekiyor bu katilden 1.000 altın karşılığı ölüm kontratı alıyorsunuz. Aldığınız kontrata çift tıklayarak sizi rahatsız eden kişiyi bildiriyorsunuz. Sonra kişinin kellesi için koyacağınız ödülü girip kontratı Addison a teslim ediyorsunuz. Buradan sonra tecrübeli katillerimiz görev almaya gittikleri zaman sizin için cinayeti işliyorlar ve bu görev tamamen gizli kalıyor ve kimin tarafından planladığı asla bilinmiyor.